Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#367977
Tudi osma tekma je pod streho. Dobesedno. Deževalo, občasno tudi lilo je skoraj celo tekmo, sonce se je prikazalo šele pri sestopu v Puštal in dalo novega zagona. Pri mostičku se opremim s palicami in zaužijem gel, ter napadem zadnjo strmino. Tu prehitim še nekaj mladcev in že sem v cilju. Osmič. Moje veselje se tu konča, saj me dušebrižen odnos organizatorja do tekmovalcev ne more spravit v dobro voljo. Vsako leto je slabše, letos z izgovorom na 'covid' pa porazno, saj prihajam vsako leto tu le še izključno zaradi lepe in razgibane proge. Mislim, da je to edina tekma, kjer ne nudijo tekmovalcu popolnoma ničesar, cena pa ni zato nič nižja. Za spomin mi ostaja le štartna številka. Letos so v cilju ukinili (z izgovorom covida) čaj, sok, kekse, sadje...), so pa zato v gostilni navili cene, saj stane deci fante cel evro. Ni mi vseeno tudi ob dejstvu (pa najbrž tudi komu drugemu) da smo zmagovalci kategorij nujno zlo - po zvočniku smo bili le bežno omenjeni - podelitve ni bilo - bi se kdo okužil. Nobenega foto spomina za stara leta.
Drugače pa je bila proga dobro označena, na nekaterih okrepčevalnicah si se počutil, kot bi bil garjav, z Osovnika je vsak drugi na zadnji plati odnesel domov nekaj blata - ne vem, ali bi bilo res tako težko namestiti eno debelejšo vrv na najbolj kritičnem mestu?
No, kljub temu, da sem bil drugi najstarejši na tekmi, me je prehitelo le 12 mladenk od šestdesetih - tu se vidi, da tekmi pada imič, saj se je je udeležila le peščica vrhunskih tekmovalk. Ravno tako pri moških. Globok poklon Miranu, v zelo zahtevnih pogojih me je prehitel za debelo uro.
Prihajajoči vikend pa Šmarn'ca.
#367986
Naj še sam dodam nekaj o NajNaj21. Udeležil sem se vseh tekov, razen enega ko sem bil na operaciji kolena. Trasa je bila odlično označena, lepo speljana, razgledna (letos so oblaki zakrivali poglede) in zahtevna. Sploh spust s Tošča in Osolnika sta bila zanimiva, da ne rečem zabavna. Okrepčevalnice so bile primerno založene. Kdor je pogrešal kulinarično razvajanje, je zgrešil traso. V okolici je kar nekaj odličnih, celo vrhunskih gostiln (ena ima celo Michelinovo zvezdico). Edina kritika leti na ciljni prostor, kjer nismo bili vredni niti toplega čaja, kaj šele fante ali le vode. Ne razumem tudi razkuževalnikov za roke na prostem (sploh ta pred vstopom v štartne bokse). No ja, če je to nova tekaška realnost, pa naj bo. Se vidimo naslednje leto, upam da v standardnem terminu.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA