Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 milk
#370055
TONEK napisal/-a:Prav zanimivo, da debato o premagani višinski razliki ni nihče od 81 tekačev želel komentirat. Večina opremljenih s sodobnimi napravami ostaja samozadostnih, kako hitro so premagali 444m višinske razlike, čeprav je vsakemu ura kazala vsaj 55m manj.
Prav zanima me, če se ob letu osorej ne bo sv. Primož še kaj dodatno približal Veliki planini. :D


Mislim, da nimaš čisto prav. Bo kar držalo, kar sem ti že napisal. Dejanska višinska razlika med startom in ciljem, je nekaj čez 300m. Višinske razlike po progi, pa je kar nekaj več. Mogoče je res blizu te številke, ki jo navajajo. Vsaka ura pokaže drugače, saj pri merjenju višine niso posebej natančne, še posebej če jo izmerijo na poglagi GPS. Meni je ura pokazala celo več skupne višine kot 444m.
 TONEK
#370056
Mile, čas je, da zamenjaš glavo (zgornjo) , najbolje z zeljnato. :D Uro pa vrzi stran zavito v stotaka, da jo bo sploh hotel kdo pobrati. :D
 KadilecSamo
#370058
Res je Tonek, čisto prav imaš. Pogledal sem Stravo od 3 tekmovalcev v top 5, vsi imajo uro z barometrom, 371, 369, 375m: še nekaj drugih tekmovalcev 382, 379,380,347, 368. Na podlagi teh 8 rezultatov lahko tudi jaz, ki še nikoli nisem bil na Sv Primožu trdim, da na tekmi ni več kot 390 vm :--
 TONEK
#370059
Hvala, Samo. Prav vesel sem, da se je nekdo oglasil z objektivnimi podatki trase.
Lepo se imej!
Tone
 vinkop
#370069
moja dva primoža pred dvema letoma sta mi pokazala enkrat 362 in enkrat 372 višincev....bo že držalo zakaj je Tone tako razbeljen, ko pa ima primožka v ta malem palčku :juhuhu: :argue:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA