Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 TONEK
#369049
Po dolgem času zopet en malo daljši tek. Do Ribnice ni daleč, tudi prav hude vročine ni bilo napovedane, banka ni nič kasirala, ker si štartnino lahko plačal na licu mesta, pa še cena je bila ugodna. Žal je bila udeležba skromna, kot po navadi sem bil daleč najstarejši udeleženec (26km). Proga je bila preveč ravninska, saj se 1000 višincev na taki dolžini kar nekam razgubi. Označbe so bile za silo, nekaj trakcev je bilo točno na križišču, da nisi vedel ali levo ali desno. Kar je bilo stezic, so bile praktično neuhojene in smo nekajkrat orali po 'ledini'. Na okrepčevalnicah je bilo kar dobro preskrbljeno, motile pa so me tablice s številkami, ki so bile zmešane kot pri lotu. Makaroni super, vodo so prodajali po 1,5€. Razveselil sem se tuša, samo kaj, ko so ga umetniki lesene in lončene obrti postavili na najbolj izpostavljenem mestu, tik ob cesti. No, mene to ni motilo... :wink:
Ker je trasa tekla večinoma v gozdu, je bilo super počutje, na zadnjih treh vročinskih kilometrih pa sem imel srečo, da me ni nihče prehitel, saj sem tempo močno zmanjšal.
Rezultati so že tu.
https://www.protime.si/sl_si/dogodek/te ... riji-2021/
 vinkop
#369050
čestitke za uspešen nastop, zdaj če ne bi zadnjih 10 dni preveč lenaril, bi verjetno dosegel še boljši čas... :argue: naj tukaj omenim se sebe, ki sem v pozno popoldanskem terminu tekel na klasicnem teku po Lončariji na 9km....v tem casu pa ni bilo vec sveze, ker smo tekli po soncu... :rol:
 TONEK
#369052
Hvala, Valentina!
Bolj kot medalje (ki jih sploh niso podeljevali) sem vesel doseženega časa, saj je bil teren izven cest in poti izredno zahteven. (cca 20% trase)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA