Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#368116
Ha ha, cestni adrenalin (beri 'strah'), je deloval tudi v hrib in sem za dve sekundi presegel najhitrejši čas vzpona na Slivnico. :D
#368120
TONEK napisal/-a:Škoda, da Peak check deluje le še tu in na Primožu, saj je tistim, ki nimamo Strave kar v pomoč

ne bluzi Tonek....stravo ma pa cist vsak in vejkarco tut....ze zdavnaj bi si jo lahko nalozu na telefon....sami izgovori so te.... :-- :juhuhu:
#368122
Mam, Topka, mam. Sem ga dobil za 63 (in že dvakrat zamenjal razbito zaščitno steklo).
Ravno danes pa mi je vnuk naložil Stravo gor. :D Za zimsko ligo.
Nisem pa ravno prepričan, da bom znal to upor....... :cry:
#368125
TONEK napisal/-a:Mam, Topka, mam. Sem ga dobil za 63 (in že dvakrat zamenjal razbito zaščitno steklo).
Ravno danes pa mi je vnuk naložil Stravo gor. :D Za zimsko ligo.
Nisem pa ravno prepričan, da bom znal to upor....... :cry:

very nice....vidiš Valentina, pa bova le dočakala Tonekovo Stravo.....tale leto 2020 je res čudaski.... :TF)
#368127
Vinko, tebi je uporaba Strave tako enostavna, kot meni olupit krompir. Očitno žal ne dojameš, da smo si ljudje različni. Bom jaz tebe čez dvajset let povprašal o tvojem dojemanju kvantne teorije :shock: Le pripravi se!
Hvala bogu, da imam jaz Topko, pa že velike vnuke, ki mi olajšajo marsikatero zadrego. Nakladače tvojega kova pa najraje vidim 1,5(k)m stran. :lol:
#368128
Ma, v Stravo si se pa ziher že prijavil kar en cejt nazaj,...ker sem dobila sporočilo, da me Tonek spremlja... :D
Tonek, če kej ne bo šlo, sej veš, kam pisat... :D Ma, je enostavno, važno je , da vklopiš štart, pole cilj tudi če pozabiš :shock: :roll: .... Če bo nekdo naredil segment za celo pot, bo že strava sama vse skalkulirala:))
Zdej se pa hitro učit...okoli bloka :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA