Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#344110
Z veseljem napovedujemo drugi Ultra-trail Vipavska dolina. 13. in 15. maj 2016, Vipavska dolina.

Tekači boste lahko izbirali med 3 razdalje: 100 km, 50 km in 25 km. Organizatorji so poskrbeli, da boste spoznali Vipavsko dolino v vsem sijaju: od nepozabnih razgledov, spomladanskih vonjav, okusov, ki spodbudijo duha, do gostoljubnih domačinov.

Najdaljša, 100-kilometrska preizkušnja, je za najbolj vzdržljive. Vipavsko dolino boste obkrožili: iz Ajdovščine se boste vzpeli na Goro, z najvišjih vrhov boste uživali čudovite razglede od Jadrana pa do Alp, tekli boste skozi Trnovski gozd in se spustili nazaj v Dolino.

Ob vzponu na južne obronke Vipavske doline se pridruži še 50-kilometrska preizkušnja, bogati razgledi, skozi vinograde, ravno pravi čas za okušanje vipavskih češenj.

Najkrajša, 25-kilometrska, trasa zaključuje krog okoli Vipavske doline s strmim vzponom na Nanos, tek skozi gozd in krasen spust v dolino proti cilju.

Organizatorji so prepričani, da vas bo Ultra trail Vipavska dolina navdušil: z izzivom, z razgledi, naravo in okusi, ki bodo lajšali korake.
Pomembna novost:
100UTVV je kvalifikacijska tekma za ‪#‎UTMB‬ UTMB Ultra-Trail du Mont Blanc® za 2016 in 2017.
*100UTVV prinaša 4 nove točke,
* T50 pa 2 novi točki.




Dobimo se v Vipavski dolini!

Spremljajte na na:
spletni strani: http://www.100utvv.si
facebook strani: https://www.facebook.com/100utvv/
#344193
Jaz grem na 50 km, ker dveh 100 km v treh tednih pač še ne zmorem. In Istra naj bi imela 110 km.[/quote]
Misl'm :shock: Jaz sem si obljubil 25,pa me še včasih vrta črv dvoma.Pa da bi bil dvakrat zapored Nanos( in Vipavska dolina)vremensko tako prijazen kot 2015 si kot njegov dolgoletni uporabnik težko predstavljam.Ampak...kadar je Sturm und Drang :evil: ,je zmaga še mnogo slajša.
#344747
zz topka napisal/-a:Oh, jej, jej, mene že požene, zdej, v tem momentu, ko pogledam ta filmček,.... sam, pole, ko se vpišem :? , če se vpišem :shock: , ne vem, če bo pogon še trajal :oops:
Hihi, res si želim se vpisat na 50-ko, a ko pomislim na uno, ko ti začne po butari :bum: :bum: :bum: , le kaj mi je treba tega bilo,..... zaenkrat še buta... :bum: :bum: :bum:
Mogoče pa spusti ??? :D


zz topka, če tale :bum: ne bo nehal butat, pa pridi na 25 km, boš mene gor vlekla :lol: !
#344750
zz topka napisal/-a:
pajo napisal/-a:Sanja svinja o kuruzi...

stari bor napisal/-a:ZZ :hello: ,zajebi ga!


Ma, saj, kot ta prava bjonda, sem najprej pomislila tudi jast, če to leti name... :shock: :oops:
Ma, pole, pa, kot ta prava bjonda, sem prišla do zaključka, da to on najbrž zase misli... :shock: :oops:
Al pa sem bjonda... :--

Ajajaj pujsek mislil na sebe! Bog ne daj, da bi tebe žalil.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA