Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#340069
Pozdravljeni.

Kruno, hvala!

Tudi letos v dogovoru s prireditelji jaz 'pobiram' startnino za slovenske tekače - da se ne mučite s kunami :)

Podrobnosti:

- za prijave in plačila do 15.09.2015 - 14 € - vaše ime bo na startni številki!
- od 16.09. do 19.09.2015 - tudi 14 € a brez imena na startni številki
- če prvič nastopate na Varaždinskem polmaratonu, je startnina ob prijavi do 15.09.2015 - 11 €
- startnina za "utrke juniora i građana" - 4 €

TRR za plačilo:
Ervin Lemark, Polanškova ulica 6, 1231 Ljubljana Črnuče
SI56 6100 0000 1973 521, BIC HDELSI22
Namen: Varaždin <ime>

Pošljite mi še mejl na ervin@lemark.si, v njem pa, koliko ste nakazali in za koga - hvala!

Vidimo se v Varaždinu :)
#340809
ton napisal/-a:Daj nas malo vzpodbudi, Ero. Za tiste, ki še nismo bili: je lepa tekma, prijetna trasa?

Prijetna tekma, lepa trasa, dobro vzdušje, prijazni domačini,cilj na stadionu, tako da se lahko po finišu zlekneš na travo ali tartan - kar ti bolj paše.

Proga je skoraj ravna. Edini klanček je nadvoz nad avtocesto. Prvi del poteka po mestu, nato pa za par kilometrov zavijemo naravnost na zahod. Tu je obrat in nazaj po isti cesti. Za nekatere je to morda sitno a zame ni, ker na ta način vse sodelujoče vidiš v obraz in jih lahko vzpodbujaš.

Vse gre po asfaltu in zna biti vroče - če je sonce :)

Torej - vabljeni! Če se dobro spomnim, je neki skonto za prvopristopnike...
#340856
Fajn polmaraton. Super organizacija, štart in cilj na stadionu, tuši, garderobe, parkirišče...
Meni osebno je ta proga sicer težka :cry: (ne vem zakaj? Mogoče zato ker pravijo, da je hitra, jaz pa hitrosti ne premorem? :-- )
Kot pravi Ero, če je sonce zna bit kar vroče, kot je bilo recimo lansko leto :shock: . (je bilo peklensko vroče).
Letos me ne bo, mogoče drugo leto spet. :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA