Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Ste zato,da ostanemo na koncertu Severine?

Seveda,to je izlet s tekom in koncertom
19
42%
Ne
17
38%
Mi je vseeno,se prilagajam
9
20%
Uporabniški avatar
 Cormi
#123728
[quote="Classix"]Mislim, da je problem predvsem v Severini... :ž[/quote]

Severina je čist fejst punca.
Uporabniški avatar
 tae
#123961
Bojan, že nekaj časa se nisi nič javil. Kakšna je sedaj situacija glede tega busa in izleta, kaj novega ali le prehitevam dogodke ?
Uporabniški avatar
 pajo
#123992
corny napisal/-a:
Classix napisal/-a:Mislim, da je problem predvsem v Severini... :ž


Severina je čist fejst punca.


Oblečena ali brez tekstila? :D
Uporabniški avatar
 tae
#124030
Bojan, dobro si tole speljal, meni je čisto cool. Zdaj moramo samo še folk prepričati, da gre dol z busom. Več nas bo, bolj bo zabavno.
Uporabniški avatar
 Classix
#124036
pajo napisal/-a:Meni odgovarja.


Meni tudi...
Uporabniški avatar
 tae
#124081
Bom kar tukaj javno (reskiram, da me bo kdo kasneje za ušesa), bo po mojem bolj učinkovito, kot osebno.

OBIVANKENOBI (kličem te, zato kričim :D )
ALI TI LETOS GREŠ V RADENCE ?
ČE GREŠ, POJDI Z BUSOM. :lol:
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#124124
Za Radence se še nisem dokončno odločil :roll: :oops:, sicer malo razmišljam, da bi tam opravljal popravni izpit iz polmaratona, vendar zaenkrat ne vem, če bom za moje pojme dovolj pripravljen :lauf: :shock:. Če se bom prijavil, bi vsekakor rad šel z TF - busom :TF) :clap:, ker je res super zadeva, no upam, da ne bom predolgo okleval in zamudil prosti sedež na busu :?

Lp! :wink:
Uporabniški avatar
 tae
#124294
Prijave v sosednji temi se pridno kopičijo, očitno pa ne marate preveč potovanj z avtobusi. Pomislite na naslednje stvari:

- vožnja z avtobusom tako daleč, je cenejša od vožnje z avtomobilom
- po teku boste (bomo) utrujeni in do doma se na busu lahko že spočiješ
- in najbolj pomembno: TF DRUŽBA je NAJBOLJŠA DRUŽBA

Torej prijavljeni na Radence, pridružite se nam na busu in ne bo vam žal.
Uporabniški avatar
 lenči
#124311
Za Radence naj bi nas prijavila firma, če pa ne, pa me zanima (glede na to, da doslej nisem tekmovala) ali lahko napišem, da sem s TF (če vam ni preveč nerodno, da smo malo bolj počasni zraven :oops: ). Velja seveda še za vse ostale teke na katere bom šla, ker nisem v nobenem klubu . Za Šmartinsko jezero nisem napisala nič.
Uporabniški avatar
 tae
#124316
lenči ti kar mirno napiši, da tekmuješ za TEKAŠKI FORUM.
Uporabniški avatar
 lenči
#124317
Tae, hvala. Odslej sem TK. Ko se bo dalo dobiti še kakšno majico, bom pa tudi to naročila.
Uporabniški avatar
 Classix
#124324
lenči napisal/-a:Tae, hvala. Odslej sem TK. Ko se bo dalo dobiti še kakšno majico, bom pa tudi to naročila.


Poiskusi tukaj oprema@tekaskiforum.net. Mislim, da bi Ero znal imeti kaj na zalogi. Ko sem se novembra pridružil TF sem lahko naročil t-shirte.
Počasna... :lol: :lol: :lol: ...v Radencih ti jaz pokažem, kaj je počasnost :mrgreen:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 15

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA