Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#366668
vencelj napisal/-a:Zadeva je seveda silno enostavna. Ko te prime, daš par nujnih stvari v ruzak, obuješ superge in greš. Za vsak slučaj je v enem predalu karta (zemljevid) in to je to.
Vinkop, taka situacija niti pod razno ne more privesti do odločitve, da nikoli več... lahko je samo izziv, da se malce bolj posvetiš tudi orientaciji, kar bi navsezadnje pomenilo veliko popestritev prestavljanju nog eno pred drugo.
Zakaj, hudiča, danes nihče več ne naredi koraka brez vse drage, nepotrebne krame.
"Kvalitetno izgubljanje".
In ko se končno vrneš na izhodišče si rečeš :"YES! to je to!"
In potem znova in znova iščeš take izzive...

LP, vencelj

se strinjam, nekateri ljudje nimajo tezav, ce zaidejo iz nekako idealne trase....jaz zal ne spadam med tiste, ta iznajdljive..... :argue:
#366671
TONEK napisal/-a:Vinko, ni težav, če zaideš s steze, hujše je, če zdrsneš z nje! :(

tudi to drzi, sem sel danes mimo pasjih pečin in moram reci da dokler nisem pogledal dol sem bil sproscen....potem pa kar naenkrat upocasnim na minimum in stopam previdno po na pol shojenem snegu....in to v klasicnih cestnih rajdercah....ko bi imel vsaj pravo obutev gor....huhhhh, dobro se je izslo....tisti odsek je zares nevaren, ne vem no, na dveh delih je malo lesene ograje ostalo pa povsem nezasciteno....pol pa iz kontra smeri srecam starejsega mozaka, cca 65 let bi mu dal in mi pravi da gre vsak dan po teh pečinah....skratka meni 20 let mlajsemu od njega so se mi bolj noge tresle kot siba na vodi.... :rol:

aja Tonek, te nisem videl nikjer gor okoli Primoza? a te zena vec ne pusti nikamor? da ne bos postal kot star el. bojler, ko se mu toliko kamna nabere, da tudi vode vec ne segreje.... :juhuhu:

EDIT: se en udarec zame in za vecino...prepoved gibanja izven svoje obcine do preklica....bog ve kdaj bom spet v kamnisko-savinjskih hribih? :bum:
#366672
Ti kar svoj kamen čisti, pa s cestnimi supergami po snegu hodi. :lol: V izogib današnjemu srečanju s tabo sem šel rajši čez Pirčev vrh, pa še nevarnosti zdrsa čez Pasje pečine sem se izognil.

Pa da vidim, če si upaš sprejet moj izziv, da ob koncu leta objaviva seštevek vseh premaganih višin s hojo ali tekom :D
#366724
Skoraj teden dni 'po tekmi', pa na njihovem glavnem portalu stanje podobno koroni. So pa profesionalci za denar pokasirat. 300x15je 4.500€. Predlagam scenarij olimpijskih iger, kajti s prestavljanjem bi nastala ena velika zmešnjava.
https://www.najnaj21.si/
O Z!
#366727
...da veljajo plačane štartnine za naslednje leto. Prostih terminov čez vikende ni, razen v juliju, (ki pa je za gorske teke prevroč) pa še Grinta je odpadla.
S štirimi leti si pa ponovno odkril toplo vodo. :lol:
#366728
kakšno toplo vodo :)? poznaš kakega tekmovalca, ki se udeležuje letnih in zimskih športov na olimpijadi. letne in zimske igre nimajo popolnoma nobenega pomena za posameznega športnika. če olimpijec zamudi priložnost ima naslednjo možnost čez 4 leta.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA