Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 Kunec
#68212
16. Robert
17. Veselko
18. Erika
19. Darko
 matej-jethro
#68219
PS:
Matej-jethro (gat demet, kje si najdu ta niknejm???), jest tut od dneva mučenikov želim na Velko, pa me ni. :(

Staša, tko je to z nickelbekom vit d nejmom :roll: Vedno k sm pihnu kamorkoli si ga že bodi se mi je prkazou :shock: Ta mao Zedong je rekla, da matej že obstaja ta nickel...je bil pa tolk tečen, da sm ga prklopu zraven.Eto, dets it & takle mamo zdej. houp yu ar setisfajd nau...

Glede Velke; sej zato pa pridem na ta miting, da ti jih napovem, valjda takrat k nou Simona araund :wink: k njega me je pa mau stlah....

vidmo....
 tae
#68227
20. TAE
Uporabniški avatar
 pegaz
#68234
0. Pegaz - NE SPLOH
in to že 3. zapovrstjo.....
oh beh.
:cry: :cry: :cry: :-(( :--(
 matej-jethro
#68240
pegaz napisal/-a:0. Pegaz - NE SPLOH
in to že 3. zapovrstjo.....
oh beh.
:cry: :cry: :cry: :-(( :--(


:shock: Sumim te Pegaz, da si ga kej generalno zafurou in zdej ne smeš od doma SPLOH NE :roll: al pa to sam za TF velja?
Ah neee, sploh mi ne odgovarjat!!! že vem kva doktorjem dogaja te dni... :idea: ....uživej & klimirej
Uporabniški avatar
 olson
#68317
21. OLSON :beer: :Fslo :P
Uporabniški avatar
 Staša
#68321
Hej!
No, lepo počasi kapljamo na kup! Ker moram rezervirat analizno mesto, vas ponovno prosim, da se čimprej pofočkate... recimo, da bodo do enega dneva prej prijavljeni šli v boben za žrebanje za lepe nagrade! :D

Tisto o "nekaj sladkega" pa nikar preveč resno ne jemljite. Poletje se bliža, treba je pazit! ;) Pa še pizze so res dobre! ;)

No, prijave prosim do torka!

Papa,
Staša & com :D
Uporabniški avatar
 Kokiii
#68323
Ja jaz bi tud šel. samo jaz sem bolj novi tukaj, pa nikogar od vas ne poznam. saj vem da ne grizete (ali?), samo malo bi mi vseeno blo nerodno...

sem pa iz štajerskega konca( Radgona) tak da če kdo rabi prevoz, ga bi z veseljem pobral. da vsaj sam nebi rabo it...

Mogoče se pa vidimo. Lp
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#68334
Denis26SV napisal/-a:Ja jaz bi tud šel. samo jaz sem bolj novi tukaj, pa nikogar od vas ne poznam.
sem pa iz štajerskega konca( Radgona) tak da če kdo rabi prevoz, ga bi z veseljem pobral, da vsaj sam nebi rabo it...

Čuj ti, štajerski konec je čakal na tebe in na tvoj prevoz. Znalo bi se zgodit, da bi ti napolnili vozilo v okolici Maribora.
Uporabniški avatar
 klatez
#68348
ZdravkoC napisal/-a:
Denis26SV napisal/-a:Ja jaz bi tud šel. samo jaz sem bolj novi tukaj, pa nikogar od vas ne poznam.
sem pa iz štajerskega konca( Radgona) tak da če kdo rabi prevoz, ga bi z veseljem pobral, da vsaj sam nebi rabo it...

Čuj ti, štajerski konec je čakal na tebe in na tvoj prevoz. Znalo bi se zgodit, da bi ti napolnili vozilo v okolici Maribora.


Torej gremo?
Če je še prostor v avtu, se pridružim!

P.S. Staša, tak zdaj pa pridem po CD s fotkami iz BG :twisted:
Uporabniški avatar
 Staša
#68349
klatez napisal/-a:Staša, tak zdaj pa pridem po CD s fotkami iz BG :twisted:


:shock: :? Moj spomin seže samo eno leto nazaj. Nič ne vem o tem. 8)



NAJNOVEJŠE OBVESTILO: MOJA SVAKINJA MARIJA SE NEKAJ PONUJA, DA BO SPET OTROČKE, PODOBNO KOT LANI, POMAGALA KROTITI.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#68350
Tore, če nas prav razumem, lahko najavim naslednje Štajerce

22. Denis26SV
23. Klatez
24. ZdravkoC

Upam, da ne bo kaj zatajilo.

LP in SV (se vidimo) :roll:
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#68353
25. Raziskovalec
Če ne bo kakšne "višje sile"
Uporabniški avatar
 Staša
#68354
Hej,
pravkar sva s Simonom naredila štih probo za sredin tek in ponovno premerila traso - takole je:
- daljša varianta je dolga 9200 m, naredi se krog
- krajša varianta se na vrhu hriba lahko obrne in znaša 7000 m, pri čemer se ohrani najlepši del poti.

Krajše kot to bi pa skoraj bilo škoda... ni tretje možnosti, bomo raje več hodili :D

Klanec je kar hud, a bo na vrhu okrepčevalnica, če bo zelo vroče, pa bo še ena pred klancem.

Midva sva celo pot prehodila in za to porabila 90 minut.

Še enkrat opozarjam na omejitve s parkiranjem ter na pazljivost pri prečenju ceste.

Veselimo se srečanja, preden se vidimo pa se seveda še beremo.

Staša


PS: Štajerci, zelo lepo vabljeni!!! :D (pravkar smo pri nas gostili goste iz Lenarta in jim ni predaleč :) )

PPS: Bajsi... glede na teren pričakujem tvoje javljanje!!! ;)
Uporabniški avatar
 kacj
#68366
Tudi jaz bi rad tekel v Logatcu :) Se lahko komu pridruzim na poti iz Ljubljane :?:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA