Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#356263
A ves da sem prav moral pogooglat te otroke...mas prav, ja :clap:

Imate tudi vi težave z otroci? Kaj pa, če so križi in težave z otroki in ne z otroci?
Se pogosto znajdete v situaciji, ko ne veste, katera oblika samostalnika otrok je pravilna? Krivdo lahko naprtite kar Praslovanom.
Sklanjanje samostalnika otrok povzroča veliko težav, ker se pri treh oblikah “k” zmehča v “c”. To je še ostanek praslovanskih časov. V ednini teh težav ni.
#356272
zz topka napisal/-a:Ma, Miha, jast obvladam pravilno slovenščino.... sem imejla čisto pjetko... :D


Pa tolk otrocov imaš, da je množina....ker v ednini, pa tud v dvojini teh problemov ni. :lol: :lol: :lol: :lol:
#356282
TONEK napisal/-a:Že spletna stran mi je všečna.
Majčka, le prijavi se, da bova skupaj pometala.
http://trail3v.eu/


Tonek, ti še nikoli nisi z mano skupaj pometal, pa dvomim, da bi se do zdaj premislil. Jaz moram pa najprej Valamar preživet, pol bom pa tuhtala na naslednje izzive.
#356336
Ogledan tura bo v soboto, 7.10.2017, s startom ob 9.00. Start Kajak center Solkan.
Eno skupino bo vodil Renato Lešnik, bo malo hitrejša, cca. 3,5 - 4 ure predviden čas. Počasnejša bo potrebovala kakšno urico oz. dve več, vodil jo bom jaz. Lepo vabljeni.
#356353
mikha napisal/-a:Ogledan tura bo v soboto, 7.10.2017, s startom ob 9.00. Start Kajak center Solkan.
Eno skupino bo vodil Renato Lešnik, bo malo hitrejša, cca. 3,5 - 4 ure predviden čas. Počasnejša bo potrebovala kakšno urico oz. dve več, vodil jo bom jaz. Lepo vabljeni.

O, to bo pa zanimivo, če rata ... sem dal na kolendar :-)
#356547
Skupinska prijava, vsaj 5 tekačev, 22 eur. Res da (resda? - zztopka?) :D je le evro ceneje, ampak nekaj pa je le. Predprijava 23 eur.

Vsi udeleženci dobijo športno majico Craft, želja so bili rokavčki...ampak se ni izšlo. Pa za naslednje leto. :D Seveda se bo našla še kakšna malenkost ali liter, :D bomo vidli. Mogoče pa bo kakšen tekač-vinogradnik-kletar prinesel poskusit mlado vino v cilj. :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA