Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 milk
#354169
Rekord bo teško preseči, ker se bo teklo v neenakih pogojih. Takrat so bili posamični štarti, sedaj pa je skupinski start, zato je treba prišteti kake pol minute za prerivanje na stopnicah, kjer je precej ozko.
 TONEK
#355090
Mile, jaz si bom prištel tri minute. Triindvajset, torej. :D

Spoštovani! Jutri je zadnji dan za cenejše prijave.
Pridite, Šmarnca je zakon.
 SebastjanZ
#355094
milk napisal/-a:Rekord bo teško preseči, ker se bo teklo v neenakih pogojih. Takrat so bili posamični štarti, sedaj pa je skupinski start, zato je treba prišteti kake pol minute za prerivanje na stopnicah, kjer je precej ozko.


Ko je bil postavljen sedanji rekord je tekel samo eden .Eritrejec Azerya Teklay je ob pomoči" zajcev",ki smo ga spremljali vsak en del proge v idealnih razmerah tekel 11:11!
Ko sem jaz tekel rekord je bil start skupinski,tako kot bo sedaj s tem da je bil moj čas postavljen februarja,Teklayev pa septembra.
 milk
#355101
Teklayevega časa nebi smeli razglašati za uradni rekord RŠG. Naj pride na tekmo, pa bomo videli, koliko bo njegov čas takrat. Prepričan sem, da bi rabil kake pol minute več.
Me pa tolaži dejstvo, da je od rekordnega časa enega najboljših tekačev na svetu, doseženega v idealnih pogojih, moj rekordni čas, ki sem ga dosegel pri 55 letih, samo točno 5 minut slabši. Dosežen je bil prav tako Februarja, tuda s posamičnim štartom.
 milk
#355111
Ko sem napisal sem pomislil na to, pa sem kar pustil, da je bolj poudarjeno!
Velika razlika je, če tečeš v zimskih razmerah, še pred začetkom sezone, ko še nisi dobro pripravljen ali v idealnem vremenu, proti koncu sezone, ko si najbolj natreniran.
 TONEK
#355113
Le kdaj boš ti tekel za užitek? Pri sedemdesetih? :D
V nedeljo pridi na Malo goro.
Pa še nekaj: Danes sem te pogrešal na kronometru.
 milk
#355114
Jaz uživam, če tečem hitro, če grem počasi, pa mi je tek muka! Tudi potrpljenja nimam, zato sem rad čimprej na cilju.
Na kronometru pa sem bil nekaj čez peto, za dobre četrt ure, kot gledalec. Letos, ko šele začenjam s treningi, bi se na tekmi preveč osramotil. Načeloma se zaradi tega ne sekiram, toda kar je preveč, je preveč. Da voziš na kronometru za DP z dobrih 30 km/h je pa le prevelika sramota!
 TONEK
#355162
Šmarnca vabi.
Prijave lahko tudi jutri pred tekmo.
Rekord je v nevarnosti.
Počasnele imamo limit 40 minut, tako, da je tekma aktualna tudi za stare mame. :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA