Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 mikha
#359345
Vabljeni v nedeljo 15.4. na Tek na Sabotin, v sklopu pokala Primorskih gorskih tekov. Trasa ostaja ista kot vsako leto. Letos je tek malce kasneje, eden izmed plusov je, da boste po poti (navzdol) lahko nabirali divlje šparglje. :D



organizator: Javni zavod za šport Nova Gorica

informacije: Repič Miha, 068 18 72 50, mihamrr@gmail.com

datum: 15.04.2018

kraj: Solkan, zadnja postaja mestnega avtobus pri mostu v Brda

čas: start 11.00, prijave od 9.30 – 10.45

štartnina: 12 Eur

proga: 3.95 km, +480m;
Start je pod cestnim mostom preko Soče v Solkanu, od koder nas bo trasa vodila po kolesarski stezi ob Soči. Po 1.8 km bomo zavili na kamnito mulatjero po severni strani Sabotina. Pri okrepčevalnici z vodo se bomo usmerili na planinsko poti proti cilju, ki bo pri karavli pod vrhom. Tik pod vrhom nas bo proga vodila skozi kaverne 1.sv. vojne na južno stran hriba, kjer bomo skozi strelski jarek pritekli na asfaltno cesto, ter po 40 metrih v cilj.

merjenje časa: ročno

kategorije: PGT

Razglasitev rezulatov 30 minut po prihodu zadnjega tekmovalca v cilj.

Na progi bo ena okrepčevalnica z vodo, na cilju jota, izotonik, voda, sadje.

Vsi udeleženci tekmujejo na lastno odgovornost.

Za prevoz prtljage bo poskrbljeno od prijavnega prostora do cilja.

Proga bo označena, z redarji na razpotjih. Del poti skozi kaverne bo označen in razsvetljen.

Tek bo v vsakem vremenu.
V primeru dežja priporočamo pozornost pri obutvi zaradi spolzke podlage - kamenje, nevarnosti blata ni. Udelezencem priporočamo posebno previdnost pri teku skozi kaverne. Le-te imajo sicer stojno višino.

Povratek peš.
Nazadnje spremenil mikha, dne 12 Apr 2018, 12:05, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 zz topka
#359346
:arrow: ...nas bo trasa vodila po makadamski..... Ma, kej ste ta teden razbili asfalt? Ker dva tedna nazaj je še bil 8)
:arrow: ...boste po poti (navzdol) lahko nabirali divlje šparglje...Dej, to rajši ne na glas,... da bo več za nas 8)
:arrow: ...merjenje čaca: ročno...dej, popravi c v s, dej 8)
:arrow: ...Udeleženci prejmejo bon za hrano ob vrnitvi štartne številke...Ma, moje ti ne dam, sem jo kupla 8)
:arrow: ...ma, ne vem, če me ne bo zaneslo na Vivicitta 8)
 mikha
#359366
Evo popravil. :D
Sem kopiral in popravljal še iz časov makadama ob Soči.
Špargljev je pa dosti za vse, seveda na ob cesti. Je treba zaplužit v hosto, tam se najde še pa še. :D Ampak ne v kratkih hlačah. Kavbojke so odlične za takšno početje. Jaz bi nabral kakšen šopek vsaj za zmagovalko, ampak noga še ne dopušča.
 milk
#359405
Na poti iz Sabotina, (šel sem po grebenu, čez vrh), sem igubil uro Garmin Forerunner 910XT. Če bi jo kdo po čudežu našel in bi jo bil pripravljen vrniti, je moja. Na njej je čas teka navzgor: 34' 30. Saj bi bilo nekaj sekund manj pa sem v rovu spet zašel. Še vedno ne znajo tako označiti, da bi brez dvoma vedel kam. Mislim da na križišču nebi bilo težko namestiti kako tablico ali list papirja s puščico. Stožci so bili postavljeni tako, da nisi vedel ali označujejo ali zapirajo pot. Naslednji so jo zapirali!
Uporabniški avatar
 mojchka
#359411
ZZ, ma, veš, da je na koncu gor primarširala ena, za katero sem bila prepričana , da si ti.. pole pa se mi ni dalo več čakat :)
Nisem bila glasna navijačica, ker potem Dea laja, pa gre meni še najbolj na živce :)
Fajn so šibali, tudi "tvojga" sem vidla. Moža, ne hrib :)

Čestitke vsem tekmovalcem, super ste!!!

(šparenge pa je bilo dovolj že ob poti... ni blo treba v grmovje!)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA