Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#370939
Nisem tekla, tekla bi le na 42, če se ne bi pofavlala. Ob izjavah organizatorjev me skrbi, da bo vse slabše. Kot že dolgo opozarjam, smo domači tekači samo kanon futr in vaba za tujce. Lovi se neke zlate znamke, čase. Radi bi imeli več maratoncev. Kako? Z višjo startnino? S tujimi tekači? Zmedeno cenovno politiko? Naj dajo popust na kilometre... potem me mogoče še kdaj vidijo.
Čestitke vsem, ki ste tekli in predvsem tistim, ki ste ga. Maraton. :laola
#370942
Moj 24. maraton; ni bil najhitrejši, a tudi najpočasnejši ne. :lol:

Glede na to, da še dan prej nisem bila prepričana, če bom sploh lahko tekla, ker sem imela tri dni prebavne težave, je bilo v bistvu prav super!
Hvaležna vsem za navijanje. Tokrat je bilo navijanja še malo več zaradi moje majice - Za javni RTV. :D

Škoda, da so se organizatorji odločili za spremembo napisa finišerskih majic. Ker prejšnje so bile res nekaj posebnega, te zdaj so pač dolgočasne. So pa medalje res lepe.
#370945
spela* napisal/-a:Moj 24. maraton; ni bil najhitrejši, a tudi najpočasnejši ne. :lol:

Glede na to, da še dan prej nisem bila prepričana, če bom sploh lahko tekla, ker sem imela tri dni prebavne težave, je bilo v bistvu prav super!
Hvaležna vsem za navijanje. Tokrat je bilo navijanja še malo več zaradi moje majice - Za javni RTV. :D

Škoda, da so se organizatorji odločili za spremembo napisa finišerskih majic. Ker prejšnje so bile res nekaj posebnega, te zdaj so pač dolgočasne. So pa medalje res lepe.

Ravno tebe sem lepo videl teči v cilj!
#370965
Bi morda kdo menjal moško sivo finisher majico velikosti M za moško temnomodro S ali M (ali pa žensko L/XL).
Na cilju sem vzel lepo modro M, se je doma izkazalo, da je ženska in mi je bila premajhna, na Timingu so mi jo po pošti menjali in poslali brezvezno sivo, ki mi je za povrhu še malo prevelika...

Drugače pa je bilo fajn teči na dobro organizirani prireditvi med mnogimi srčnimi navijači in tudi vreme je bilo fajn za tek, na cilju pa je posijalo tudi sonce !
#370983
TONEK napisal/-a:Ker sem bil primoran izpustiti domačo Šmarn'co, si nisem smel privoščit pavze tudi pri 'lubl'ancu'. Parkiram v Tivoliju in naredim veliko napako, da oddam v šotor suha oblačila. naslednjič jih raje pustim v avtu. Vzrok je ogromna gneča pri prevzemu torbe z oblačili, saj si bil primoran stat moker v dolgi vrsti tudi eno uro. :evil:

Tonek, velike napake nisi naredil ti, ampak so jo organizatorji. Tokrat je bilo nekaj tako velikih spodrsljajev, kot da bi to bil 1. in ne 26. maraton. Poleg tega, kar pišeš, vsaj še premalo garderob (1 majhen prostor za tisoče tekačev), napake pri času zapor cest in oznakah dostopov v bokse, pa gotovo še kaj.
#370989
Bile so samo finisher majice za pretečenih 42 km, v primerjavi z res krasno medaljo bolj dolgočasne kot ne.
Ni bilo več majic ob dvigu štartne številke kot prejšnja leta.
Osebno bi raje namesto čudnega nahrbtnika/borše, s katerim potem nimam kaj početi ali pa še ene majice v omari prejel voucher za prenos ene fotke iz getpica albuma.
#370990
Imaš prav. Čas je, da te dolgočasne torbe ukinejo ali ponudijo alternativo, kot jo ti omenjaš. Kakšno sliko za spomin dobim od navijačev ali kolegov, saj so sicer pregrešno drage. Seveda je za tistega, ki teče prvič to zanimivo, za ostale po kot bi poslušal vsak dan isti vic. :cry:
#370993
mare napisal/-a:
TONEK napisal/-a:Ker sem bil primoran izpustiti domačo Šmarn'co, si nisem smel privoščit pavze tudi pri 'lubl'ancu'. Parkiram v Tivoliju in naredim veliko napako, da oddam v šotor suha oblačila. naslednjič jih raje pustim v avtu. Vzrok je ogromna gneča pri prevzemu torbe z oblačili, saj si bil primoran stat moker v dolgi vrsti tudi eno uro. :evil:

Tonek, velike napake nisi naredil ti, ampak so jo organizatorji. Tokrat je bilo nekaj tako velikih spodrsljajev, kot da bi to bil 1. in ne 26. maraton. Poleg tega, kar pišeš, vsaj še premalo garderob (1 majhen prostor za tisoče tekačev), napake pri času zapor cest in oznakah dostopov v bokse, pa gotovo še kaj.


Ja, res je, to z garderobami je že bil spodrsljaj.
#371480
Razpis za letošnjega 'lublanca' je že zunaj. Lanskim udeležencem se splača pohiteti s prijavo, saj je za vse tri dolžine enotna cena 40€.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA