Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#347702
marjan napisal/-a:Kjer je volja, tam je pot :wink:


Marjan nikakor noče sodelovat pri tem, da se zasmilim še komu, razen sama sebi. :lol:

Pa naj bo tako. Če sem preživela lansko Istro100milja in CeljeLogarska, kjer sem se fajn natuširala in nahladila, bom pa še tole.

Ma vseeno grem plesat za izboljšanje vremenske napovedi. Če ne zaradi tekmovalcev, pa zaradi organizatorja, prostovoljcev in navijačev. :clap:
#347708
stari bor napisal/-a: najhujši je obet neviht s strelami .


Glede tega pa resno računam na organizatorja, da bo budno spremljal razmere in progo po potrebi prilagodil vremenskim razmeram. :?

Ti pa svojo kristalno kuglo vrži v smeti, ker si že lani po tekmi napovedal, da naslednjih deset let sledijo krute vremenske razmere. :D
#347735
100UTVV bo :D :D

Zaradi napovedanih zahtevnih vremenskih razmer bomo posebej pozorni pri pregledovanju obvezne opreme (pregled ob prevzemu številk in pri vstopu v startni prostor).Pregled obvezne opreme ob prevzemu startne številke, vstop v startni prostor in na naključnih mestih ob progi. Če obvezna oprema ni popolna ali je tekmovalec ne pokaže, sledi diskvalifikacija.

V primeru slabega vremena imamo pripravljene različne variante, o teh bomo sproti obveščali na dan prireditve.

https://www.facebook.com/notes/100-ultr ... 4392056016

p. s. Mi še vedno upamo, da se nas bo Zofka usmilila.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA