Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 Mojmir Kovač
#83175
TURBO prijave za tek na www.skid.si

V prihodnjih dneh vas bo veliko prejelo pismo od našega društva...kdor pisma ne bo prejel a si ga želi, mi mora poslati naslov :roll:
 Mojmir Kovač
#83213
www.skid.si

Rezultati nagradne igre št. 3

Na vprašanje vas je odgovorilo 43 od tega je bilo pravilnih odgovorov 17.

Pravilni odgovor se glasi…

Aja vprašanje je bilo: Na kateri strani kanala stoji hiška? Pred ali za mostom, če gledamo v soline?

Če gledamo v soline stoji hiška za mostom in po novem stoji na desni strani poti, ki vodi v soline.

Da skrajšam, pravilen odgovor je ZA MOSTOM

Srečni ižrebanec je … Katarina Višnar, ki prejme prvo nagrado. Mehko, dišečo, nežno in zelo uporabno HERVIS brisačo.
Vsi ostali, ki ste pravilno odgovorili prejmete tolažino nagrado.

Dokazni material si lahko ogledate v galeriji pod tek med solinami 2005

www.skid.si
 Mojmir Kovač
#83223
www.skid.si

Nagradna igra št. 4

Letos bo na teku in pohodu Povežimo soline kup novosti.
Tako smo pripravili še dve novi distanci. Preizkusili se boste lahko v 15 km SUPER Povežimo soline,
v normalnem 10 km Povežimo soline in v mini Povežimo soline, ki bo 6 kilometrski tek.

Vprašanje:
Kakšen naziv bosta dobila absolutna zmagovalca v Super Povežimo soline 2007, ki bo 18.3.2007?

Pomoč? Dobro si oglejte našo internetno stran www.skid.si
Ne pozabi, da lahko podariš tek prijatelju, ti lahko tečeš zastonj s kartončkom ugodnosti, lahko se prijaviš na TURBO informacije,
TURBO prijava za tek Povežimo soline je tudi tu in še veliko koristnih in uporabnih informacij!!!

www.skid.si
 Mojmir Kovač
#83423
Ali veš kateri je tisti tek, ki ti bo povedal kako se počutiš pred vrhuncem spomladanske tekaške sezone?

najkrajši in najlepši 10-kilometrski tek in pohod
Povežimo soline 2007

Dragi tekač, draga tekačica to je tek, po katerem se boš počutil-a dobro, močno in samozavestno. Zagotovo bo tako!

Zakaj?

Ker je proga enostavna, pestra, nezahtevna in ravninska, skoraj v celoti speljana ob morju. Okolje v katerega je postavljena je prijazno in slikovito.
S tekom povezujemo sečoveljske in strunjanske soline.
Proga je idealna za hiter tek in doseganje dobrih rezultatov. Dober tek pa pomeni dobro počutje in je vzpodbuda za naprej!!!

Letos sem za Vas pripravil nekaj več.

Nekaj, na kar sem izjemno ponosen. Vsakič, ko na zadevo pomislim, mi začne srce hitreje utripati.

Res se veselim!

Preden Vam sporočim podrobnosti, vzemite v roke svoj koledar in obkrožite 18. marec.
Rezervirajte si 18. marec v svojem koledarju!

V življenju se pojavijo priložnosti, ki se jih ne splača izpustiti. Se strinjamo? In ta tek je prav to, priložnost!

Vas zanima, kako sem prišel na idejo da to naredimo?
Lani sem si ogledal tri velike športne prireditve. V Lozani triatlon, v Celovcu odbojko in v Planici skoke. To me je stalo 1763€. Vendar se je splačalo.
Ampak saj veste, cena ni pomembna. Zame spadajo taki dogodki v rubriko »neprecenljivo«!

Veliko stvari sem videl in veliko sem se naučil. In rekel sem si: tako dobro moramo prireditev organizirati tudi mi. Zato letos ne bomo šparali. Ni važno,
koliko minusa bomo naredili. Pomembno je, da se boste VI tekači pri nas imeli DOBRO!!! Kaj ne?
Prva od letošnjih velikih prireditev je tek in pohod Povežimo soline 2007. Kaj naj rečem? Pustite se presenetiti!

Novosti na teku letos kar mrgoli! Gremo po vrsti:

* Naš tek se razlikuje od drugih tudi po tem, da so začetniki in izkušeni tekači ločeni. Začetniki tekmujejo z začetniki, »stari mački« pa med seboj.
Tako imamo dvojne lestvice in dvojne podelitve. Vsak zase določi v kateri skupini bo tekmoval.

* SUPER Povežimo soline 2007 15km tek Seča – Sečovlje – Strunjan. Proga je speljana po novi kolesarski stezi od Seče v Sečovlje in nazaj v Strunjan.
S proge boste lahko občudovali celotne soline.
V tej kategoriji bomo okronali kraljico in kralja teka med solinami ter podelili pokale od 1. do 5. mesta v absolutni konkurenci (M+Ž).

* Povežimo soline 2007 – memorial Ivo Lazar -
10km tek Seča – Strunjan. Štart teka je pri vhodu v soline na Leri. Konča se v Strunjanu na plaži. Dolžina teka je 9350m.
Absolutna zmagovalka in zmagovalec si priborita naziv neuradnega državnega prvaka v povezovanju solin. Udeležba na teku se točkuje za pokal Primorskih novic.
Od 1. do 5. mesta v absolutni konkurenci (M+Ž) bomo podelili pokale. Kolajne prejmejo od 1.do 3. mesta (M+Ž) po starostnih kategorijah, tako v skupini tekači kot tudi v skupini začetniki.
Tek je posvečen velikanu Obalnega teka Ivu Lazarju.

* mini Povežimo soline 2007 6km. Tečeta se dva kroga okoli solin v Strunjanu. Od 1. do 3. mesta absolutno (M+Ž) prejmejo tekači pokale.

* akcija moj prvi tek za vse tiste, ki bo tek Povežimo soline prvo tekmovanje nasploh. Tekači prejmejo spominsko kolajno.
Ob prijavi za tek morate poudariti, da želite sodelovati v akciji moj prvi tek!!!

* pohod Povežimo soline 10km – je primeren za vse vas, ki uživate v naravi in prijetnem vonju morja. Sprehodili se boste mimo solin, Forma vive, skozi tunel ozkotirne železnice in ob strunjanskih solinah. Na lastne oči boste lahko videli vse tiste zasčitene ptice in rože o katerih se »prerekajo« naravovarstveniki. Pohod je res prijeten.

Povzetek:
1. Začetniki in tekmovalci bodo tekmovali ločeno
2. Akcija moj prvi tek
3. Super Povežimo soline 2007, 15km, kraljica in kralj teka med solinami
4. Povežimo soline 2007, najkrajši 10km tek, neuradni državni prvaki, tek se točkuje za pokal Primorskih novic za udeležbo.
5. Mini Povežimo soline 2007, 6km tek okoli solin v Strunjanu
6. Pohod Povežimo soline 2007,

Tudi tek Povežimo soline 2007 spada zame v rubriko neprecenljivo!!!

In še več!
Ker sta cilj in štart ločena, smo za VAS organizirali GRATIS prevoz s cilja na štart! Info 041 72 42 62

In še!
Vsi, ki si želite preživeti vikend z družino ob morju, se morate samo odločiti. Za VAS smo rezervirali prenočišče.
Je pa res, da prenočišč ni veliko, zato velja zakon hitrejšega… info 041 72 42 62

In še!
Če bo dovolj kandidatov bomo organizirali prevoz Ljubljana – Sečovlje – Ljubljana. Šofer busa bo natanko vedel kdaj in kam vas mora pripeljati. Brez skrbi za varnost in udobnost.
Že zbiramo prijave za sedež v busu... A le do 10.3.2007! info 041 72 42 62
www.skid.si

No ja, pa še to!
V ciljni areni vas bomo zabavali, seznanili z lokalnimi dobrotami, celo plesa vas bomo učili. Pripravljamo kup »neumnosti« v katerih boste uživali.
www.skid.si

In še zadnje!
Ali veste, kaj vse vam ponujamo na www.skid.si?
- kartonček ugodnosti – GRATIS teki
- podari tek prijatelju – GRATIS tek
- Turbo informacije
- nagradne igre


Vse to in še več na:

www.skid.si ali 041 72 42 62 ali mojmir_kovac@yahoo.it

Mojmir Kovač


P.S. Prosim povej tudi prijateljem za naš tek. Hvala!




www.skid.si
Še obvezne informacije:
Predprijave: www.skid.si , 041 72 42 62
Prijave: 8.30 – 10.40 vhod v soline Seča, mini Povežimo soline 11.30 – 12.00 ciljni prostor Strunjan
Štart: 11:00 super Povežimo soline, 11.15 Povežimo soline, mini Povežimo soline 12.30
Prevoz: iz Strunjana (ciljni prostor) na štart bo peljal bus ob 9.30 in ob 10.00, prevoz je GRATIS
Nagrade: super Povežimo soline kraljica in kralj teka, 1-5 mesta absolutno (M+Ž) pokali, Povežimo soline neuradni državni prvak, 1-5 mesta absolutno (M+Ž) pokali, 1-3 kolajne po strostnih kategorijah, mini Povežimo soline 1-3 absolutno (M+Ž) pokali.
Drugo: vsak tekač dobi topel obrok, pijačo, sadje in tudi kakšna praktična nagrada se bo našla.
Akcije: moj prvi tek, ločeni začetniki in stari lisjaki.
Podelitev: podelitev bo skupna za vse teke in vse kategorije. do podelitve bo družabni program, igre in zabava. Poskušali boste lahko lokalne dobrote.
Tržnica: turistično društvo Strunjan bo imelo prodajne stojnice z vinom, olivnim oljem, kakijevo marmelado…

Štartnina:
Super Povežimo soline 2007 10€
Povežimo soline 2007 8€
Mini Povežimo soline 2007 8€
pohod Povežimo soline 2007 3€ (bon za kosilo)

Starostne kategorije:

A (mlajši pogojno) do 24 let (do 1983)
B od 25 do 29 let (1982-1978)
C od 30 do 34 let (1977-1973)
D od 35 do 39 let (1972-1968)
E od 40 do 44 let (1967-1963)
F od 45 do 49 let (1962-1958)
G od 50 do 54 let (1957-1953)
H od 55 do 59 let (1952-1948)
I od 60 do 64 let (1947-1943)
J od 65 let naprej (1942 in starejši)

K (mlajše pogojno) do 24 let ( do1983)
L od 25 do 34 let (1982-1973)
M od 35 do 44 let (1972-1963)
N od 45 do 54 let (1962-1953)
Mlajši oz. mlajše od 18 let lahko nastopijo pod pogojem, da starši ali trener podpišejo prijavnico in s tem prevzamejo vso odgovornost.
Pomembno obvestilo: Vsi udeleženci teka in pohoda sodelujejo na lastno odgovornost. Organizator ne odgovarja za morebitne poškodbe (in odtujitve) udeležencev ali njihove lastnine. Organizator si pridružuje pravico do spremembe pravil in proge, a mora udelžence o spremebah obvestiti pred štartom teka.

www.skid.si
Uporabniški avatar
 lojzeP
#83432
seveda pridemo tudi letos. dobre izkušnje s prejšnih tekov, pa ugodne reference vohunov ( tini s kozlam PRESS ) bi lahko bila tehtna argumenta za udeležbo 8)
 robter
#83748
Ej, tolk teži s temi prijavami in reklamami, da moram prav res it pogledat, če je tako dobro kot objavljajo.
Seveda verjamem v primorski zrak in ravnino na progi, ki jo na gorenjskem primanjkuje.
Se vidimo.
 Mojmir Kovač
#84089
Robter pa ja ne boš prišel zato, ker si padel na reklamo 8)

Cel teden sem bil pri vas na Gorenskem. Užival sem v soncu in tekel po zasneženih poteh... mega pljuča so mi skoraj zmrznila.
Res je ravnic vam primanjkuje. Zato pa je zrak dober :)

No danes pa sem tekel na toplem in ob morju, med racami in solnimi mušicami. Totalen kontrast!!!

Mojmir
 Mojmir Kovač
#84090
Zelo sem zadovoljen, ker se je v tem tednu prijavilo že 43 tekačev (19 deklet) za naš tek. Verjamem, da je ta cifra za marsikateri tek skoraj nepomembna. A nam napoveduje, da bomo šli preko lanskega števila tekačev. Do teka je še 3 tedne in če bo šlo tako naprej bo na teku med 150 in 200 tekačev. MEGA! www.skid.si

Letos nismo pripravili le različnih distanc (6, 10 in 15 km), različnih starostnih razredov in različnih "kakovostnih" razredov (začetniki - stari). Pripravili smo tudi različne plačilne razrede štartnin. Vsak se bo sam odločil koliko želi plačati štartnino 8)
www.skid.si

Evo vzorca:

mini 6 km = 8€

Povežimo soline 10km = osnovni paket 8€ , paket Plus 10€ in paket Plus Ultra 12€

Super Povežimo soline 15km = osnovni paket 10€ , paket Plus 12€ in paket Plus Ultra 14€
www.skid.si

paketi pa vsebujejo naslednje možnosti:

osnovni paket:
1. sodelovanje na teku
2. štartne številke
3. bon za hrano
4. prevoz cilj – štart
5. darilce
6. oprema na progi (voda, signalizacija, sadje, rezultati...)
7. zdravniška pomoč v ciljnem prostoru
8. animacija v ciljnem prostoru

paket Plus:
1. sodelovanje na teku
2. štartne številke
3. bon za hrano
4. prevoz cilj – štart
5. darilce
6. oprema na progi (voda, signalizacija, sadje, rezultati...)
7. zdravniška pomoč v ciljnem prostoru
8. animacija v ciljnem prostoru
9. spominska majica
10. včlanitev v klub jaz sem najboljši-a
11. kartonček ugodnosti ŠKID
12. informacije o akcijah ŠKIDa
13. včlanitev v društvo ŠKID jaz sem najboljši
14. rezultati teka po netu


paket Plus Ultra:
1. sodelovanje na teku
2. štartne številke
3. bon za hrano
4. prevoz cilj – štart
5. darilce
6. oprema na progi (voda, signalizacija, sadje, rezultati...)
7. zdravniška pomoč v ciljnem prostoru
8. animacija v ciljnem prostoru
9. spominska majica
10. včlanitev v klub jaz sem najboljši-a
11. kartonček ugodnosti ŠKID
12. informacije o akcijah ŠKIDa
13. včlanitev v društvo ŠKID jaz sem najboljši
14. rezultati teka po netu
15. hrana za spremljevalca
16. GRATIS tek Portorož 26.5.2007
17. foto s teka Povežimo soline 2007
18. žrebanje nagrad 26.5.2007
19. katalog športnih napitkov in prehrane
20. 1€ za dobrodelnost


www.skid.si
Uporabniški avatar
 Wega
#84275
Kaj pa akcija prvi tek? Kako se pa ta priajava poteka?
Uporabniški avatar
 Vreme
#84315
Wega napisal/-a:Kaj pa akcija prvi tek? Kako se pa ta priajava poteka?


Očitno boš tam!! :D
Uporabniški avatar
 Wega
#84325
V bistvu ne vem, na začetku je bilo govora o akciji "moj prvi tek" pa sedaj nisem čisto prepričan ali še velja, ker so za prijavit pač tri kategorije (super, normal in mini) nali pa je mini (6 km) že ta "prvi tek", na spletni strani mi to ni bilo jasno. No, prepričan sem, da bo gospod Mojmir vedel razložiti.

Zakaj pa bi se prijavil? Hja, všeč mi je ta del deželice, če bo lepo vreme bi znalo biti krasno. 2) Zmožen bi bil preteči 6 km v manj kot 40 minutah in upam, da bo g. Mojmir povedal če je to še sprejemljivo ali pa moram še malo nabrati kilometrine kar se hitrosti tiče. 3) Za mano bodo dve tretjini vadbe in nedelja v solinah bo prav primerna zamenjava za izlet na Šmarno goro. 4) 18.3 bo konec tedna "lažje vadbe" in bom spočit tudi za tekmo. 5) Rad bi okusil tekmo in zdi se mi primerno, da jo okusim nekje, kjer se ne bodo smejali - saj bomo precej enakovredni - vsaj v akciji moj prvi tek - kot izgleda. (Prve ne pozabiš nikoli, prvega pa tudi ne...)
 Mojmir Kovač
#84626
Živ!

Wega prijavi se in dopiši moj prvi tek :) da bomo vedeli kam te dati...

Toliko za kroniko. Tek na 6 km je malo daljši od 6 km, tek na 10km pa je malo krajši.

Razmisli o 10 km varjanti, ker ni velike razlike 8)
 Mojmir Kovač
#84828
Še obvezne informacije:

Predprijave: www.skid.si , 041 72 42 62
Prijave: 8.30 – 10.40 vhod v soline Seča, mini Povežimo soline 11.30 – 12.00 ciljni prostor Strunjan
Štart: 11:00 super Povežimo soline, 11.15 Povežimo soline, mini Povežimo soline 12.30
Prevoz: iz Strunjana (ciljni prostor) na štart bo peljal bus ob 9.30 in ob 10.00, prevoz je GRATIS
Nagrade: super Povežimo soline kraljica in kralj teka, 1-5 mesta absolutno (M+Ž) pokali, Povežimo soline neuradni državni prvak, 1-5 mesta absolutno (M+Ž) pokali, 1-3 kolajne po strostnih kategorijah, mini Povežimo soline 1-3 absolutno (M+Ž) pokali.

www.skid.si

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA