Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 zz topka
#120966
Joj, kolk sem jezna. ko hočem prilepit slikco delovne akcije, ki jo imamo v galeriji na naši spletni strani Burje, mi prilepi le ta znakec. Kaj naredim narobe?
Nazadnje spremenil zz topka, dne 17 Mar 2008, 15:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 AVI
#120979
BRAVO!!!!!!! :D ....ratalo je...... :clap: :clap: :clap:

:laola


.....čestitam......nič ne delaš narobe.....zdej je vse OK.
Nazadnje spremenil AVI, dne 17 Mar 2008, 22:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 zz topka
#121059
zz topka napisal/-a:BWO, niti sanja se mi ne... ampak ta fotka gori se je meni šele zdaj prikazala.... BWO!!???

Bwo .. in zdaj je spet ni več... bwo..
Uporabniški avatar
 AVI
#121075
zdej je pa ponovno izginila... :D
Nazadnje spremenil AVI, dne 17 Mar 2008, 22:19, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 AVI
#121077
Slika

še...tretjič :D .......da bo sigurno.....

P.S. zz topka, upam, da je OK...če sem jo dal gor.... :wink:
Nazadnje spremenil AVI, dne 17 Mar 2008, 22:19, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 zz topka
#121549
VČERAJ: 3 URE Z GRABLJAMI IN METLICO lepo čedila pot, da bi lahko prišli le še asfaltirat. ZVEČER mi je nekdo vse skupaj požegnal in nad našimi kraji se je vsula taka toča, sodra, padalo je kot iz škafa. ENO URO.
DANES: kar na jok mi je šlo, ko sem imela na poti spet vsa material lepo napeljan.
Ja, kaj čmo. Gremo znova. Vse za lep tek.
Bom pa povlekla nekaj dobrega ven iz tega: bolj, ko migamo, boljši smo in lepše zgledamo.
Skratka, pot je kljub vsej vodi že v redu. Par ´ta bližnjih´, ki si želijo čim boljšega rezultata, sem že srečala na treningu. Ma so šli ko strela mimo. Sam ne se ustrašit, to so bli ta najbolj gajstni.
No, upajmo, da nas vreme ne bo zapustilo. Če pa že, se bomo tudi ob dežju lahko prav lepo imeli.
Uporabniški avatar
 mirko1
#121562
zz topka, ne se sekirat za te malenkosti. pomisli le, kakšna bo pot, ko opravim 22.3.08 grob traning spusta z dh kolesom, kateremu sprednje zavore ne delujejo 8)
lp, mirko
Uporabniški avatar
 zz topka
#121563
mirko1 napisal/-a:zz topka, ne se sekirat za te malenkosti. pomisli le, kakšna bo pot, ko opravim 22.3.08 grob traning spusta z dh kolesom, kateremu sprednje zavore ne delujejo 8)
lp, mirko

Ma, da si ne bi drzniiiiiiiillllllll! ( beri, kot da kričim)
Uporabniški avatar
 AVI
#121591
... :D :D prav zabavam se ko vaju poslušam (beri: berem)......heheheh.....ta s kolesom je pa dobra.... :D :D :D
Uporabniški avatar
 RoKo
#122192
Bi prosil do 08.00 ure vsaj malo napotkov glede vremena. Pa kje se pride po najkrajši poti - smer Podnanos? Hvala
Uporabniški avatar
 zz topka
#122214
Trenutno vreme : ne dežuje, brezvetrje, ptički čivkajo.
ZZ Top je pravkar stekel pogledat na vrh- cilj, koliko snega je, ampak v prvih 3,3 km proge ga zagotovo ni.
Iz Podnanosa - ko prideš v Vipavo, v prvem velikem križišču na levi strani gasilski dom, ti pa zaviješ na desno proti Gradišču. Tudi tabla. Čez dober km si na Gradišču, pri kulturnem domu, kjer so prijave.
Ne morš falit....
Se vidimo...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA