Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#337705
Rezultate spremljajte v živo tu: http://www.100utvv.si/sporttotime-sl/
Zmagovalci 100 UTVV
100 KM posamezniki
1) Marjan Zupančič 13:34:53
2) Peter Žnidarič 13:43:36
3) Dejan Grm 13:48:28

Prva zmagovalka:
1) Ajda Radinja 14:09:05

Štafete:
1) Matej Beke / Miran Kolman / Janez Pretnar
2) Dragan Vodopivec / David Curk / Uroš Vodopivec
3) Andrej Kodelja / Branko Kodelja / Janez Kodelja

T50 - moški
1) Ivan Blečić
2) Mitja Volčanšek
3) Aljoša Smolnikar

T50 - ženske:
1) Mojca Kermavnar
2) Mihaela Tušar
3) Zhanna Andreeva

T25 - moški
1) Miha Juvan
2) Aleš Štor
3) Boštjan Pintar

T25 - ženske
1) Jana Bratina
2) Veronika Krečič
3) Luisa Conforto
Uporabniški avatar
 mac
#337713
Čestitke vsem! Težko je bilo iz domačega dvorišča opazovati vse vršace vseh treh porog, vedoč, da jih ne morem premagovati. Bo boljše! Zaradi obilice dela tudi nisem uspel priti navijati za kolege. Rezultatsko pa čestitam predvsem "lokalcema" Alešu Štoru in Jani Bratina! Super
#337717
T50

Lep trail tek, po 30km vzpon na Nanos ni lahek. ;)

Zelo lepo organizirano, lepo označeno, bogata vsebina vrečke (Barbera, športna majica, buff, coffee mug...), bogata malica (jota z mesom + krompir + zelje + meso + sladica + PIVO ;) ) in seveda medalja.

Lepo
#337719
Prebrano na ex. Valentina in Bojan, pa tudi Vencelj, hvala vam za obširna in doživeta poročila. Veseli me, da je tudi slovnično lepo napisano, kar za nekaj piscev s tega foruma ne velja in če jih ne bi poznal, bi mislil, da so iz Bihača.
Tudi meni je bila tekma všečna, vremenski pogoji 90%. Na startu sem klel obvezno opremo, ki sem jo zadnji moment odložil, na tako kratki progi je zares vsaka krama odveč. Vendar - lahko bi jo še močno pogrešal, kajti v zadnjih kilometrih (nanje je opozarjala Valentina), se mi je zgodila salta mortale. Pri moji hitrosti, ki ni ravno velika, se na strmem kamnitem terenu spotaknem, padem, zakolnem in šibam dalje. Neverjetno, kaj dela adrenalin - po ugotovitvi, da so vse kosti cele, še hitreje drvim proti cilju.
Danes: žena se je morala preleviti v zdravniško negovalko, ker sem popoln kripel, po celem telesu je naštela osem sledov padca, ki najbrž res ni bil prav nedolžen, tudi v spominu mi manjkata kakšni dve uri....
#337720
TONEK napisal/-a:Prebrano na ex. Valentina in Bojan, pa tudi Vencelj, hvala vam za obširna in doživeta poročila. Veseli me, da je tudi slovnično lepo napisano, kar za nekaj piscev s tega foruma ne velja in če jih ne bi poznal, bi mislil, da so iz Bihača.

Hvala, Tonek, ampak.... sicer sem v sr. šoli imela slov. j. čisto petico, :oops: ( je še tršica priznala, da znam najbrž več kot ona sama :shock: ), no, ma, saj mi na vrhu bloga piše, da nalašč napišem kaj po moje, po vipavsko... tko, da ocena 3 je prav O.K. :lol:

Tonek, upam, da bo žena lepo pihala na rane, da se ćimprej pocelijo. :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA