Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 TONEK
#359279
Hvala, Vencelj!
Ja, v soboto se bo po Istri podilo kar 230 Slovencev.
 klas
#359297
srečno vsem...in uživajte !
 KadilecSamo
#359314
Meni dela Z Topka. Morda nimaš inštaliranega programa Adobe Flash, pa te heca. Sicer pa ta live stream ni ne vem kaj, včeraj sem bil navdušen, ko so prenašali štart, pokazali so par intervjujev, pa vsi župani so imeli besedo :D Potem pa jih je helikopter snemal par km po cesti, tudi nekaj kamer je bilo, tako da sem opzil kar nekaj naših. Potem pa ni bilo par ur nič s prenosom, nato zopet krajše javljanje, mislim da so prenašali tudi štart 110 km dolge. Sedaj ko odprem pa vrtijo samo ta njihov predstavitveni film....

Dejmo naši :laola
Uporabniški avatar
 majcka
#359321
zz topka napisal/-a:Majči, kwa se zgodilo? :--(


Topka, ne se kisat...je šlo bolj kot ne po planih....ki so bli pač, kakršni so bli, glede na pretekle dogodke......vse fajn....tud jest bom fajn. Sem pa vidla precej dogajanja v cilju, ki ga sicer vedno zamudim. :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 zz topka
#359322
Zdravkec, kak pa si ti pameten... :clap:
Namest, da nardiš ta modro - 110ko v enem kosu, se znajdeš in nardiš 110-ko v dveh kosih, lepo s počitkom vmes. Pa še na dveh prireditvah si bil...
Legenda! :clap: :clap: :clap:
 TONEK
#359324
Valentina, za Zdravkeca ni ovir, on melje kot stroj. Zares ne vem, kako je zalutal k zelenčmom. So pa pravi stroji tudi nekateri naši drugi tekmovalci, saj so pustili v Istri opazno sled. Od 36 možnih medaljistov, nas je kar 15 posameznikov Slovencev, še najslabše smo zastopali zeleno, kjer pa je Ivi nadvse dominiral. Kljub dokaj prijaznemu vremenu, so si nekateri tekmovalci naložili prehudo breme in niso dobro pretehtali svojih želja in zmožnosti. Samo na rdeči progi je npr. odstopilo kar 110 tekmovalcev, kar je 30% udeležencev. Tudi zame počasi postaja tazelena predolga, od Buj do Umaga ni nobenega veselja več :( . Malo mi ga je pokvaril tudi Francoz z okolice Lilla, s katerim sva se v nedeljo popoldne z nasmehom še trikrat srečala na ulicah Umaga.
Žal tudi na tej tekmi ne morem brez opazk in kritike. Udeležil sem se jo že petič in vedno bolj ugotavljam, da je to le en velik biznis organizatorja in turizma, saj je v treh dneh v blagajne kapnilo nekaj sto tisoč evrov. Ne spoznam se dobro v traile, občutek imam, da je na nekaterih mestih načrtno otežena trasa. Če nisi vsaj malce previden, ti lahko že kmalu po štartu (zelena) cmoklja v čevljih. Postavljalci zastavic (traserji), so po mojem mnenju kakšno vejo raje vrgli na progo, kot z nje. Že drugo leto nam je bilo po tekmi postrežena hrana na ravni dobrodelne ustanove. Nekaj sprijetih makaronov z vodeno polivko. Pa to ni bilo ob dveh ponoči ampak ob sedmih zvečer. V nedeljo pred podelitvijo so tekli otroci. Ko bi dobil vsak vsaj en sladoled... Ne. Deda, hajd spet na blagajno.
Naj pohvalim označenost proge (v lepem sončnem dnevu) in založenost okrepčevalnic, ki pa jih moraš striktno koristit, kajti ob celi progi (67 km) ne boš doživel človeka, ki bi ti ponujal vodo. Trasa vodi tudi mimo nekaj zapuščenih osamljenih zaselkov in hiš, ki spominjajo na leto '45, če ne bi bilo okrog njih rjavečih avtomobilov brez reg. tablic.
Ne glede na vse , je Alenu ¨padla skirca v med¨ in glede na prisotnost četrtine svetovnih držav udeleženk, očino ne bo imel povoda za kakšne izboljšave :mrgreen:
S samim rezultatom sem zadovoljen, lanskega sem celo za slabe pol ure izboljšal, sem pa s to tekmo definitivno zaključil, razen, če se cilj premakne v Buje. :--

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA