Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 Urbban
#341120
Super poročilo Janez (in Peter).

Ko berem se počutim, kot da sem sam na progi... morda nekoč. Bo treba najprej še nekaj domačih ultra tekov opravit... :D Kapo dol! :clap:
Uporabniški avatar
 PeterM
#341122
Ninđa napisal/-a:
PeterM napisal/-a:To sem zapisal na facebook. Povezavo na fotke bom dodal v prihodnjih dneh.

Z novimi supergami sem dobil le en žulj, ki me ni oviral. Še to na mestu, kjer sem imel pred kratkim ogromno žuljev in je bila koža malo načeta. Slabih šest dni kasneje sem brez težav opravil na tek Črno Prst.



Čestitke Peter :laola

Na slikah vidim, da si uporabljal nove Xodus superge. Kako si zadovoljen z njimi? Jih lahko primerjaš s 5.0? Hvala za informacije.

Lp, Nino


Nino,

izjemno sem zadovoljen z novimi Xodus supergami. Zame so to doslej z naskokom najboljše superge za ultra traile. Mi še bolj ustrezajo kot 5.0. Si me pa v svet Xodus-a v precejšnji meri pripeljal prav ti. Ko sem prebiral tvoj lanski podvig na SPP, si jih pohvalil. Pa sem poskusil še sam. :)

Lep pozdrav, Peter
 Ninđa
#341124
PeterM napisal/-a:
Ninđa napisal/-a:
PeterM napisal/-a:To sem zapisal na facebook. Povezavo na fotke bom dodal v prihodnjih dneh.

Z novimi supergami sem dobil le en žulj, ki me ni oviral. Še to na mestu, kjer sem imel pred kratkim ogromno žuljev in je bila koža malo načeta. Slabih šest dni kasneje sem brez težav opravil na tek Črno Prst.



Čestitke Peter :laola

Na slikah vidim, da si uporabljal nove Xodus superge. Kako si zadovoljen z njimi? Jih lahko primerjaš s 5.0? Hvala za informacije.

Lp, Nino


Nino,

izjemno sem zadovoljen z novimi Xodus supergami. Zame so to doslej z naskokom najboljše superge za ultra traile. Mi še bolj ustrezajo kot 5.0. Si me pa v svet Xodus-a v precejšnji meri pripeljal prav ti. Ko sem prebiral tvoj lanski podvig na SPP, si jih pohvalil. Pa sem poskusil še sam. :)

Lep pozdrav, Peter


Zelo sem pohvalil Xodus 4.0 :D Meni osebno je to najboljši copat za trail teke. Škoda, da jih več ne proizvajajo. 5.0 mi ni bil niti malo všeč. Preveč robusten. 6.0 me mogoče malo spominja na 4.0 ampak bo potrebno testiranje. Hvala.

Lp, Nino

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA