Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#345645
V soboto, 20. februarja 2016 se bo na Slivnici dogajalo - celih 8 ur. Od osmih zjutraj pa vse do štirih popoldne se bomo drsali od kegljišča v Cerknici do doma na Slivnici. Gor in dol, gor in dol. Nekateri velikokrat in zelo hitro, drugi spet v svojem tempu. Vsi pa z užitkom.

Prideš tudi ti? Vse o dogodku je na http://pdk.forma.si/8-ur-slivnice/

Vabljeni in se vidimo!
#345648
majcka napisal/-a:Če se ti ne bo preveč nazaj mudilo, te lahko pobereva midva z Damjanom. S tem, da imava navado it malo prej, da pol nisva živčna, ko loviva zadnje trenutke pred prijavo.


Super. Ne, ne mudi se mi nazaj.

Ideja je ta, da grem zjutraj sam hodit gor, kasneje se mi pa še družina pridruži. Tako, da iščem prevoz le v eno smer. No, trenutni načrt je tak :)

Hvala!!!
#345664
ero napisal/-a:
majcka napisal/-a:Če se ti ne bo preveč nazaj mudilo, te lahko pobereva midva z Damjanom. S tem, da imava navado it malo prej, da pol nisva živčna, ko loviva zadnje trenutke pred prijavo.


Super. Ne, ne mudi se mi nazaj.

Ideja je ta, da grem zjutraj sam hodit gor, kasneje se mi pa še družina pridruži. Tako, da iščem prevoz le v eno smer. No, trenutni načrt je tak :)

Hvala!!!


No, potem se pa tja do petka še kaj slišimo.
#345686
Še informacija 's terena' - glede na trenutno stanje prijav in vremensko napoved bo nadvse zanimivo! Obeta se ponovitev lanskega dvoboja za zmago in pa spet rekordna udeležba, lani nas je bilo 85 ...

Pokali, medalje in nagarde so pripravljeni, pridite dovolj zgodaj, da prevzamete številke in PeakCheck čipe (tisti, ki jih nimate). Da bo vse bolj gladko teklo informativne prijave sprejemamo na email v razpisu http://pdk.forma.si/8-ur-slivnice/.
#345689
Lani so vsi udeleženci dobili svoj čip v trajno last brezplačno, letos nimamo te opcije, čip je treba kupit (lahko pa si ga od kakšnega lanskega udeleženca ali uporabnika PeakCheck, ki ne bo prišel, sposodiš). Je pa cena malce ugodnejša kot sicer: 3,50 EUR.
#345742
Ok. Lepo vse tole o blatu, ampak...jest nova.

Kako točno je pa z logistiko? Pridem jaz z avtom do spodaj, štartam spodaj in letam gor in dol in gor in....in gor. In ker moj avto ni KITT in jaz ne Knight Rider, sem na koncu jaz zgoraj in avto spodaj.

Kako ostali rešujete tole zadrego??? Ker po kolikor mi bo pač uspelo naredit vzponov v enem šihtu, najbrž ne bom ravno preveč pri močeh, da bi še letela dol po avto. Ali pač?

Hvala za namige.
#345745
Organizator pelje osebno opremo na vrh v kočo, Bodo povedali kdaj moraš oddati.
Če boš končala pred osmimi urami:
- poješ in greš dol do startnega prostora
- počakaš v koči na razglasitev in te potem organizator odpelje na startni prostor
Če vztrajaš do konca, si itak na proglasitvi in te zopet odpeljejo dol.
Je bila pa lani vožnja dol poseben dogodek :shock: , mislim da je bil Audi A6 z pogonom na vse štiri, šlo je precej hitro ampak še vedno varno :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA