Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 klatez
#124319
Super organizator - to pa so že bolj popolne informacije! :clap:

Profil proge pa naj bi zgledal nekako takole:

Slika

Skupnih višincev pa ne izdam... :wink:
Uporabniški avatar
 zdejan
#124320
Zdravo Klatež!

Daj izdaj no skupne višince ...
Uporabniški avatar
 ZEBRA
#124322
Tako na pamet iz profila
bi rekel da se jih nabere okoli 240m... :shock:

klatez, koliko sem falil?
Uporabniški avatar
 Laufer
#124325
klatez napisal/-a:Skupnih višincev pa ne izdam... :wink:


Takole na hitro med 240 in 250 m.
Uporabniški avatar
 lenči
#124376
Danes sem preverila progo okoli jezera, so kar konkretni vzponi :? (zame sploh), precej jih je. Zame bo to res izziv, ampak počasi se daleč pride (si- jim bom dokazala da zmorem :clap: ). Je pa okolica res lepa, če bo cesta čisto zaprta bo prav super (danes je bil kar promet - med drugim tudi nekaj tekačev).
Uporabniški avatar
 MatjazV
#124395
No, tako. Smo prijavljeni, tudi štartnina vplačana (10€). V nedeljo pa na tekmo. Če je kdo brez prevoza, se mi lahko pridruži.

Sicer pa sem se že večkrat podil na in okoli Šmartinskega jezera, kot tekmovalec na triatlonu. Kolesarska in tekaška proga potekata v bližini in okoli jezera, proga pa ni pretirano težka.

LP

MatjazV
Uporabniški avatar
 MatjazV
#124400
Z mano potujeta Laufer in Tini.
 Saso202
#124409
Pozdravljeni,

No bližamo se številki 70 prijavljenih, kar je za prvič super. Vsi, ki se še niste prijavili vas vljudno vabimo, da se udeležite in prijavite na tek. Ja proga je res z kar precej vzponi, venda poteka po lepi trasi kot je povedala Lenči. Za nekatere bo izziv za izkušene mačke pa borba do konca. Še enkrat povdarjam, da bo popolna zapora prometa in za vse je poskrbljeno. Okrepčal se boste lahko 4-krat + takoj v cilju. Vsak dan ko pripravljamo progo se vidi na tej trasi ogromno tekačev in upam da ste med njimi tudi vi ki se pripravljate za tek :wink:

MatjažV tekaška proga ne bo potekala po isti trasi kot na triatlonu, vendar to za tebe ne bo noben problem, ker vem da si dober tekač. Pred dvemi leti smo bili skupaj v kampu na ironmanu Celovec, ko si tekmoval.

Lp,
Uporabniški avatar
 lenči
#124470
Saso202, jaz sem bila pa "savinjčanka" :lol: in sem plačala samo 8€, vam bom prihranila delo z vračilom. Sedaj grem pa "lepo vreme" delat, je dovolj da "švic" teče, drugače bomo lahko sproti "pili" :drink .
Uporabniški avatar
 klatez
#124852
zdejan napisal/-a:Ja, pa kot Jozet pravi, iz Pravil štajersko koroškega pokala iz VII. točke izhaja, da je lahko štartnina maksimalno 8,00 EUR. Prosim organizatorja, da to upošteva.

Kje pa sploh so objavljena ta Pravila štajersko koroškega pokala?

Pa še to - ali je tekel kdo s kakšnim polarjem z višinomerom?
Koliko višincev mu je namerilo?
Uporabniški avatar
 zdejan
#124863
Pravila sem dobil po elektronski pošti od organizatorja Štajersko koroškega pokala. Lahko ti jih pošljem, če želiš.
Uporabniški avatar
 dexi27
#124869
Pa še to - ali je tekel kdo s kakšnim polarjem z višinomerom?
Koliko višincev mu je namerilo?[/quote]


Ja jaz mam Polarja S 625x, ta je nameril 245 višince. Ja kar nekaj za dokaj kratko progo.
Uporabniški avatar
 MatjazV
#124887
dexi27 napisal/-a:Pa še to - ali je tekel kdo s kakšnim polarjem z višinomerom?
Koliko višincev mu je namerilo?



Ja jaz mam Polarja S 625x, ta je nameril 245 višince. Ja kar nekaj za dokaj kratko progo.[/quote]


Enak polar in zmerjenih 245 višinske.

MatjazV
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#124903
Še ni zadosti višincev za gorsko lestvico :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA