Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 bossteb
#357424
TONEK napisal/-a:Ja, hvala. Oba imata traso opidenano v nulo. Oj, ta tehniha. Ni pa vedno dobrodošla. Zaradi nje drugo leto pri meni (in še marsikomu) odpade Wings for life :evil:

Ja, jaz imam tehnike dovolj tudi za W4L, ampak mi je bil največji draž z množico folka štartat, pa potem počasi zmanjševati spremstvo, nazadnje pa res tista borba z avtomobilom. Tako da se tole drugo leto ne bom šel. Škoda, ker je W4L 2015 pri meni še vedno zapisana kot najboljše tekaško doživetje doslej.
Se mu pa bližajo tile traili zadnji čas (recimo Valvasor je bil tam tam, da odvzame primat, močno druga je tudi Corsa della Bora letos januarja), vsekakor sem si zdilal, da pridem na Rašico tri kroge odtečt čez 14 dni. 8) 8) 8)
Se že veselim! :laola
 TONEK
#357431
Imaš prav. In posledično WFL v Sloveniji ne bo niti polovično dosegel letošnje udeležbe in s tem denarja, ki gre v fond za raziskavo hrbtenjače.
Res ne vem, da se ne najde en sponzor, ki bi zadevo normalno peljal dalje.
Uporabniški avatar
 majcka
#357438
bossteb napisal/-a:vsekakor sem si zdilal, da pridem na Rašico tri kroge odtečt čez 14 dni. 8) 8) 8)
Se že veselim! :laola


:laola :laola :laola :laola
 ROJE
#357668
Pozdravljeni obiskovalci naše strani,predvsem pa obiskovalci Rašice in Šmarne gore.Naj vas ob tej priložnosti prosim,če boste v teh dneh opazili kakšne oznake in trakove na poti na te vrhove,da jih ne trgate in odstranjujete,saj služijo tekmovanju,ki bo potekalo v soboto po teh vrhovih.Vabljeni pa ,da si to tekmovanje ogledate in spodbujate tekmovalce na njihovi poti.
Vse oznake za to tekmovanje bodo odstranjene že v nedeljo z naše strani.
Še enkrat vabljeni na Rašico,Grmado in Šmarno goro
 ROJE
#357681
Še 24 ur in gremo v prvi krog Rašice.Veselimo se vas,še prej pa obvestilce,da štartne številke začnemo deliti ob 6.45.
Pri parkiranju prosim upoštevajte osebje traila,ki vas bo razporedilo na parking.
Vsi tekmovalci-8 vas je,ki tečete individualno in prvi v štafeti morate imeti obvezno obe številki na vidnem mestu.po prvem krogu pa številko štafete odstranite,če nadaljujete v drugi krog.Prav tako prosim tekmovalce,ki so startali na krajši razdalji in bodo v lastni režiji nadaljevali še v eventuelni drugi krog,da odstranijo po prihodu v cilj št.številko-zaradi popisovanja na okrepčevalnicah.
Štafete,ki na štartu ne bodo popolne-štartne pakete za vse tri prevzame prvi tekmovalec.
Proga bo označena z rumenimi ter rdeče-belimi trakovi,ter kilometrskimi oznakami.Bodite pozorni na križiščih.
Na delih asfaltne poti bodo na tleh rdeče puščice s črko T.
Bodite pa še posebej previdni na lokalni cesti,predvsem pri prečkanju le te.
Toliko za danes in se vidimo v soboto z nasmehom na licu,saj bomo v najboljši družbi.
 KadilecSamo
#357684
Živijo Roman,
a za 56km je potrebno naglavno svetilko nosit s sabo veš čas, ali pa jo lahko vzamemo s seboj le v 3 krog, če nas bo ujela tema?

Hvala in se vidimo jutri.
 ROJE
#357689
Naglavne svetilke ni treba nositi s sabo ves čas, ko pa gre tekmovalec v treti krog jo pa mora imeti . :laola
Uporabniški avatar
 Loni
#357700
Kapo dol družini Jež in co, nova trasa je za vikati, druščine za izvoz. Pridemo še. :laola
 klas
#357701
Hudoooo dobro!
Bravo organizatorji in čestitke vsem tekmovalcem. :clap: :clap:
Trasa za prste obliznit...
:laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA