Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#349319
Razpis:
http://www.kgtpapez.si/uploads/PDF2/Gri ... SLO_02.pdf

:arrow: PRIJAVE: Nujne so predprijave preko spletne strani http://prijavim.se/ do 22. 7. 2016 do 23:59. Prijava je zaključena, ko vplačate štartnino.


Grintovec!

Tebi, moja gora.
Z vsem dolžnim spoštovanjem:
hrepenenje po vrhu me napaja z novo močjo,
drznostjo,
duh višine znova kleše v meni nova spoznanja.

Vrh!

Sožitje s teboj v potu, bitju srca,
ko spregovori duša:
pozabljam na vse,
kar je prej vleklo k tlom, utrujalo.
Lepota. Prostranost. Svoboda.

Samo redkim je dano, a v izobilju.
Zato se vsako leto vračam v tvoje naročje.

Tvoj zvesti tekač

(s spletne strani http://www.kgtpapez.si/ )

Slika
#349429
Kraljevska tekma se približuje, jaz sem pa letos malce v dvomih, če sem še sposoben ujeti limit, posebno v primeru slabih pogojev (vročine) in me zanima če:
-bom deležen zlatega ogrinjala v cilju,
-makaronov na Kokrskem sedlu,
-diplome na razglasitvi :(
Če bo vročina prehuda, itak spremljam tekmo ob hladnem pivu :D
#349437
TONEK napisal/-a:Ha ha, nikomur se ne ljubi debatirat. Še Maja in Valentina sta jo stisnile na Maldive. :clap:

Tonek, moji Maldivi so na terasi. :D Imam belveder na bučke in kumare. Paradajz je pa bolj švoh letos, :lol:
Sem ti pa že snoči hotla napisat, da jast vem, da jast pridem do cilja v limitu, no, morda kako minutko prej :shock: , ali pa še prej - potem 8)
In če pridem jast, si ti ohoholala pred mano. :D
- Za zlate vreče pa je treba mal bolj kopat...
Slika
:lol:
#349443
O, Valentina, ti si Zlatka!
Pa če še znaš, moli za nedeljsko meglico ali celo rahel dežek.
Tud jaz mam 12 zelenih paradajzkov na balkonu, eden pa že dobiva jedilno barvo :D
#349453
Če si z Maja mislil mene, tukaj sem. O svojih lovih na limite ne bi....poleg tega imamv soboto druge plane...če bo kolkot toliko vreme.

Zate pa je napovedano takole vreme (sicer na Krvavcu, ampak bližjega nisem našla:
Vreme nedelja.jpg
Vreme nedelja.jpg (134.48 KiB) Pogledano 5843 krat


Upam, da boš zadovoljen.

Lahko pa najbrž držim pesti.
#349459
Toooooo, Maja, dam ti lupčka, če bo res.
(Kakšna druga Maja - še naša ne pozna druge, kot tebe- po rožcah.)
Uf, adrenalin že narašča...
Grinta, pazi se! :cry:
#349462
TONEK napisal/-a:Kraljevska tekma se približuje, jaz sem pa letos malce v dvomih, če sem še sposoben ujeti limit, posebno v primeru slabih pogojev (vročine) in me zanima če:
-bom deležen zlatega ogrinjala v cilju,
-makaronov na Kokrskem sedlu,
-diplome na razglasitvi :(
Če bo vročina prehuda, itak spremljam tekmo ob hladnem pivu :D


Zame so slabi pogoji mraz in dež, ne pa vročina. Da bi vsaj bilo vroče! Itak je malo več toplote čutiti le v prvi četrtini, od Kokrškega sedla naprej je pa v vsakem primeru že hladno.
Kar se limita tiče, mislim da sem lahko bolj kot ti, v skrbeh jaz.
Očitno letos ni moj dan!!! Pri teku na morju me je krepko zabolelo v desnem kolku in sem cel teden šepal, še sedaj precej težko hodim, da o teku ne govorim. S tem, da letos ne bom spravil časa pod 2 uri sem se že sprijaznil, bojim pa se, da ne bom prišel niti do vrha.
Še rame si nisem pozdravil, pa imam že novo težavo, pa to dvoje sploh ni edino kar me ovira pri teku. Zaradi vseh nevšečnosti nimam niti omembe vredne količine treninga, tako da se kar bojim kaj bo po povratku v dolino.
#349485
Dve napovedi čisto kontra. Do nedelje je sicer še daleč, da se lahko vse spremeni, v eno ali drugo stran. Jaz sem gledal eno tako, ki za zjutraj napoveduje lepo, dopoldne pa naj bi se začelo vreme kvariti...
Upajmo na ugoden razplet :!:
Veliko pozitivne energije, ko jo tekači itaq nosijo s seboj, pa bo že :!:
:laola :juhuhu:
#349517
Bliža se kraljevska preizkušnja.
PRIJAVE: Nujne so predprijave preko spletne strani http://prijavim.se/ do 22. 7. 2016 do
23:59. Prijava je zaključena, ko vplačate štartnino. Za nas izdaja račune portal Prijavim.se.
:!: :!: :!:
:laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA