Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 KZTL
#368810
Pozdravljeni dragi tekači in tekačice.
Po lanskoletni odpovedi 5. Jošt trail teka smo se letos odločili, da ga kljub, še vedno neugodni situaciji, izpeljemo. Ne bo v klasični obliki, pač pa se boste na progo podali individualno ali v manjših skupinah - skladno z določili NIJZ, ter uporabo aplikacije Strava.
Na voljo boste imeli dvo-tedenski termin, več o vsem tem pa v razpisu.

RAZPIS

Vabljeni!
:laola
 TONEK
#368811
Super, super, super.
Zelo rad tečem v družbi (dokler mi vsi ne pobegnejo) :? , pa predlagam, da formiramo vsaj manjše skupine, ki bi se istočasno pognale s štartnega bloka. Mislim, da teh ovir niti pravno ni več, saj se od ponedeljka naprej lahko že zbira do 50 ljudi.
Eno lepo hladno jutro, ko preneha ta 'aprilski' dež in bodo korenine suhe, se dobimo pod daljnovodom. Dobrodošli predlogi, tudi na 'zs'.
Knavs Anton
...
...
...
 vinkop
#368812
ali lahko nekdo ta strava jošt naredi kot route, da bi me ura potem navigirala? vem, da se slisi cudno, ampak jaz ce pridem odteci ta trail bom prvic in skoda mi je da se lovim medtem ko cas tece... :juhuhu:
Uporabniški avatar
 zz topka
#368813
Torej:
- Klikneš na razpisu : Strava link ( se ti odpre )
- greš z miško po strani dol skoraj do konca, kjer dobiš seznam tanajbolj gajstnih:))
- najbrž imajo nekateri zaklenjeno to, da se lahko njihove sledi: Create route ( to le predvidevam)
- Ampak Jessy ( na 8. mestu ) je pa nima
- klikneš na njen datum 14.april 2018 in se ti odpre njena sled
- potem imaš na levi strani tri pikice ... ( pod Segment) , jih klikneš in imaš možnost Create route
- napišeš ime poti, daš na privat in SHRANIŠ
Pa je! :D
 vinkop
#368814
hvala Valentina, ampak Vinko nima PC-ja...bom videl, ce mi bo uspelo to narediti s telefonom....zakaj pa tam oznacit "privat"? sej je lahko public? :argue:
Uporabniški avatar
 zz topka
#368815
Ojej, ja , lahko nardiš, ampak ni lhka... moraš it na telefonu v guglu na stravo in tam potem počneš, kar čiš... z app se pa ne da ( vsaj, kar jast vem, ne)
Ja, če daš public, potem pač je mišljeno, da je to tvoje... ( in ne od Jessy)
 vinkop
#368821
zz topka napisal/-a:Tudi na telefonu se da v Stravo. Greš v Gugl, vtipkaš Strava, se ti odpre, zapreš une reklame, zgoraj na levi imaš tri črtice... log in ... se prijaviš in si na "kompu"...in ne v App.

ne, s telefonom ne gre....kar poskusi?
 TONEK
#368823
Če bodo Zajčki traso dobro označili, ne bo treba gledat na ekran, ampak pod noge in oznake ob progi. :D
 vinkop
#368824
zz topka napisal/-a:Meni gre

gre do tam ko bi moral imeti nekje gumb "save", ampak na mojmu telefonu ga nikakor ne vidim....no, zdaj imam to traso ze na uri in ce bo vreme malo osusilo progo se mogoce kje srecamo....

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA