Stran 1 od 1

7. Visoški tek; 12. junij 2005

OdgovorObjavljeno:11 Maj 2005, 23:59
Napisal/-a Altruist
Vabimo vas, da se v nedeljo 12. junija 2005 udeležite 7. Visoškega teka s štartom na Visokem pri Poljanah nad Škofjo Loko. Tekmovanje šteje za Pokal Gorenjske in Pokal Slovenije v rekreativnih tekih, kot ponavadi pa bomo podelili tudi nagrade za prvenstvo občine Gorenja vas - Poljane.
Z izborom različnih prog in dodatnih kategorij želimo k udeležbi spodbuditi kar najširši krog tekačev. Tisti, ki vam je izziv doseči čim boljši rezultat, ki bo štel za zgoraj omenjena pokala, boste tekli na najdaljših progah do 'glavnega mesta' naše občine (Gorenja vas – moški) oz. do nekdanjega 'glavnega mesta' (Poljane – ženske). Za nekoliko manj pripravljene ponujamo možnost nastopa na krajših progah v enotni kategoriji. Krajše proge in ustrezne kategorije bodo pripravljene tudi za otroke, ki so eni najbolj zvestih udeležencev našega teka. V lepi naravi okrog visoškega dvorca ter na poteh ob reki Sori se bodo dobro počutili tudi navijači.

Več o tekmovanju si preberite na naši spletni strani: http://www.drustvo-sdpoljane.si
Na naslednji strani pa si lahko ogledate fotografije lanskega teka: http://www.drustvo-sdpoljane.si/source/ ... 2004_1.htm

OdgovorObjavljeno:24 Maj 2005, 15:08
Napisal/-a Vlajko
A je slučajno kdo kandidat za ta tek :?: Mene malo mika, a še zdaleč nisem 100% :wink: .

OdgovorObjavljeno:24 Maj 2005, 15:37
Napisal/-a Andrejc
Sem kandidat, samo če bo čas... Upam, da bo šlo.
Torej, tudi jaz nisem 100%. :wink:

OdgovorObjavljeno:24 Maj 2005, 20:58
Napisal/-a aleksander
Če bo vse po planu pridemo vsi trije.Predlanskim sem bil na tem teku in je bilo enkratno,torej se vidimo :wink:

LP

OdgovorObjavljeno:25 Maj 2005, 07:31
Napisal/-a Martin
Pravijo, da bom tudi zraven.

OdgovorObjavljeno:30 Maj 2005, 12:14
Napisal/-a Fotr
Tole vabilo sem maloprej dobil po e-pošti:

Spoštovani!

Vabimo vas na 7. Visoški tek, ki bo v nedeljo 12. junija 2005 od 15. ure naprej.

Letos tek šteje tudi za Gorenjski pokal in Pokal Slovenije v rekreativnih tekih.

Za pijačo, jedačo in bogate nagrade je poskrbljeno, zato pridite v Poljansko dolino nad Škofjo Loko.

Več informacij in prijave: http://www.drustvo-sdpoljane.si/


Lp,
Športno društvo Poljane
Gašper Debeljak

OdgovorObjavljeno:09 Jun 2005, 15:15
Napisal/-a Nataša
Tale tek je v planu :wink:

OdgovorObjavljeno:12 Jun 2005, 10:54
Napisal/-a Ninocka
Ob 13 startava s Tjašo v LJ na kolo do Visokega. Se kdo pridruži?

OdgovorObjavljeno:12 Jun 2005, 12:24
Napisal/-a MatjazV
Hojla!

Tud jest mam v planu tole tekmo. Se vidmo!

MatjazV