Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#352964
Dej ti meni, KBK, en mal szi besejdami napisat, kako si ti zdej podaljšal to progo, k j bla že do zdej zadosti dolga! ( zame) 8)
Kej tečemo :oops: na Blegoš, pole mal tam okoli, al kako, in pole nazaj dol? :shock:
Jej, jej, kej mi dejlaš.... jast še spim zimsko spanje... Slika
#352966
zz topka napisal/-a:Dej ti meni, KBK, en mal szi besejdami napisat, kako si ti zdej podaljšal to progo, k j bla že do zdej zadosti dolga! ( zame) 8)
Kej tečemo :oops: na Blegoš, pole mal tam okoli, al kako, in pole nazaj dol? :shock:
Jej, jej, kej mi dejlaš.... jast še spim zimsko spanje... Slika


Topka.....proga je lepa. Samo če ne bojo Vipavske burje naročil (pa saj ti si jo navajena, nekateri pač ne). Lepi razgledi, če vreme služi. Nič se je ne bat. Sam burjo doma pusti. :laola :laola
 kbk
#353012
zz topka napisal/-a:Napisal/-a zz topka » 20. 1. 2017, 13:45
Dej ti meni, KBK, en mal szi besejdami napisat, kako si ti zdej podaljšal to progo, k j bla že do zdej zadosti dolga! ( zame) 8)


oj, ZZ Topka, trasa je resda daljša, ampak je zato tudi bolj položna , sploh navzdol... vsi, ki so jo do sedaj prizkusili, so jo pohvalili. En del se teče-hodi po starem KBK-ju, del gre po trasi UPT-ja, ostalo pa je po urejenih gozdnih poteh. Asfalta je zelo malo. Časovni limit smo podaljšali na 5 ur, kar bo zagotovo dovolj.
Lipanov ričet ostane, kolajne tudi...vzdušje bo pa vsaj tako kot dosedaj,če ne še boljše :)
Bomo organizirali ogledno turo, samo sneg mora malo skopneti...
Torej se le prijavi... in še koga povabi zraven :) :)
#353018
Boštjan in njegovi pomočniki gredo s časom naprej in bodo letos predstavili ta tekaški dogodek v novi preobleki. Trasa bo v tej kratki zgodovini že drugič spremenjena (prvič zaradi žledoloma), sedaj pa bo občutno daljša. Tudi ime teka ima že tretjo podobo. Prvi tek mi je bil super :D - ¨Za en euro na Blegoš in nazaj¨.
Upam, da se bo Boštjan dobro opremil z zastavicami in trakovi, da se s Topko ne bova preveč zgubljala po Blegoševih gozdovih...
http://kbk.sdmh.si/
 kbk
#353134
TONEK napisal/-a:Upam, da se bo Boštjan dobro opremil z zastavicami in trakovi, da se s Topko ne bova preveč zgubljala po Blegoševih gozdovih...


Tonek... zagotovo bo dobro označeno... če se bosta pa glih mal izgubila, bo pa tud lepo... :rol: :toast:

Še stopet dni...
Vabljeni!!! :laola
http://kbk.sdmh.si/
 kbk
#353506
zz topka napisal/-a:Ojej, KBK, kolk je še to daleč


Jah, glej Topka...da se na nas ne pozabi,se je treba glih mal pojavljat v medijih... :D
lepo je bilo tudi tebe in ostale Primorce videt, pa Toneka...pa ...
sem pa imel Ruth tak musklbibar , da je bilo treba z avtom :twisted: :twisted:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA