Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 vinkop
#367671
tezki vremenski pogoji, sicer so bili za vse enaki, ampak jaz ne prenesem toplega in vlaznega zraka pa ravno eno uro po dezju, ko je sonce zacelo izparevati to vlago iz tal....na koncu sem dosegel 22. cas od 79. tekmovalcev v kategoriji pa sem bil celo 2. od 13. :clap:

rezultati za Toneka... :-D

Slika

Slika

Slika
 TONEK
#367676
No, pa so tekme le stekle.
Nikoli ne bom razumel koncepta zloglasne nijz, saj ima za popolnoma enake tekme popolnoma različna stališča. Korupcija? Najbrž. To nas vedno bolj potiska v krog banana republik. Le kako bi si drugače razlagal, da Krvavec ni dobil dovoljenja, Lisca in Široko pač. In ker se vertikalci ne damo, smo danes Krvavec izpeljali še bolj zagreto , kot bi ga sicer. :D
Pa da se povrnem na včerajšnjo tekmo. V Orehovem so se zares dobro pripravili na tekmo s pridihom covida. Maske, merjenje temperature, medsebojna razdalja, še majico smo dobili z logotipom tekačice z masko na prsih. :D
Oddaja garderobe v minibus, štart ob točnem času, okrepčevalnice z napolnjenimi lončki in plastenko mlačne vode v cilju :evil:
Lisjaki ne bi bili lisjaki, če zopet ne bi mečkali z objavljenimi rezultati, saj jim je po dveh urah uspelo sprintati spisek prihoda v cilj z ogromno napakami in brez časov. Ker je Mile mislil, da je šele četrti :? , jo je jadrno ucvrl peš proti dolini. Jaz si privoščim še dva pira, saj sta se mi po odličnih makaronih + repeteju lepo ulegla. Minibus s klimo nas je varno pripeljal na izhodišče, poslovim se od znanih tekačev in - via kuči. Naj omenim, da je poleg še nekaj drobnarij v darilni vrečki organizator brez jamranja vse skupaj izpeljal z desetimi evri po osebi. Pa naj še kdo reče, da Kriško in Kranjsko gorci, Idrijci... niso zlatarji.
S tekmo sem v splošnem zadovoljen, v drugem delu me je malce dajala sparina, uspešno tudi rezultatsko. Kot zanimivost; V zadnjih treh tekmah na Lisco sem prišel v razmiku osmih sekund. :drink
V soboto pa živo srebro.
 TONEK
#369210
30. tek na Lisco nikakor nisem hotel izpustiti, čeprav je bila vremenska napoved - peklenska vročina. Pri pomanjkanju tekem, posebno v hrib, sem pač moral reskirat. Majski termini v preteklosti so mi bili veliko bolj všeč, žal je Covid opravil svoje. 'Šele' ob desetih se zapodimo po cesti v breg, sence na trasi je bilo premalo, pa še voda na okrepčevalnicah je bila mlačna, ob prihodu v cilj so delili pa toplo. :twisted: Na srečo je gostilna blizu... Mislim, da bi se organizator v tridesetletni zgodovini lahko kaj naučil, da ne govorim o ažurnosti rezultatov, prejeti majici, ki bo prav najmlajšemu vnuku. No, prišel sem teč, tekma je bila za vse enaka, cena sprejemljiva, makaroni repete, povratek z avtobusom - splošni vtis še kar dober, tudi zaradi doseženega rezultata, saj sem v zadnjih štirih tekmah prišel v cilj v razmiku sedemnajstih sekund. :D
V soboto pa v Idrijo.
 vinkop
#369230
Lepo Tonek, sem mislil, da te ni bilo dol....jaz nisem prisel prav zaradi vrocine, ker Lisco je potrebno prestaviti nazaj v termin okoli 1. maja, ko sonce in temperature se niso tako peklenske kot 15. avgusta....opazam, da je letos na Lisci manjkalo kar nekaj tekacev in tekacic, ki ponavadi pridejo...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA