Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 milk
#371052
Sedaj, ko že nekaj časa ni več Miklavževega teka, je verjetno letos zadnja tekma, ki je še kolikortoliko podobna gorskemu teku, tek iz Mengeške koče na Dobeno.
Najprej je nekaj spusta in potem ravnine, potem pa se v drugi polovici, kar lepo dviga na Dobeno. Če nekako preživim to prvo polovico brez prevelikega zaostanka,
potem sem na cilju kar v spodobnem času.
ToneK, glede na to, da si navzdol in po ravnem občutno hitrejši od mene, bi mi bil kar dobra konkurenca! Jaz sem se že prijavil, upam da se boš ti tudi.
#371053
Hvala, Mile, da si me pocukal za rokav. Nisem vedel za tekmo in ker hudič v sili tudi muhe žre, bi šel na cestno tekmo v Dolsko, ki je istega dne. Sedaj seveda odpade in se zagotovo vidiva na Gobavici. Spet sanjaš o moji hitrosti, ki je že zdavnaj pošla.
Evo, se že hitim prijavljat, pa še enkrat hvala za obvestilo. Dobiš za pir!
Zakaj ne prideš nič na Zimsko ligo?
Tu pa je razpis tekme.
https://prijavim.se/calendar/checkings/ ... 22/#razpis
#371116
Včeraj sem se že drugič udeležil teka v pokroviteljstvu dveh gostiln. Ker je središče dogajanja na sosednjem hribu, je razumljivo, da dogodka nisem smel zamuditi. Ob enajsti uri se v odličnih vremenskih razmerah za ta letni čas poženemo z dvorišča Mengeške koče na Gobavici. No, jaz sem bil na začetku v varnem ozadju, da me kdo ne podre v spolzki strmini na ozki stezici. Kmalu se le-ta razširi, do cilja se blato pojavi le še na nekaj mestih. Na ravni makadamski cesti me skoraj vsi prehitijo, zadnji del pa je zopet v vzponu, kjer nad vse uživam...
Proga super označena, celo na km tablice oddaljenosti do cilja niso pozabili.
V cilju odlična malica, kjer ni potrebnih nobenih bonov, štartnih številk, ... tudi okusnega čaja ni zmanjkalo. Živa glasba, spiker pa mislim, da je bil celo malce v elementu. :D
S podelitvijo niso zavlačevali in bili do nagrajencev kar radodarni, vsi ostali so šli domov malce razočarani, saj so v 'darilnem paketu' pričakovali kaj več kot (sicer lepo) vendar ničvredno medaljo, ki jo dobi vsak udeleženec.
Vsekakor mislim, da se bo tekma uveljavila, moja opazka je edino glede prostora za preoblačenje, kjer bi za čas tekme žrtvovali en prostor pod streho, ter prevoz na izhodišče, kjer bi bil vsak pripravljen prispevat dva ali tri evre za kombi. No, jaz sem imel srečo, da je bil na tekmi tudi Vid. :D Hvala tebi in tvoji gospe za dostavo prav do avtomobila.
V nedeljo pa vabi Krvavec.
https://prijavim.se//results/live_score/4802
#371121
Hvala, Valentina!
Organizatorje malce bolj pohvališ, pa niso sposobni niti normalnih rezultatov več objavit. :evil:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA