Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 majcka
#357326
Franci65 napisal/-a:Opis proge je zelo natančen in podroben.
Ali je ta opis treba znati napamet?


Ni nujno, ker bo proga označena....vsaj do zdaj je bilo tako. :lol: :lol: :lol:
 KadilecSamo
#357328
V soboto sva imela s prijateljem privatno ogledno turo po GPS sledi na Movescountu. V planu sva imela opraviti dva kroga, ampak sva drugega v Povodju predčasno zaključila, zaradi manjše poškodbe (udarec v kamen pod listjem in zlomljen noht). Kljub temu, da sva se precej lovila in kar nekajkrat zgrešila pravo smer, sva na koncu brez problemov prišla naokrog. Najbolj problematičen je bil ravno del okrog Povodja, saj nisva takoj zadela poti preko deponije lesa (če bi si prej ogledal slike na FB ju ne bi bil problem). Proga je precej tekaška, najbolj strm se mi je zdel vzpon na Grmado, tako da se že psihično pripravljam na vzpon nanjo v 3 krogu. :-- Na ultri mislim, da bo zmagovalec potreboval čas okoli 5 ur 30 min, sam pa bom zelo vesel, če mi bo uspelo pot oddelati pod 8 urami. :roll:

Je pa proga izredno lepa, spoh del okoli Rašice je v tem letnem času čudovit, tako da Vas tudi sam prav lepo povabim na tretjo izvedbo Rašica traila in prepričan sem, da nam bo ta sobota ostala v lepem spominu. :D

LP
 daca10
#357376
Včeraj popoldne se nas je zbralo nekaj tekačev, da bi si ogledali prvi del proge preko Rašice, ki je nekateri niso poznali. Pridružil se nam je tudi 'šef' Roman in nas popeljal po trasi, sami bi verjetno zašli :lol: :oops: . Obrnili smo lep krogec, proga je bila sicer malo blatna in mokra, deževalo ni, zaključili smo ravno pred temo in nadaljevali z analizo v bližnjem lokalu :drink :D .Luštno popoldne, hvala Romanu za vodenje, se vidmo na Rašica trailu! :laola
Uporabniški avatar
 GregaS
#357401
Za vse, ki vas matra firbec, kje dejansko vijuga Rašiški trail (Romanovih povezav na TomTom-ovo sled mi nikakor noče odpreti):
https://www.gpsies.com/map.do?fileId=fgjfnayupjsgcbbt

Na zgornji povezavi si lahko tudi snamete GPX sled za vašo mobilno napravo (desni del spletne strani, Download as > GPX track).
Za točnost ne prevzemam odgovornosti, je pa to kopija GPS sledi Mojce Jež z ogleda proge 22.10.2017 (objavljeno na Facebook-u). Če kaj ne štima, Roman, prosim povej - da popravim.

Še drobna misel - izdelava takšne javno dostopne sledi je hitra, preprosta, brezplačna. Dobrodošla bi bila na vseh podobnih prireditvah :wink: .
 klas
#357404
Meni tele karte, kamor napravice nalagajo sledi, ne povedo prav dosti o terenu......zato sem snel sled iz prejšnjega posta (in kot Grega tudi jaz upam, da je prava :D :hehe: ) in jo za ljubitelje topografskih (reliefnih) kart (z drugimi besedami boljših kart) naložil na pri nas še trenutno še vedno najboljšo Geopedio.

:juhuhu: evo torej kje se bo teklo na zemljevidu: http://www.geopedia.si/#T184_L22861_x46 ... 031_s15_b4


Sicer pa priznavam, da je postala proga sedaj, ko so jo razširili na drugo stran avtoceste in ko je krog daljši, veliko bolj privlačna. :clap: :clap:

Ni se bati za pomanjkanje udeležbe :laola
 TONEK
#357406
Super. A je štart v smeri Rašice ali Šmarke?
 ROJE
#357414
Hvala vam,ki ste bolje opremljeni z novimi zadevami,kajti moj TomTom res očitno ni hudo razširjen,da objavite svoje linke in se tako zadeve rešijo tudi same od sebe.
Uporabniški avatar
 majcka
#357415
TONEK napisal/-a:Super. A je štart v smeri Rašice ali Šmarke?


A si pogledal post od GregaS??? Lepše se ne bi moglo razbrat! :wink: :wink:
 TONEK
#357416
Ja, hvala. Oba imata traso opidenano v nulo. Oj, ta tehniha. Ni pa vedno dobrodošla. Zaradi nje drugo leto pri meni (in še marsikomu) odpade Wings for life :evil:
Uporabniški avatar
 majcka
#357421
TONEK napisal/-a:Ja, hvala. Oba imata traso opidenano v nulo. Oj, ta tehniha. Ni pa vedno dobrodošla. Zaradi nje drugo leto pri meni (in še marsikomu) odpade Wings for life :evil:


Zarad tehnike???? :--(

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA