Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 ROJE
#364725
5.TRAIL RAŠICA

ROMAN JEŽ S PRIJATELJI S POMOČJO
GOSTILNE LEDINEK , PLANINSKEGA
DOMA RAŠICA, ERVIN LEMARK s.p. TER OSTALIH DONATORJEV VABI NA

TRAIL »RAŠICA«(60 KM;20KM;ŠTAFETA)
DNE 23.11.2019 S STARTOM OB 8.00 S ŠPORTNEGA IGRIŠČA V SREDNJIH GAMELJNAH(KONČNA POSTAJA LPP ŠT.8 IN 21)
TRAIL BO POTEKAL PO RAŠICI,ŠMARNI GORI IN GRMADI IN SICER V 3.KROGIH PO 20 KM IN PRIBLIŽNO 1000 VIŠINSKIH METROV.NA TRASI BODO TRI OKREPČEVALNICE-RAŠICA,ŠMARNA GORA,GAMELJNE.
RAZPISANE SO KATEGORIJE:1. ŽENSKA 20 KM 2. MOŠKA 20 KM
3. ŽENSKA 60 KM 4. MOŠKA 60 KM
5. ŠTAFETA(TRIČLANSKA-OBVEZNO VSAJ ENA ŽENSKA)
V ŠTAFETI LAHKO TEKMUJE TUDI POSAMEZNIK,KI STARTA SAMOSTOJNO IN SICER TAKO,DA JE V ŠTAFETI 1.ČLAN IN NOSI TUDI ŠTEVILKO ŠTAFETE.
Obvezna uporaba lastnega lončka.Limit za odhod v tretji krog-6ur 15 minut.
PRIJAVNINA ZNAŠA 22 € NA OSEBO s plačilom do 20.10.2019,
25€ od 21.10.-7.11.2019,ter 28€ od 8.11.2019 do 14.11.2019,ko je tudi zadnji dan za prijavo.Sprejetih bo prvih 200 tekmovalcev s PLAČANO startnino.
Poravna se na TRR ( ERVIN LEMARK s.p., Polanškova ulica 6, 1231 Ljubljana Črnuče, SI56610000001973424 , SWIFT: HDELSI22 , namen : Rašica Trail: ime_priimek ALI ime_stafete / lahko_vec_imen ),DO 10.11.2018. ZAJEMA OKREPČILA NA TRASI,MALICO, STARTNI PAKET TER MOREBITI ŠE KAKŠNO NAGRADO.
NAGRADE:KOLAJNE ZA NAJBOLJŠE TRI PO KATEGORIJAH
KLJUB VPLAČILU ŠTARTNINE OBVEZNA PREDPRIJAVA NA MAIL: jez.roman@gmail.com
PRIJAVA NAJ VSEBUJE: IME IN PRIIMEK,KATEGORIJA,KONFEKCIJSKA ŠTEVILKA,OBROK-MESNI ALI VEGETERJANSKI.
VEČ INFO NA TEL.ŠT. 040 264 588 ALI PO MAILU,KI JE NAVEDEN ZGORAJ.
SEZNAM SODELUJOČIH BO OBJAVLJAN NA TEKAŠKEM FORUMU POD RAŠICA TRAIL IN FB STRANI TRAIL RAŠICA.
http://www.movescount.com/moves/move246245635
Uporabniški avatar
 zz topka
#364726
Ma, kej se kdo heca? :shock: :?: :oops: Ne mi rečt, da je že eno leto okoli 8)
Saj ne morem verjet... včeri sem, ajde, predvčerajšnjim :D čitala vaša super blatna poročila od 4. traila....puf, zdej je pa čez noč eno leto okoli... :D
 ROJE
#364934
Trenutno prijavljeni na 5.trail Rašica

20 km
1.Ksenja Lipušček
2.Vilma Kravanja
3.Robert Hrovat
4.Mojca Lipicer Stanič
5:Luka Lipicer
6.Tomaž Lipicer
7.Franci Pirc
8.Maja Dolinšek
9.Jan Radovan
10.Blaž Vošnjak
11.Dunja Grašič
12.Irena Homar Macuh
13.Tomaž Erhovnic
14.Dejan Vukotič
15.Eva Urbanc
16.Polona Kočevar
17.Marko Špacapan
18.Klemen Kozmus
19.Gašper Štebe
20.Nina Fartek
21.Maja Sakač Rožmanec
22.Damjan Sakač
23.Janez Korošec
24.Mojca Repovš
25.Aleš Rink
26.Miro Deželak
27.Polona Urbanija
28.Miha Urbanija
29.Sandi Koščak

60 km

1.Marko Cotman
2.Meta Prosen
3.Primož Prosen
4.Mitja Kelemen
5.Marko Kos
6.Uršula Debevec
7.Dušan Mencini
8.Denis Kokelj
9.Urška Malovrh
10.Marko Adamič
11.Andrej Lindič

Štafete

1.Šd Postojna teče
Andrej Lindič ,Tina Oberstar ,Matevž Kovačič
2.Šd Trzin Amfibija
Aleš Rink ,Barbara Rink ,Gregor Zupan :clap: :clap: :clap:
 ROJE
#364980
Trenutno prijavljeni na 5.trail Rašica

20 km
1.Ksenja Lipušček
2.Vilma Kravanja
3.Robert Hrovat
4.Mojca Lipicer Stanič
5:Luka Lipicer
6.Tomaž Lipicer
7.Franci Pirc
8.Maja Dolinšek
9.Jan Radovan
10.Blaž Vošnjak
11.Dunja Grašič
12.Irena Homar Macuh
13.Tomaž Erhovnic
14.Dejan Vukotič
15.Eva Urbanc
16.Polona Kočevar
17.Marko Špacapan
18.Klemen Kozmus
19.Gašper Štebe
20.Nina Fartek
21.Maja Sakač Rožmanec
22.Damjan Sakač
23.Janez Korošec
24.Mojca Repovš
25.Aleš Rink
26.Miro Deželak
27.Polona Urbanija
28.Miha Urbanija
29.Sandi Koščak
30.Pika Neža Pajnič
31.Dejan Pinterič
32.Jaka Avanzo
33.Alenka Ogrin
34.Marko Perko
35.Boštjan Jaklič
36.Bogdan Duh
37.Mateja Duh
38.Ervin Lemark
39.Jani Jeršič
40.Uroš Peklaj
41.Simona Peklaj
42.Petja Hribar
43.Jasna Damjan
44.Igor Kastelic
45.Darija Klemen
46.Uroš Mali
47.Marjan Trobec
48.Polona Trobec Mlakar
49.Dejan Žibert
50.Ivica Žlogar
51.Katja Dujo

60 km

1.Marko Cotman
2.Meta Prosen
3.Primož Prosen
4.Mitja Kelemen
5.Marko Kos
6.Marjan Šebenik
7.Dušan Mencini
8.Denis Kokelj
9.Urška Malovrh
10.Marko Adamič
11.Andrej Lindič
12.Tilen Matjaž
13.Boris Kolman
14.Petra Stegel

Štafete

1.Šd Postojna teče
Andrej Lindič ,Tina Oberstar ,Matevž Kovačič
2.Šd Trzin Amfibija
Aleš Rink ,Barbara Rink ,Gregor Zupan
3.Trail Rašica
Marija Trontelj,Roman Jež,Janez Erzar
 ROJE
#365017
Trenutno prijavljeni na 5.trail Rašica

20 km
1.Ksenja Lipušček
2.Vilma Kravanja
3.Robert Hrovat
4.Mojca Lipicer Stanič
5:Luka Lipicer
6.Tomaž Lipicer
7.Franci Pirc
8.Maja Dolinšek
9.Jan Radovan
10.Blaž Vošnjak
11.Dunja Grašič
12.Irena Homar Macuh
13.Tomaž Erhovnic
14.Dejan Vukotič
15.Eva Urbanc
16.Polona Kočevar
17.Marko Špacapan
18.Klemen Kozmus
19.Gašper Štebe
20.Nina Fartek
21.Maja Sakač Rožmanec
22.Damjan Sakač
23.Janez Korošec
24.Mojca Repovš
25.Aleš Rink
26.Miro Deželak
27.Polona Urbanija
28.Miha Urbanija
29.Sandi Koščak
30.Pika Neža Pajnič
31.Dejan Pinterič
32.Jaka Avanzo
33.Alenka Ogrin
34.Marko Perko
35.Boštjan Jaklič
36.Bogdan Duh
37.Mateja Duh
38.Ervin Lemark
39.Jani Jeršič
40.Uroš Peklaj
41.Simona Peklaj
42.Petja Hribar
43.Jasna Damjan
44.Igor Kastelic
45.Darija Klemen
46.Uroš Mali
47.Marjan Trobec
48.Polona Trobec Mlakar
49.Dejan Žibert
50.Ivica Žlogar
51.Katja Dujo
52.Uršula Debevec
53.Bojana Gostan
54.Matej Arnuš
55.Natalija Mašera
56.Simon Slejko
57.Aleš Jeršič
58.Roman Pezdir
59.Stanislav Kogovšek
60.Jernej Keršmanc
61.Robert Strnad
62.Irena Gruntar
63.Marija Trontelj
64.Dušan Bartelj
65.Ivana Gaspič
66.Timotej Bečan
67.Sonja Poljanc
68.Aleš Debeljak
69.Martin Podgornik
70.Valentina Winkler
71.Igor Kranjc
72.Sašo Fleišer
73.Mojca Raner
74.Franci Snedec
75.Neža Vrečar
76.Primož Rojko
77.Valerija Mrak
78.Matjaž Mrak
79.Andreja Zrimšek Vrečar
80.Tina Rozman Kasnik

60 km

1.Marko Cotman
2.Meta Prosen
3.Primož Prosen
4.Mitja Kelemen
5.Marko Kos
6.Marjan Šebenik
7.Dušan Mencin
8.Denis Kokelj
9.Urška Malovrh
10.Marko Adamič
11.Andrej Lindič
12.Tilen Matjaž
13.Boris Kolman
14.Petra Stegel
15.Rok Mele
16.Bojan Kramar
17.Gregor Strle
18.Blaž Sajovic
19.Franci Habjan
20.Bogdana Krašovec
21.Rok Zalokar

Štafete

1.Šd Postojna teče
Andrej Lindič ,Tina Oberstar ,Matevž Kovačič
2.Šd Trzin Amfibija
Aleš Rink ,Barbara Rink ,Gregor Zupan
3.Trail Rašica
Marija Trontelj,Roman Jež,Janez Erzar
4.Adelsberg Patroni
Blaž Sajovic,Matevž Perme,Rebeka Petrovčič
5.IPA klub Ljubljana
Ivana Gaspič,Andrej Halec,Damjan Skinder
6.Elija navija
Timotej Bečan,Žiga X Gombač,Jasmina Jelovšek
7.Srčki iz Amfibije
Urša Goličič,Davor Loštrek,Taja Žižek
 ROJE
#365027
Trenutno prijavljeni na 5.trail Rašica

20 km
1.Ksenja Lipušček
2.Vilma Kravanja
3.Robert Hrovat
4.Mojca Lipicer Stanič
5:Luka Lipicer
6.Tomaž Lipicer
7.Franci Pirc
8.Maja Dolinšek
9.Jan Radovan
10.Blaž Vošnjak
11.Dunja Grašič
12.Irena Homar Macuh
13.Tomaž Erhovnic
14.Dejan Vukotič
15.Eva Urbanc
16.Polona Kočevar
17.Marko Špacapan
18.Klemen Kozmus
19.Gašper Štebe
20.Nina Fartek
21.Maja Sakač Rožmanec
22.Damjan Sakač
23.Janez Korošec
24.Mojca Repovš
25.Aleš Rink
26.Miro Deželak
27.Polona Urbanija
28.Miha Urbanija
29.Sandi Koščak
30.Pika Neža Pajnič
31.Dejan Pinterič
32.Jaka Avanzo
33.Alenka Ogrin
34.Marko Perko
35.Boštjan Jaklič
36.Bogdan Duh
37.Mateja Duh
38.Ervin Lemark
39.Jani Jeršič
40.Uroš Peklaj
41.Simona Peklaj
42.Petja Hribar
43.Jasna Damjan
44.Igor Kastelic
45.Darija Klemen
46.Uroš Mali
47.Marjan Trobec
48.Polona Trobec Mlakar
49.Dejan Žibert
50.Ivica Žlogar
51.Katja Dujo
52.Uršula Debevec
53.Bojana Gostan
54.Matej Arnuš
55.Natalija Mašera
56.Simon Slejko
57.Aleš Jeršič
58.Roman Pezdir
59.Stanislav Kogovšek
60.Jernej Keršmanc
61.Robert Strnad
62.Irena Gruntar
63.Marija Trontelj
64.Dušan Bartelj
65.Ivana Gaspič
66.Timotej Bečan
67.Sonja Poljanc
68.Aleš Debeljak
69.Martin Podgornik
70.Valentina Winkler
71.Igor Kranjc
72.Sašo Fleišer
73.Mojca Raner
74.Franci Snedec
75.Neža Vrečar
76.Primož Rojko
77.Valerija Mrak
78.Matjaž Mrak
79.Andreja Zrimšek Vrečar
80.Tina Rozman Kasnik
81.Pavlo Zidar
82.Janez Uršič
83.Nasta Rak
84.Gašper Rak
85.Denis Zadnek
86.Janika Gregorič Zečevič
87.Vladimir Štalec
88.Anton Knavs
89.Suzana Šajnovič
90.Darja Smrečnik
91.Polona Ivanež
92.Leja Forstnerič
93.Metka Kenda
94.Andreja Bajec Kadunc
95.Helena Kadunc

60 km

1.Marko Cotman
2.Meta Prosen
3.Primož Prosen
4.Mitja Kelemen
5.Marko Kos
6.Marjan Šebenik
7.Dušan Mencin
8.Denis Kokelj
9.Urška Malovrh
10.Marko Adamič
11.Andrej Lindič
12.Tilen Matjaž
13.Boris Kolman
14.Petra Stegel
15.Rok Mele
16.Bojan Kramar
17.Gregor Strle
18.Blaž Sajovic
19.Franci Habjan
20.Bogdana Krašovec
21.Rok Zalokar
22.Marko Kavzar
23.Tadej Maligoj

Štafete

1.Šd Postojna teče
Andrej Lindič ,Tina Oberstar ,Matevž Kovačič
2.Šd Trzin Amfibija
Aleš Rink ,Barbara Rink ,Gregor Zupan
3.Trail Rašica
Marija Trontelj,Roman Jež,Janez Erzar
4.Adelsberg Patroni
Blaž Sajovic,Matevž Perme,Rebeka Petrovčič
5.IPA klub Ljubljana
Ivana Gaspič,Andrej Halec,Damjan Skinder
6.Elija navija
Timotej Bečan,Žiga X Gombač,Jasmina Jelovšek
7.Srčki iz Amfibije
Urša Goličič,Davor Loštrek,Taja Žižek
8.Pohorje express
Leja Forstnerič,Jernej Donik,Matej Dečko
 ROJE
#365028
Prostih le še 65 mest do zapolnitve števila tekmovalcev.Vsi predprijavljeni imate za cenejšo prijavo čas vplačila še v ponedeljek 21.10.Po tem datumu je startnina višja -25 eur
 ROJE
#365053
Trenutno prijavljeni na 5.trail Rašica

20 km
1.Ksenja Lipušček
2.Vilma Kravanja
3.Robert Hrovat
4.Mojca Lipicer Stanič
5:Luka Lipicer
6.Tomaž Lipicer
7.Franci Pirc
8.Maja Dolinšek
9.Jan Radovan
10.Blaž Vošnjak
11.Dunja Grašič
12.Irena Homar Macuh
13.Tomaž Erhovnic
14.Dejan Vukotič
15.Eva Urbanc
16.Polona Kočevar
17.Marko Špacapan
18.Klemen Kozmus
19.Gašper Štebe
20.Nina Fartek
21.Maja Sakač Rožmanec
22.Damjan Sakač
23.Janez Korošec
24.Mojca Repovš
25.Aleš Rink
26.Miro Deželak
27.Polona Urbanija
28.Miha Urbanija
29.Sandi Koščak
30.Pika Neža Pajnič
31.Dejan Pinterič
32.Jaka Avanzo
33.Alenka Ogrin
34.Marko Perko
35.Boštjan Jaklič
36.Bogdan Duh
37.Mateja Duh
38.Ervin Lemark
39.Jani Jeršič
40.Uroš Peklaj
41.Simona Peklaj
42.Petja Hribar
43.Jasna Damjan
44.Igor Kastelic
45.Darija Klemen
46.Uroš Mali
47.Marjan Trobec
48.Polona Trobec Mlakar
49.Dejan Žibert
50.Ivica Žlogar
51.Katja Dujo
52.Uršula Debevec
53.Bojana Gostan
54.Matej Arnuš
55.Natalija Mašera
56.Simon Slejko
57.Aleš Jeršič
58.Roman Pezdir
59.Stanislav Kogovšek
60.Jernej Keršmanc
61.Robert Strnad
62.Irena Gruntar
63.Marija Trontelj
64.Dušan Bartelj
65.Ivana Gaspič
66.Timotej Bečan
67.Sonja Poljanc
68.Aleš Debeljak
69.Martin Podgornik
70.Valentina Winkler
71.Igor Kranjc
72.Sašo Fleišer
73.Mojca Raner
74.Franci Snedec
75.Neža Vrečar
76.Primož Rojko
77.Valerija Mrak
78.Matjaž Mrak
79.Andreja Zrimšek Vrečar
80.Tina Rozman Kasnik
81.Pavlo Zidar
82.Janez Uršič
83.Nasta Rak
84.Gašper Rak
85.Denis Zadnek
86.Janika Gregorič Zečevič
87.Vladimir Štalec
88.Anton Knavs
89.Suzana Šajnovič
90.Darja Smrečnik
91.Polona Ivanež
92.Leja Forstnerič
93.Metka Kenda
94.Andreja Bajec Kadunc
95.Helena Kadunc
96.Jana Suhadolnik
97.Katja Grušovnik
98.Uroš Pogačar
99.Uroš Šuštar
100.Tomi Pesjak
101.Matej Nidorfer
102.Marija Moser
103.Aleš Miš
104.Dušan Kotar
105.Meta Vidovič
106.Miha Košir
107.Primož Kocjančič
108.Sonja Grmovšek
109.Penelope Wallenstein

60 km

1.Marko Cotman
2.Meta Prosen
3.Primož Prosen
4.Mitja Kelemen
5.Marko Kos
6.Marjan Šebenik
7.Dušan Mencin
8.Denis Kokelj
9.Urška Malovrh
10.Marko Adamič
11.Andrej Lindič
12.Tilen Matjaž
13.Boris Kolman
14.Petra Stegel
15.Rok Mele
16.Bojan Kramar
17.Gregor Strle
18.Blaž Sajovic
19.Franci Habjan
20.Bogdana Krašovec
21.Rok Zalokar
22.Marko Kavzar
23.Tadej Maligoj
24.Dare Bavdek
25.Simon Simončič

Štafete

1.Šd Postojna teče
Andrej Lindič ,Tina Oberstar ,Matevž Kovačič
2.Šd Trzin Amfibija
Aleš Rink ,Barbara Rink ,Gregor Zupan
3.Trail Rašica
Marija Trontelj,Roman Jež,Janez Erzar
4.Adelsberg Patroni
Blaž Sajovic,Matevž Perme,Rebeka Petrovčič
5.IPA klub Ljubljana
Ivana Gaspič,Andrej Halec,Damjan Skinder
6.Elija navija
Timotej Bečan,Žiga X Gombač,Jasmina Jelovšek
7.Srčki iz Amfibije
Urša Goličič,Davor Loštrek,Taja Žižek
8.Pohorje express
Leja Forstnerič,Jernej Donik,Matej Dečko
9.Pohorski Švisti
Katja Grušovnik,Boštjan Kamenšek,Niko Misja
10.Šmarnogorska naveza
Vid Smrke,Branko Vrečar,Ana Vrečar
 ROJE
#365174
Trenutno prijavljeni na 5.trail Rašica

20 km
1.Ksenja Lipušček
2.Vilma Kravanja
3.Robert Hrovat
4.Mojca Lipicer Stanič
5:Luka Lipicer
6.Tomaž Lipicer
7.Franci Pirc
8.Maja Dolinšek
9.Jan Radovan
10.Blaž Vošnjak
11.Dunja Grašič
12.Irena Homar Macuh
13.Tomaž Erhovnic
14.Dejan Vukotič
15.Eva Urbanc
16.Polona Kočevar
17.Marko Špacapan
18.Klemen Kozmus
19.Gašper Štebe
20.Nina Fartek
21.Maja Sakač Rožmanec
22.Damjan Sakač
23.Janez Korošec
24.Mojca Repovš
25.Aleš Rink
26.Miro Deželak
27.Polona Urbanija
28.Miha Urbanija
29.Sandi Koščak
30.Pika Neža Pajnič
31.Dejan Pinterič
32.Jaka Avanzo
33.Alenka Ogrin
34.Marko Perko
35.Boštjan Jaklič
36.Bogdan Duh
37.Mateja Duh
38.Ervin Lemark
39.Jani Jeršič
40.Uroš Peklaj
41.Simona Peklaj
42.Petja Hribar
43.Jasna Damjan
44.Igor Kastelic
45.Darija Klemen
46.Uroš Mali
47.Marjan Trobec
48.Polona Trobec Mlakar
49.Dejan Žibert
50.Ivica Žlogar
51.Katja Dujo
52.Uršula Debevec
53.Bojana Gostan
54.Matej Arnuš
55.Natalija Mašera
56.Simon Slejko
57.Aleš Jeršič
58.Roman Pezdir
59.Stanislav Kogovšek
60.Jernej Keršmanc
61.Robert Strnad
62.Irena Gruntar
63.Marija Trontelj
64.Dušan Bartelj
65.Ivana Gaspič
66.Timotej Bečan
67.Sonja Poljanc
68.Aleš Debeljak
69.Martin Podgornik
70.Valentina Winkler
71.Igor Kranjc
72.Sašo Fleišer
73.Mojca Raner
74.Franci Snedec
75.Neža Vrečar
76.Primož Rojko
77.Valerija Mrak
78.Matjaž Mrak
79.Andreja Zrimšek Vrečar
80.Tina Rozman Kasnik
81.Pavlo Zidar
82.Janez Uršič
83.Nasta Rak
84.Gašper Rak
85.Denis Zadnek
86.Janika Gregorič Zečevič
87.Vladimir Štalec
88.Anton Knavs
89.Suzana Šajnovič
90.Darja Smrečnik
91.Polona Ivanež
92.Leja Forstnerič
93.Metka Kenda
94.Andreja Bajec Kadunc
95.Helena Kadunc
96.Jana Suhadolnik
97.Katja Grušovnik
98.Uroš Pogačar
99.Uroš Šuštar
100.Tomi Pesjak
101.Matej Nidorfer
102.Marija Moser
103.Aleš Miš
104.Dušan Kotar
105.Meta Vidovič
106.Miha Košir
107.Primož Kocjančič
108.Sonja Grmovšek
109.Penelope Wallenstein
110.Jure Bitenc
111.Helga Brigita Kočevar
112.Aleš Humar
113.Aleš Verbnik
114.Emir Velič
115.Tina Medved
116.Luka Trontelj
117.Aleksandra Vidergar
118.Matej Tisu
119.Robert Hafnar
120.Borut Zor
121.Roger Ventosa
122.Robert Stranjak
123.Robert Krejan
124.Matevž Petelin
125.Tjaša Seliškar
126.Nataša Vukadinovič
127.Tina Turk Hafner
128.Ana Pribakovič Borštnik
129.Franci Urbanc
130.Majda Kovačič
131.Tadeja Mars
132.Jernej Žnidaršič

60 km

1.Marko Cotman
2.Meta Prosen
3.Primož Prosen
4.Mitja Kelemen
5.Marko Kos
6.Marjan Šebenik
7.Dušan Mencin
8.Denis Kokelj
9.Urška Malovrh
10.Marko Adamič
11.Andrej Lindič
12.Tilen Matjaž
13.Boris Kolman
14.Petra Stegel
15.Rok Mele
16.Bojan Kramar
17.Gregor Strle
18.Blaž Sajovic
19.Franci Habjan
20.Bogdana Krašovec
21.Rok Zalokar
22.Marko Kavzar
23.Tadej Maligoj
24.Dare Bavdek
25.Simon Simončič
26.Teja Munda
27.Tadej Bratina

Štafete

1.Šd Postojna teče
Andrej Lindič ,Tina Oberstar ,Matevž Kovačič
2.Šd Trzin Amfibija
Aleš Rink ,Barbara Rink ,Gregor Zupan
3.Trail Rašica
Marija Trontelj,Roman Jež,Janez Erzar
4.Adelsberg Patroni
Blaž Sajovic,Matevž Perme,Rebeka Petrovčič
5.IPA klub Ljubljana
Ivana Gaspič,Andrej Halec,Damjan Skinder
6.Elija navija
Timotej Bečan,Žiga X Gombač,Jasmina Jelovšek
7.Srčki iz Amfibije
Urša Goličič,Davor Loštrek,Taja Žižek
8.Pohorje express
Leja Forstnerič,Jernej Donik,Matej Dečko
9.Pohorski Švisti
Katja Grušovnik,Boštjan Kamenšek,Niko Misja
10.Šmarnogorska naveza
Vid Smrke,Branko Vrečar,Ana Vrečar
 ROJE
#365175
Prijavljenih je že 181 tekmovalcev,torej prostih mest še 19.Vplačanih pa je tudi že preko 160 startnin,tako,da vsi ,ki ste na spisku opravite še to dolžnost.Vzetih bo prvih 200 tekmovalcev z vplačano startnino,potem se prijave zaprejo.
Vas z veseljem pričakujemo.
 ROJE
#365304
Prijavljeni na 5.trail Rašica

20 km
1.Ksenja Lipušček
2.Vilma Kravanja
3.Robert Hrovat
4.Mojca Lipicer Stanič
5:Luka Lipicer
6.Tomaž Lipicer
7.Franci Pirc
8.Maja Dolinšek
9.Jan Radovan
10.Blaž Vošnjak
11.Dunja Grašič
12.Irena Homar Macuh
13.Tomaž Erhovnic
14.Dejan Vukotič
15.Eva Urbanc
16.Polona Kočevar
17.Marko Špacapan
18.Klemen Kozmus
19.Gašper Štebe
20.Nina Fartek
21.Maja Sakač Rožmanec
22.Damjan Sakač
23.Janez Korošec
24.Mojca Repovš
25.Aleš Rink
26.Miro Deželak
27.Polona Urbanija
28.Miha Urbanija
29.Sandi Koščak
30.Pika Neža Pajnič
31.Dejan Pinterič
32.Jaka Avanzo
33.Alenka Ogrin
34.Marko Perko
35.Boštjan Jaklič
36.Bogdan Duh
37.Mateja Duh
38.Ervin Lemark
39.Jani Jeršič
40.Uroš Peklaj
41.Simona Peklaj
42.Petja Hribar
43.Jasna Damjan
44.Igor Kastelic
45.Darija Klemen
46.Uroš Mali
47.Marjan Trobec
48.Polona Trobec Mlakar
49.Dejan Žibert
50.Ivica Žlogar
51.Katja Dujo
52.Uršula Debevec
53.Bojana Gostan
54.Matej Arnuš
55.Natalija Mašera
56.Simon Slejko
57.Aleš Jeršič
58.Roman Pezdir
59.Stanislav Kogovšek
60.Jernej Keršmanc
61.Robert Strnad
62.Irena Gruntar
63.Marija Trontelj
64.Dušan Bartelj
65.Ivana Gaspič
66.Timotej Bečan
67.Sonja Poljanc
68.Aleš Debeljak
69.Martin Podgornik
70.Valentina Winkler
71.Igor Kranjc
72.Sašo Fleišer
73.Mojca Raner
74.Andrej Drobež
75.Neža Vrečar
76.Primož Rojko
77.Valerija Mrak
78.Matjaž Mrak
79.Andreja Zrimšek Vrečar
80.Tina Rozman Kasnik
81.Pavlo Zidar
82.Janez Uršič
83.Nasta Rak
84.Gašper Rak
85.Denis Zadnek
86.Janika Gregorič Zečevič
87.Vladimir Štalec
88.Anton Knavs
89.Suzana Šajnovič
90.Darja Smrečnik
91.Polona Ivanež
92.Leja Forstnerič
93.Metka Kenda
94.Andreja Bajec Kadunc
95.Helena Kadunc
96.Jana Suhadolnik
97.Katja Grušovnik
98.Uroš Pogačar
99.Uroš Šuštar
100.Tomi Pesjak
101.Matej Nidorfer
102.Marija Moser
103.Aleš Miš
104.Dušan Kotar
105.Meta Vidovič
106.Miha Košir
107.Primož Kocjančič
108.Sonja Grmovšek
109.Penelope Wallenstein
110.Jure Bitenc
111.Helga Brigita Kočevar
112.Aleš Humar
113.Aleš Verbnik
114.Emir Velič
115.Tina Medved
116.Luka Trontelj
117.Aleksandra Vidergar
118.Matej Tisu
119.Robert Hafnar
120.Borut Zor
121.Roger Ventosa
122.Robert Stranjak
123.Robert Krejan
124.Matevž Petelin
125.Tjaša Seliškar
126.Nataša Vukadinovič
127.Tina Turk Hafner
128.Ana Pribakovič Borštnik
129.Franci Urbanc
130.Majda Kovačič
131.Tadeja Mars
132.Jernej Žnidaršič
133.Aleš Žulovec
134.Uroš Skubic
135.Kristjan Prosen
136.Uroš Cerar
137.Maruša Dolenc
138.Saša Stopar
139.Rok Kolarič
140.Mojca Koligar
141.Marko Ofentavšek
142.Tina Jeromen
143.Barbara Hladnik
144.Marjan Senegačnik
145.Tatjana Selan
146.Mitja Selan
147.Jernej Gorenc
148.Simon Benkič
149.Tjaša Brezovšek
150.Ana Vrečar
151.Jernej Jarc
152.Jakob Jarc
153.Tomaž Bajec
154.Gregor Jeromen
155.Mia Loc

60 km

1.Marko Cotman
2.Meta Prosen
3.Primož Prosen
4.Mitja Kelemen
5.Marko Kos
6.Marjan Šebenik
7.Dušan Mencin
8.Denis Kokelj
9.Urška Malovrh
10.Marko Adamič
11.Andrej Lindič
12.Tilen Matjaž
13.Boris Kolman
14.Petra Stegel
15.Rok Mele
16.Bojan Kramar
17.Gregor Strle
18.Blaž Sajovic
19.Franci Habjan
20.Bogdana Krašovec
21.Rok Zalokar
22.Marko Kavzar
23.Tadej Maligoj
24.Dare Bavdek
25.Simon Simončič
26.Teja Munda
27.Tadej Bratina
28.Nataša Aljančič
29.Aleš Osanič
30.Andraž Ivančič
31.Ivan Hrastovec

Štafete

1.Šd Postojna teče
Andrej Lindič ,Tina Oberstar ,Matevž Kovačič
2.Šd Trzin Amfibija
Aleš Rink ,Barbara Rink ,Gregor Zupan
3.Trail Rašica
Marija Trontelj,Roman Jež,Janez Erzar
4.Adelsberg Patroni
Blaž Sajovic,Matevž Perme,Rebeka Petrovčič
5.IPA klub Ljubljana
Ivana Gaspič,Andrej Halec,Damjan Skinder
6.Elija navija
Timotej Bečan,Žiga X Gombač,Jasmina Jelovšek
7.Srčki iz Amfibije
Urša Goličič,Davor Loštrek,Taja Žižek
8.Pohorje express
Leja Forstnerič,Jernej Donik,Matej Dečko
9.Pohorski Švisti
Katja Grušovnik,Boštjan Kamenšek,Niko Misja
10.Šmarnogorska naveza
Ana Vrečar,Vid Smrke,Branko Vrečar,

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA