Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#119017
Prireditev se bo odvijala enako kot lansko leto na Večni poti, nasproti Živalskega vrta, s pričetkom ob 11. uri.

Namen prireditve je vzpodbuditi ljudi in njihove štirinožne prijatelje h gibanju v naravi in zdravemu preživljanju prostega časa.

Ob sami prireditvi bomo tudi zbirali sredstva za Društvo Repek, katerega namen je pokrivanje stroškov nujnih operacij brezdomnih živali. Prireditev ima torej motivacijsko in dobrodelno noto.
Uporabniški avatar
 ero
#119654
Drage forumovke in forumovci,

[img=right]http://www.moj-album.com/slike/32974/2sLNQdk4SXJYbdK7.jpg[/img]kot je napovedal Žiga, je pred nami spet Rekov tek. Že četrtič se bomo dobili pri ljubljanskem živalskem vrstu in se za dober namen družili z dvo in štirinožnimi tekači. Hkrati bo to že 5. Pomladni tek Tekaškega foruma. Vse vas vljudno vabim, da se nam pridrižite, odtečete ali prehodite krog ali dva v dobri družbi, obenem pa s svojim prispevkom storite dobro delo in pomagate pri pokrivanju stroškov veterinarske oskrbe živali, za kar se ves čas zavzema Repkov sklad

4. Dobrodelni repkov tek in 5. Pomladni tek Tekaškega foruma

nedelja, 16. marec 2008 ob 11. uri
Ljubljana, parkirišče nasproti živalskega vrta

prireditelji:
Tekaški forum
KD Krim
ŠD ŠPiC
Repkov sklad

program:
[table][row]od 9. ure dalje[col]prijava in sprejem vaših prispevkov
[row]10:30[col]canine cross - demonstracija teka s psi
[row]11:00[col]start Repkovega teka
[row]12:00[col]demonstracijski program KD Krim - agility, spretnosti, ...[/table]
tek:
- je netekmovalen
- krog je dolg dober kilometer; lahko ga prehodite ali pretečete enkrat, dvakrat, večkrat, ...
- zemljevid s progo še pripravim...

prispevek:
- 5 €
- ob prijavi prejmete priložnostna darila pokroviteljev teka in priznanje za sodelovanje

zgodovina:[table]
[row]leto[col]vabilo[col]poročilo
[row]2007[col]:arrow:[col]:arrow:
[row]2006[col]:arrow:[col]:arrow:
[row]2005[col]:arrow:[col]:arrow:
[row]2004[col]:arrow:[col]:arrow:
[/table]
Slika
Uporabniški avatar
 5rca
#120438
iz današnjega Poleta :wink:
pa še to ... Tanja in jaz imava radi kužke :!: da naju ne bo kdo začel napadat zaradi tegale spodaj :roll:


Rožnika ne dam, v verzih

06.03.2008

»Dragi moj tekač, ko čez Rožnik se podaš, glej, da v spomin si spraviš: Pazi vendar, kam korak postaviš!«

Resnica je, da je tudi Tamar usran, ampak tam jaz nisem vsak dan. Pa ko tam na smučeh drvim, pač gledan vstran, planine so krasne, ampak mojega Rožnika vam pa ne dam.

Ne razumem, kaj za vraga se v nekaterih glavah ljudi godi, kakšen se jim to film vrti. Menim, da misli, pes je ljubeč, jaz moderen moram biti, pod nujno si moram enega dobiti. Kaj potem jaz moram zato, če pod tvojim se oknom pokaka močno? Pa saj zelenice so tukaj zato, da moj jih kuža dan za dnem zastonj gnoji. Kaj za vraga se ženska usajaš, ko po dvorišču med drekci otroke sprehajaš?

Tekač, ko se neutrudno čez Rožnik podiš, pogled prikovan imej vedno v tla, da nagazna mina ti ne bo pod noge prišla. V petek v lahkotnem sem tempu pod Šišenski hrib zašla, tam ena je bejba sprehajala psa. Pa reva ni imela ne vrvice niti ne vrečke za psa. Glej ga zlomka, pred mojimi očmi se cucek podela hudo, a bejba mrtvo hladna stopa naprej, ne moti je to.

Halo, gospodična, vaš kuža odložil je tam, pa dajte vi to pospraviti stran. Pasja lepotica seveda ne ve, da čez Rožnik s psom brez vrečke ne sme. Nekaj listja pobere s tal in njen problem je pokrit in rešen ta dan.

Zato pa dragi tekači, pa mame s trebuščki ali z vozički, dedki, babice, en velik POZOR, ko lep dan nas pokliče na plan, naj naš pogumni korak ne bo usran.

Za konec pa še to, zadoščenje za mojo dušo samo: njen kosmatinec se je povaljal po konjskih figah veselo, uf, to je potem pri njih doma fino smrdelo ...

Saj vem, saj vem, vaš kuža res kriv ni za to, da moji se frendi naježi telo, ustavi korak, ko se med tekom besna mrcina postavi pred njo.

Mene je zbil en pravi orjak, lovil je pasjega prijatelja, tam pri sankališču je bilo, med noge se mi zaplete, jaz padem na trtico, bolelo je do solz močno. Ko pridem do sape, vidim samo, da lastnika na spregled ni bilo.

Če menite, da dvoboj je to, jaz pravim glasno: »Ne dam, ne dam vam Rožnika, da postane en sekret, dajmo raje v sožitju živet.«

Lepo vas pozdravljam, sem vztrajen tekač, obupam nikoli, sem pač tak.

Tanja Oberdank
Uporabniški avatar
 še1PR
#120448
:cast: :clap:
HOV! Bravo TanjaO! :lol:
Ko mi je še1PR tole na glas prebrala, sem se valjala po hrbtu (pa ne po konjskih drekih! :evil: ) od smeha! :lol: HOV!
HOV! Tvoja kosmata frenda ČrnaPR :wink:
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#120449
No končno je ena dala to v cajtenge. Rožnik je tudi moj tekaški teren, je pa tudi oaza pasjih drekov, saj ne mine tek, da kakšnega ne pohodim. Sem že starejša guspa in med tekom slabo vidim do tal, tako da ne vem ali pohodim drek ali storž. No, doma ko se sezujem, mi je vse jasno. Nekajkrat se je tudi zgodilo, da se je pes med dirom ali v igri zaletel vame in ker sem starejša guspa, sem se komaj obdržala na nogah.
Imam rada živali, sem veterinar, 12 let sem imela psa, ne bojim se jih, razumem pasjo dušo, ampak ne razumem egoizma lastnikov psov....
Saj vem, da je v urbanem središču težko najti prostor, da se žival zleta, samo Rožnik sigurno ni primeren za to, ker je posejan s sprehajalci, otroki in tekači (in pasjimi dreki) . V tem okolju moraš imeti psa na vrvici in drekškrnicle v žepu.
 spela*
#120678
ero napisal/-a:hojla dekleta :)

se popolnoma strinjam z vami in kot vodič dveh psov pazim na te stvari!

le eno vprašanje - pridete na Repkov tek? :wink:


Jaz pridem, ampak hodit. Z mojim psom ne moreva skupaj teči, bova pa morda kakšen trikec pokazala. :wink:
Uporabniški avatar
 ero
#120867
hoj,

nedelja in Repkov tek se bližata, program se polni in podrobnosti bom objavil jutri.

med tem pa vas prosim za malce pomoči:

- prostovoljci za redarsko / usmerjevalna dela na progi, javite se :)
- a kdo pozna koga, ki se ukvarja s prevozom opreme in ima manjši kamion? radi bi namreč na prireditvenem prostoru postavili nekaj stojnic s tržnice. najem ni problem, prevoz pa je... torej, če kdo lahko zrihta prevoz stojnic s kamiončkom za nedeljsko dopoldne, bomo večno hvaležni! zmerno plačilo za to storitev ni ovira :)

hvala vsem in se vidimo na Repkovem teku!
Uporabniški avatar
 5rca
#120898
ero napisal/-a:hojla dekleta :)

se popolnoma strinjam z vami in kot vodič dveh psov pazim na te stvari!

le eno vprašanje - pridete na Repkov tek? :wink:


jaz pridem, če bom v Ljubljani :lol:
 jakica
#121123
Jaz bi se pa tega teka z veseljem udeležila z našim "repkom", samo ne vem še kako se bom odločila, ker so istočasno Soline in bom verjetno z odločitvijo odlašala do konca.

No, kakorkoli že žal kakšne posebne pomoči pri org. v tem primeru ne morem ponuditi, če pa bo na tehtnici prevladala odločitev v prid repkom se pa vidimo in pozor :!: :arrow: tudi, če bom brez spremstva moža bo za mojo varnost poskrbljeno, ker bom s seboj pripeljala osebnega "body guarda" 8) = naša "zverina=zverinica" :lol: :wink:.

Lp
 spela*
#121216
Če se vidimo tam, kako se bomo pa spoznali?
Uporabniški avatar
 ero
#121253
hoj,

[img=right]http://www.tekaskiforum.net/galerija2/albums/2008/20080316_Repkov_tek/normal_skvvp.gif[/img]kot vsako leto se nam bodo tudi letos pridružili člani Slovenskega kluba vlečnih psov in prikazali, kako se (zelo hitro) teče s psi. temu uradno pravimo canicros - pes in vodnik se navežeta in potem ... gas ... :)

nekaj fotk je v galeriji :arrow:

živo akcijo pa si oglejte to nedeljo na Repkovem teku :)

Slika
 luzr
#121315
spela* napisal/-a:Če se vidimo tam, kako se bomo pa spoznali?

Lahko v avatar nalepiš slikico s psom...
Morda nam zaupaš s kakšno zverino prideš...

program:
od 9. ure dalje prijava in sprejem vaših prispevkov

Tam povej, če bi rada pokazala pasje trikce...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA