Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#352716
Kot je že janezu povedal, super vreme, odlične razmere, dobro vzdušje med tekači - začetek leta kot se spodobi :clap: :clap: :clap: .

Rezultati (neuradni) 8. teka KZTL 2016/2017 - Krvavec, 2. krog, ter skupni po 8. teku

Fotogalerija

Danes teden pa spet Mohor.

Vabljeni!
Nazadnje spremenil KZTL, dne 01 Jan 2017, 17:41, skupaj popravljeno 1 krat.
#352724
Že dolgo nisem bil na Krvavcu, pa sem na koncu zgrešil traso. Namesto naravnost, sem zavil levo do hotela in pritekel časomerilcem izza hrbta. Ker hodim le na nekaj tekov v sklopu lige in se ne ženem za uvrstitev, niti nisem opozoril nase. Tudi čas ni bil tak, da bi se z njim ravno hvalil, saj sem rabil kako sekundo več, kot 59'.
Ko sem že pri pisanju, še nekaj o naslednji ligi. Naslednjo nedeljo je na sporedu Mohor in že spet se ujema s proslavo na Dražgošah. Tako kot že nekajkrat, nameravam tudi sedaj iz Mohorja podaljšati še do Dražgoš. Tam spijem čaj, preoblečem majico in se kar kmalu odpravim nazaj. Nazaj grede grem čez Jošta in sem pri avtu, ki ga ponavadi pustim kak kilometer in pol višje na cesti, kjer je izhodišče za Jošta, okoli pol tretje ure. Lahko se nam pridružiš (nam smo: sin, pes in jaz).
#352727
Žal sem dobil nepovabljen obisk - močan prehlad, zunaj pa lepi dnevi ...grrrrr :evil:
Sicer pa z Mohorjem nisva na ¨ti¨ in tudi sicer tja ne bi šel (prezahtevno), za povabilo pa vseeno hvala.
#352819
V doslej najbolj hladnem jutru se je na najdalšo progo (če računamo še pot nazaj) podalo 60 tekačev. Lička so postala sicer malo trda, sicer pa smo se med tekom dodobra ogreli.

Rezultati 9. teka KZTL 2016/2017 - Mohor, 2. krog
Nazadnje spremenil KZTL, dne 08 Jan 2017, 18:14, skupaj popravljeno 1 krat.
#352931
kakšen je krog žal ne vem(še nekaj časa bom imel 4x4 :D )padlo je par cm snega,ki pa je pomrznil,tako da predvidevam pomrzjeno,ponekod sneženo podlago,zadnji del pa kopen.vse bo jasno jutri ob 9.00 ,ko nas na svojem terenu gostijo Divji Zajci lp
#352933
Zaključen je 2. krog lige. V hladnem vremenu, pri -6°C, se je teka udeležilo 54 tekačev in tekačic. Startali smo v megli, ki pa se je kmalu razkadila in pokazal se je sonček. Tudi proga na ovalu je bila dobra za tek, le tu pa tam malce poledenelo.
Pri moških najhitrejši Primož Porenta, pri ženskah pa Tina Klinar :clap: .

Rezultati 10. teka - Brdo, 2. krog in skupno po 2/3 lige
#352968
v nedeljo 22.01. ob 9.00 začetek zadnjega kroga KZTL,Kališče pod Storžičem.nekaj snega je padlo,hudega pa ni.zmrznila pa je voda v koči,tako, da ne vemo,kako bo z gratis napitki :drink kakšna pa je pot,pa naj pove kdo,ki bo jutri obiskal kočo lp
#352977
Današnje rezmere na Kališču:

Pot je lepo prehodna, v spodnjem delu ponekod kopna, drugod nekaj cm suhega pomrznjenega snega. Ledenih in gladkih predelov, z izjemo, odsekov na ravninskem delu poti, ni. Od druge klopce dalje bo malo mlelo pod nogami od suhega snega. Proti vrhu je snega 10-20sm, zadnje bližnjice pa so slabo uhojene.
Skratka, razmere bodo kar ugodne, dereze odveč, normalen spust pa je možen tudi brez njih.
Se vidimo :laola
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA