Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 TONEK
#368945
Ne vem, če je Timotej pri trinajstih že vedel za gorske teke. :D
 meža stane
#368952
Pozdrav.
Covid časi ,covid ukrepi.Sem zagovornik zaščite pred okužbo in ukrepi .
Že prejšnji teden na teku v Strahovici ,oziroma tek na sv. Primož,so bili ukrepi zelo dobri.
Na tem teku na Ratitovec pa so bili za +4. Za vzor vsem tekaškim prireditvam.
le tako so tekači saj malo zaščiteni proti tej nadlogi.
Potem pa gledaš slike raznih prireditev za Tekaške pokale in se zamisliš..
Vem potrebni smo druženja ,stikov tekov pa ne za vsako ceno.
Poklon ekipi Ratitovca,
 vinkop
#368954
meža stane napisal/-a:Pozdrav.
Covid časi ,covid ukrepi.Sem zagovornik zaščite pred okužbo in ukrepi .
Že prejšnji teden na teku v Strahovici ,oziroma tek na sv. Primož,so bili ukrepi zelo dobri.
Na tem teku na Ratitovec pa so bili za +4. Za vzor vsem tekaškim prireditvam.
le tako so tekači saj malo zaščiteni proti tej nadlogi.
Potem pa gledaš slike raznih prireditev za Tekaške pokale in se zamisliš..
Vem potrebni smo druženja ,stikov tekov pa ne za vsako ceno.
Poklon ekipi Ratitovca,

seveda, ja...trenutna tekmovanja so dva nivoja niže kot pred covidom...sedaj moras bit pri nekem klubu in imeti pogoj PCT. s tem pa iz prireditve namerno odvrnejo 70% rekreativcev, ki so roko na srce glavni vir dohodka za prireditelja....tudi sam podpiram zascitne ukrepe do neke mere, ampak obvezen klub in PCT pa sta kaplja cez rob...
Uporabniški avatar
 mac
#368956
Dokler bomo verjeli v Covid ukrepe, in pogoje, strašenje z maskami in miljon ostalimi nesmisli, do takrat bo Covid med nami.

Lp
Uporabniški avatar
 ero
#368959
Vse čestitke prirediteljem in udeležencem!

Jubilejni tek na Ratitovec je bil res odličen.

Vse od super urejenega prireditvenega prostora in dobro izpeljanje administracije do samega teka, okrepčevalnic, postrežbe na vrhum prevoza nazaj in pogostitve v cilju - čista petica!

Ps: jaz sem bil prvič na teku. Ni se mi mudilo. Šel sem tako hitro, da ni šlo na škrge :) Na koncu sem bil res presenečen nad časom in tem, da sem z lahkoto šel dol, vozil domov, sprehodil psa, šel še na rojstnodnevno zabavo in se še enkrat pošteno najedel :)

Še že kdo drug ni objavil povezave, je tu Venčeslavov povzetek s fotkami in videom:
https://www.ljudstvotekacev.si/sl/

Se vidimo :)
 TONEK
#370387
Samo ošvrknil sem nedeljsko štartno listo in takoj našel dve cvetki. Mene krasi črka 'u', Cvelbar je kloniran... :D
Ne pozabite vzeti drobiža s seboj, zgoraj imajo nebeško dobre flancate.
 TONEK
#370394
Tek in njegova organizacija, ki stremi h popolnosti.
Naj podkrepim nekaj dejstev, da ne bo izgledalo kot čvekarija.
-Pravočasen razpis z vsemi jasnimi navodili in zelo lepo oblikovana spletna stran.
-Primerna cena, ki zanjo dobiš vse, kar sodi h tekmi.
-Parkirišče v senci, le nekaj korakov oddaljeno od kraja dogajanja.
- Brezhibni in brezplačni prevozi prtljage in tekačev na štart ter povratek.
-Oznake in okrepčevalnice zadovoljive
-Osvežilna pijača na prireditvenem prostoru po neprofitnih cenah
-Spikerica s tradicijo, ki jo z veseljem poslušaš
-Sposobnost organizatorja pri sponzorjih, saj je bil skoraj vsak udeleženec prejemnik izžrebane nagrade.
Smo se pa tastari skrivali pred močnim soncem, kakšen senčnik bi bil prav dobrodošel.
Naj še omenim zelo okusen pasulj, na pretek podeljenih medalj, pripadla je celo moji malenkosti, čeprav sem bil celo minuto počasnejši kot Timotej :D
Zatorej še enkrat: Branetu in njegovi ekipi - kapo dol.
Že v soboto pa višinska poslastica - Krn.
Uporabniški avatar
 zz topka
#370395
Ja, oštja., lohk bi šel pod uro, nooo... :lol:
Bravo, bravo, pridni ste bili. :laola
Sem zdej mal sortirala rezultate za Pušeljc..., pa so me pravopisne napakce trikrat skori zafrknile...še sreča, da te poznam, Tonek. Da vem, da si ziher bil na tekmi, kajti iskalnik mi Knausa ni vrgel ven... sem rekla: Ma, Tonek je pa gvišno bil... :clap: :clap: :clap: ( še Reščiča in Klavžarja sem tudi ugotovila)
Če kdo opazi, da ga ni pa da je bil in ga ni na seznamu obeh tekem, pa dobrodošle opombe. :D Da popravimo zadevšne...
Zaenkrat vas je v igri še 8 ž + 28 m.
Povezava do tabele: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
 TONEK
#370396
Saj sem šel. 59.45 je moj čas. Štarter na Prtovču je malce zadremal. medtem ko so tekači v Železnikih že 19 sekund švicali po asfaltu. Ne vem, zakaj se ni zdelo vredno sodnikom odbit ta čas tekačem kratke proge v rezultatih, čeprav je to meni osebno vseeno. Ni pa mi vseeno, da ignorirajo tekaški forum :--
KnaUs zveni zares prav sarkastično :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA