Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 milk
#370593
TONEK napisal/-a:Izgleda, da bo super. S pirčkom bova pa v koči nazdravila.


Skoraj zimske razmere pa res niso super. Jaz bi raje videl, da bi bil vročinski rekord!
Uporabniški avatar
 zz topka
#370594
Tonek, kje gledaš ti za vreme? Zdej, to je resno vprašanje.
Ker na Hribih kaže iz ure v uro slabše 8) za soboto.
Ko bi vedela, da ne bi bilo neviht, le dežek... :roll:
In to predprijavljanje mi gre tudi na :FO: ( sej, sam meni :D )
 vinkop
#370596
sej ne bo dežval, oziroma dežval bo iz čela, nosu, uhljev, las :-D Mile, vreme bo bolj kot ne pretoplo tako da ne jamraj preveč :argue:
 A.Mags
#370597
Vreme bo. V vsakem primeru :-D kaže na dež ravno okrog starta, okrog 11h naj bi pojenjalo. Ne bojo prav nevihte, malo ohladitve kot kaže.
Vseeno smo se pa odločili, da ne zapremo prijav prav 100% če ima kdo še željo naj kontaktira, pa ga bomo dodali na startno listo.
 vinkop
#370600
če bo res tako slabo vreme kot se kaže, bom prišel vas samo pozdravit in se odpeljal nazaj proti Dolenjski....da bi se pa debelo uro močil po dežju pa ni vredno mojega zdravja :juhuhu:
 vinkop
#370602
TONEK napisal/-a:Zaradi dežja ni še nihče zbolel.

na vrhu, ko bo hladen veter, mi ta mokrota od dežja ne bo koristila, tako kot nobenemu drugemu.Razen če je na vrhu kakšna stavba s streho in zavetjem.
 TONEK
#370603
Pa saj nisi iz Bangladeša. Nisi bil še nikoli na Poreznu? Pa ruzak, suhe cunje, itd...
Uporabniški avatar
 mac
#370604
Če bi bil iz Bangladeša, bi bil na napovedane (dež, sonce, poletje) vremenske razmere vajen, saj je tam sedaj blago deževno monsunsko obdobje do oktobra. Bolje bi bilo primerjati s kakšnimi suhimi vročimi saharskimi državami.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA