Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#342914
Očitno sta se pravočasno zbudila, saj sta bila na koncu oba na zmagovalnem odru. Kljub nadomestnemu organizatorju je zadeva lepo tekla (št. številke, čaj, nagrade za najboljše, ne smem pozabit omenit močno založeno mizo dobrot, od katere sem se vsakokrat težko ločil :D )
Sem pa malce pogrešal fotografa na progi, da bi poziral s skoraj novo kapo :lol: - Kepica je prejšnja leta za to lepo poskrbela. Ker je postala ta tekma zame malce predolga, sem si umislil le polovični čas, ki ga bo treba drugo leto napadat. :twisted:
#342915
Sam sem se tudi letos z veseljem udeležil te prijetne in za telo in duha zahtevne preizkušnje. Sicer sem bil časovno omejen, zato sem v 4 urah in pol po 6x zajahal in razjahal s Šmarne.
Pohvale pobudniku in organizatorju, da letos stvar ni zamrla! Hvala za spominsko štartno številko, majčko in vsem, ki so pridno zalagali mizico dobrot :D
Čestitke najboljšim in tudi vsem, ki so se udeležili tega dogodka, pa tudi če so nas le vspodbujali.

:clap:

lp
#342916
Tudi letos sem se 6x povzpel na Šmarno goro, saj sem se takoj, ko sem prišel domov obrnil in se spet zapeljal s kolesom do vznožja in šel še šestič gor, ker sem pozabil eno majico.
Tokrat sem šel nekoliko z rezervo, da nisem zašvical, saj nisem imel nič za preoblečt, tako da je bil to moj najpočasnejši vzpon (19'16). Drugi najpočasnejši je bil prvi vzpon (19' 05) ostali pa so bili hitrejši. Vseeno sem za 23'' zaostal za svojim najboljšim časom petih vzponov.
#342922
Spet je bilo lepo (ponoči lučke,sončni vzhod,podnevi sončenje, veliko pozdravljanja in hecanja..) in odlična družba kot vedno na 12ur Smarne :D . Sicer nas je bilo malo manj a saj število ni pomembno za lepo preživet dan. Uspelo mi je standardnih 10 vzponov in zaključil že ob 11:30 ker se mi je spet začel oglašat koleno da ima dovolj :evil: Potem pa sem imel namen počakati končno razglasitev vendar nisem zdržal pri miru in se odpravil proti domu.
Drugo leto pa obvezno spet 8) Čestitke organizatorjem in zmagovalcem to pa smo itak vsi prisotni :laola
#342933
Tudi sam bi se rad na prvem mestu zahvalil organizatorjem in vsem prisotnim,ki so se večkrat povzpeli na hrib ter vsem ostalim spodaj pri okrepčevalnici.Glede na to, da sem novinec na takšnih tekmah se vam moram zahvaliti tudi za lepo sprejetje medse.Vsi lepi pozdravi,spodbudne besede in nasmejani obrazi po 10 urah ti dajo novega zagona...In bolečine v kolenih ter krči hitro izginejo oz. so pozabljeni.Tudi mizica pogrni se je delovala odlično,mislim da je polno hrane celo ostalo. :D Migavc je lepo kontroliral tekmo in na koncu zasluženo zmagal. :clap: Sam sem od 6 zjutraj vzpone in spuste opravljal skupaj s PetromM in čas je ob prijetnem pogovoru hitreje minil.Ob dveh je sledila še razglasitev in podelitev nagrad.Čeprav ni bilo štartnine je zopet vsak udeleženec prejel "vrečko presenečenja",torej še enkrat hvala Urbanu in ostalim,ki so pripomogli k izvedbi tradicionalne tekme.

Ps: Hvala Migavcu in PetruM za rundo na vrhu,če ne prej jo vrnem na naslednjih 12 urah Šmarne.
#342950
Hojla, tudi jaz se pridružujem pohvalam organizatorjem za odlično izpeljano tekmo, gostilni Ledinek za tekočo osvežitev, soudeležencem za odlično družbo. Pa majčka foruma mi je tudi zelo všeč :)
Nočni pohodi imajo itak nek poseben čar, srečati prijatelje iz tekaških krogov in spoznati nove -neprecenljivo, nasmejani obrazi, pozitivno vzdušje kljub stranskim učinkom, ki se pojavijo ob večurnem osvajanju vrha, .....
Musklfiber danes me samo spominja, da je bil včeraj ODLIČEN dan
(ali pa , da bi morala več trenirati :lol: )
#342962
Zdravo.
Še jaz ostanem dolžan svoje poročilo. Tudi jaz bi najprej najlepše zahvalil vsem, ki ste se teka/pohoda udeležili. Nekateri ste vztrajali 12 ur, nekateri malo manj..čisto vsem pa gredo pohvale za udeležbo. Super družba ste bili.

Zahvalil bi se tudi vsem, ki so pripomogli k izvedbi:

-Tekaški forum (promocija, nagrade, malica, Jeger  )
-Ero - Lemark (štartne številke)
-Gostilna Ledinek (čaj)
-Tamara88 (Simobil nagrade)
-vsem udeležencem za mizica pogrni se
-Blažki za ves support tekom celega dneva

Skupaj smo opravili 179 vzponov, kar se mi zdi super številka.
Zmagovalke:
1. majakaj – 12 vzponov
2. Blažka – 8 vzponov
3. Irena – 8 vzponov

Zmagovalci:
1. Migavc – 15 vzponov (zaključil 13:15)
2/3. Peter M – 15 vzponov (zaključil 13:39)
2/3. KadilecSamo – 15 vzponov (zaključil 13:39)

Skupna preglednica:
Urban – 10
Miki – 12
Peter M. – 15
UL – 7
Migavc – 15
Rudolfo – 13
Peter Zajc – 6
Majakaj – 12
KadilecSamo – 15
Dule – 10
Preli 72 – 7
Tamara – 3
Blažka – 8
Iztok P. – 2
Gumpy – 6
Tone – 8
Jež – 3
Milk – 5
Kepica – 3
Helena – 3
Irena – 8

Upam da se ponovno vidimo drugo leto…seveda v originalni organizacijski sestavi.
Hvala vam.
:laola

Lp
Urban

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA