Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#343063
srečno vsi Valvazorci ! :D

Noč bo dolga, temna, a lepa...lune ne bo (je skoraj mlaj), zato se držite Mlečne ceste. :wink:

Če vam bo pa dolgčas ratalo, skočte vmes na Stol... za popestritev :D

Navijamo in srečno! :clap: :clap: :laola
#343065
majcka napisal/-a:Še enkrat grem spat.....pol pa enkrat ne grem spat. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: Majči, bom jast spala namesto tebe... tud kaj lepga sanjala.... Slika

Razpis ste skrivali do konca, da ga jast nisem vidla,.... zato se dejte zdej kar sami martrat ( beri uživat) po Valvazorjevi. :D
V resnici me le kolejno boli, če me ne bi, bi ti prišla delat konkurenco :mrgreen:
Užitkov polno vam želim in srečno!Slika
#343067
zz topka napisal/-a:
majcka napisal/-a:Še enkrat grem spat.....pol pa enkrat ne grem spat. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: Majči, bom jast spala namesto tebe... tud kaj lepga sanjala.... Slika

Razpis ste skrivali do konca, da ga jast nisem vidla,.... zato se dejte zdej kar sami martrat ( beri uživat) po Valvazorjevi. :D
V resnici me le kolejno boli, če me ne bi, bi ti prišla delat konkurenco :mrgreen:
Užitkov polno vam želim in srečno!Slika


Tule gor je bil pa res razpis malo pozno objavljen. Bo za drugo leto organizator vedel, pa bo prej. Brez tebe ne bo enako. 8) K sreči sem si še pravočasno omislila FB, tako da sem ta prav čas zvedla za dogodivščine, ki se imajo zgoditi ta petek.
#343082
zz topka napisal/-a:
majcka napisal/-a: K sreči sem si še pravočasno omislila FB, tako da sem ta prav čas zvedla za dogodivščine, ki se imajo zgoditi ta petek.

Ma, na FB pej ne grem, pej nej me tudi koklja brcne, če si kdaj premislim. 8) Bom pa kak dogodek pač "prespala". :D


Jaz sem dolgo trmarila, da FB pej ne!!!!!

No, potem sem si ga pa po Trail maratonu Pohorje kar kuj omislila, ker je veliko število tekačev, kolesarjev in podobnih 'odbitkov' na FB in od njih pač vlečem motivacijo. Ti, ki si dovolj pridna, pej tejga ne nucaš. :laola

Pa jutri le ni treba preveč spat, malo pa žiher navijaš. Mičkenu, no!!!
:clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA