Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 thief
#368826
Strava track od Jasmine je precej netočen in ga ne priporočam za vodenje. Raje uporabite tale gps track.
Trasa je že označena in danes sprobana z "nepoučenim zajčkom". 2-3x je kljub temu falil, zato bo, predvidoma v ponedeljek dopoldan, še dodatno označeno na nekaterih kritičnih odsekih. Tu je treba bit mal osveščen, saj pacanje s sprejem po naravi ni ravno za vzor.
Vseeno pa tistim, ki progo še niso parkrat pretekli, svetujem, da si jo prej na izi tempo ogledajo.
 janezu
#368827
včeraj sem preizkusu traso,res je nekdo na dveh mestih uniču oznake(katere bomo po koncu odstranili mi)vendar se da po logiki(ti si sigurno imel domačega zajčka in ne enega od Divjih zajcev) vabljeni od 17.do 30. maja na pobočja jošta in špičaka
 vinkop
#368828
ne razumem ali morda se vedno ne poznam dovolj strave, da bi si recimo tale jošt segment lahko nekje pri sebi pretvoril direktno v route za vodenje? v glavnem jaz sem si potem naredil route od @Alesa Debeljaka....upam, da bo njegova bolj precizna kot od Jasmine....
Uporabniški avatar
 jcerni
#368829
vinkop napisal/-a:ali lahko nekdo ta strava jošt naredi kot route, da bi me ura potem navigirala? vem, da se slisi cudno, ampak jaz ce pridem odteci ta trail bom prvic in skoda mi je da se lovim medtem ko cas tece... :juhuhu:


Tu je pot
Uporabniški avatar
 KZTL
#368835
Glede track sledi, ki jih tekači ustvarijo, seveda, če gredo prav:
So lahko zelo natančne ali pa čist out - odvisno od več dejavnikov, predvsem od kvalitete gps povezave, ki jo ima tekač med tekom. Strava pri segmentu določena odstopanja še tolerira (koliko ne vemo). Sled od JJ je kar mal "razmetana, ampak za zajem v segmentu očitno še dovolj dobra.
Oznake na trasi bodo obnovljene čim bo dovolj suho.
Tukaj imate še GPS track (route) LINK Jot trail trase.
 TONEK
#368844
Jaz mislim, da je tu samo pomembno, da Jessy ni zgrešila kakega odcepa, ker nekaj sprehajalcev ali pohodnikov ne tolerira dodatnih tekmovalnih oznak ob progi in jih nalašč uničuje.
Meni ob kliku na LINK vrže ven celo rajdo spakedrank, pa naj bo to na compu ali na mobiju. :cry:
Uporabniški avatar
 KZTL
#368847
TONEK napisal/-a:Jaz mislim, da je tu samo pomembno, da Jessy ni zgrešila kakega odcepa, ker nekaj sprehajalcev ali pohodnikov ne tolerira dodatnih tekmovalnih oznak ob progi in jih nalašč uničuje.
Meni ob kliku na LINK vrže ven celo rajdo spakedrank, pa naj bo to na compu ali na mobiju. :cry:


Tone, link, ki sem ga navedel mal nazaj je gps datoteka, ki si jo lahko kdo naloži na mobilca ali uro, da ga potem usmerja po trasi. "Spakedranke" so le gps koordinate točk, ki sestavljajo traso. Ti sam prid in odlaufej, bo za tebe posebej označeno :lol: :wink:
 TONEK
#368849
:idea: :arrow: :drink
Seveda pridem, Ivo. Samo da Zofka spakira kovčke...
 vinkop
#368867
odlično označena proga :driver: čestitke označevalc(u)em...sploh nisem potreboval usmerjati pogleda na uro in sem se lahko osredotocil le na tek...mogoce zavijem gor se naslednji teden, ce mi bo uspelo se spustiti kako minuto, dve.... :juhuhu:
 TONEK
#368871
Brez odziva, vsi na šihtu :?
Saj ne, da bi koga vabil, da teče z menoj, vem, da je tako počasnih malo, bolj se gre zaradi logistike, da se zapelje en avto do Jošta s suhimi cunjami za preobleč. Jaz štartam v sredo ob devetih. Padavin ne bo, vetra tudi ne.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA