Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 TONEK
#370560
Še slaba dva tedna do teka, ki je novost v sklopu 'Primorskih gorskih tekov'. Zgleden razpis, ugodna cena in še lepša trasa. Moti me le prepoved uporabe palic, saj tekma spada med vertikalne preizkušnje, kjer so palice dovoljene tudi v tujini.
https://prijavim.se/calendar/checkings/ ... 22/#razpis
 vinkop
#370564
hmmm, mamljivo, glede da ni ostalih tekem se mogoče prikaže tam tudi moja malenkost :-D kje pa je točna lokacija priteditve, oziroma parkinga? a dol bo treba tut peš? :argue:
 vinkop
#370572
resno me zanima, kje je prireditveni prostor in parkirišča v bližini prireditve? v razpisu so na ta dva pomembna podatka, sploh za tiste, ki bojo šli prvič, enostavno pozabili napisat :argue:
 TONEK
#370573
Vinko, vsi gremo prvič. To je majhna vas, ne boš se izgubil. :(
Uporabniški avatar
 zz topka
#370574
Vinko, ko prideš v Cerkno, te bojo skor zagotovo usmerili redarji, kje boš parkiral.
Drgač pa, po mojem, če vtipkaš v gugl maps štart pohoda: Bar pr Albinc : 46.12926637915563, 13.989184456247514 , boš tam nekje... :D
Mene še zmerom srbijo pete, mojga pa še ne? :roll: 8) 8) :D
Uporabniški avatar
 Franci65
#370577
Prevzem in start je v samem centru Cerkna (glej turn župnijske cerkve sv. Ane). Na tem mestu je vsako leto okrepčevalna postaja kolesarskega maratona Franja, ki sem ga vozil natanko 19-krat. Tokrat se od tu prvič peljem z LD12 na Porezen (leva, desna, ena, dva..). :D
 A.Mags
#370585
Zdravo s strani organizatorja.

Ja, kot povedano verjento bo marsikdo prvič. Parkingi so ob nasproti Hotela pri Cerkvi, ob glavni cesti proti Železnikom (par 100m iz Glavnega trga), Lahko pa tudi v bližini OŠ, od nikjer ni daleč do starta, ki pa je v najožji :D ulici v Cerknem - t.i. Gasi...Prijave v Albinci, ob kavi, soku...tam so tudi wcji.
Nazaj je pač treba peš, Je pa zaradi tega zgodnejši start in podelitev takoj po prihodu najboljših, da imamo še vsi dovolj časa da pridemo nazaj v dolino
Bodite pozorni pri oddaje pritljage, gre na planinskega Defenderja.

Če je še kako vprašanje kar na plan.
lp
 TONEK
#370589
Pa da vidim, kdo bo bolj vljuden in na Poreznu dal za pir. :P
@Mags, jaz bom z mesom - repete. :D :D
 TONEK
#370591
Izgleda, da bo super. S pirčkom bova pa v koči nazdravila.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA