Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 Sebi
#176999
Ok, sedaj ko sta fanta našla novo žensko žtrev, lahko neham trenirat :juhuhu:
Uporabniški avatar
 Jusuf
#177000
Hoj!
Sebi napisal/-a:Ok, sedaj ko sta fanta našla novo žensko žtrev, lahko neham trenirat :juhuhu:

8) Sebi, to pa ni prav. :) Kaj pa, če orazni slon zboli ali pa če Razija zvije? S kom bo potem Dannae tekla trojke. :twisted: Torej, moraš še naprej pridno trenirat in boš videla, da se bo pokazala kakšna trojka, ki te bo zelo vesela. 8) Ok, zaradi tega ni treba slonu noge zlomit. Prav? :twisted:

Lp, Jusuf
Uporabniški avatar
 Jusuf
#177001
Hoj!
primus napisal/-a:Huh, je še meni odleglo... :D

8) Anade, de je bilo že mučno spremljat tole slonovo kalvarijo s trojkami. :roll: Pa še Razy je letos trpel zraven. :P Mučno, zelo mučno dogajanje. :D

Lp, Jusuf
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#177002
Pozdrav!

8) Razy je povedal vse kar se tiče sedaj že popolne trojke. :) Tema se seveda lahko uporabi za sestavljanje ostalih nepopolnih trojk. Ali pa samo za kibic naši priprav na dan D. :D Kakor vam drago. :)

Lp, oranzni slon

p.s.: Hvala vsem, ki ste naju bodrili in ki ste kakorkoli pripomogli k uspešnemu zaključku sestavljanja trojke. :) Hvala.
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#177008
oranzni_slon napisal/-a: ... Tema se seveda lahko uporabi za sestavljanje ostalih nepopolnih trojk. Ali pa samo za kibic naši priprav na dan D. :D Kakor vam drago. :) ....


Lahko se uporablja seveda tudi za oboje.

sebi napisal/-a: Ok, sedaj ko sta fanta našla novo žensko žtrev, lahko neham trenirat


Se strinjam, če ne tečeš z nama, je tek čisto brezvezna stvar. Kakšna žrtev neki, tek z nama je vendar nagrada :lol: :wink:
Res si bila 1. kandidatka, čeprav s tremi Če-ji. ne dvomim, da najdeš svojo 3-ko. In hvala za načelno pšripravljenost sodelovati z nama pri premagovanju te šaljive razdalje (v primerjavi z 60 km na sladkih 6 npr.)
Uporabniški avatar
 Sebi
#177011
Se ne hecam :oops: Se mi je res kamen odvalil od srca, ko sem videla, da imata super kandidatko. Predvsem zato, ker sem malo prehitro trznila in se "prijavlja na vajin oglas" (dobra družba pa to). In zato, ker mislim, da nisem trenutno sposobna preteči te razdalje (astma še vedno nagaja, koleno pa tudi še ni čisto ok). In sedaj lahko počasi in v miru tečem samo za svojo dušico :lauf:
Uporabniški avatar
 bernarda
#177021
Sebi napisal/-a:Se ne hecam :oops: Se mi je res kamen odvalil od srca, ko sem videla, da imata super kandidatko. Predvsem zato, ker sem malo prehitro trznila in se "prijavlja na vajin oglas" (dobra družba pa to). In zato, ker mislim, da nisem trenutno sposobna preteči te razdalje (astma še vedno nagaja, koleno pa tudi še ni čisto ok). In sedaj lahko počasi in v miru tečem samo za svojo dušico :lauf:

Super :clap: me veseli, da sta dobila kandidatko.Dober tek in uvrstitev vam želim :wink:


Sebi!!
Pocajtaj se! Pa :lauf: daj samo za svojo dušico, tudi to nekaj šteje :roll:


Lp.
Uporabniški avatar
 dannae
#178827
Preverjam ... preverjam tisto, kar je slon napisal v prvem postu... čokolada, pica, pivo... zaenkrat zgleda odlično ;-) mislim, da boljše družbe za dosego tega cilja ne bi mogla dobit...

včeraj nas je 4+3 uspešno zaključilo brainstorming za ime ekipe... :ignore:

sam tolk, da boste mal na tekočem... 8)

pozdravček
d
Uporabniški avatar
 Jusuf
#180244
Hoj!
dannae napisal/-a:Preverjam ... preverjam tisto, kar je slon napisal v prvem postu... čokolada, pica, pivo...

8) Ja, ja, pica, pivo, ja, ja, ja. :) ;) :D Juhu, še malo pa bo sobota. :D

dannae napisal/-a: sam tolk, da boste mal na tekočem... 8)

8) Ja, tekoča situacija je veoma složena. :D

Lp, Jusuf
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#180955
Pozdrav!

8) Draga moja trojka! Z žalostjo v srcu vama sporočam, da ... :cry: , da, šmrc, da sem včeraj, šmrc, prevzel številke in majice. :-- Tako, da se bomo kar morali matrat jutri. :twisted: Srečno!

lp, oranzni slon

p.s.: Majice in bone dobita v cilju. Tam nekje med drugim pivom in tretjo pico. :)
Uporabniški avatar
 dannae
#180957
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!
8) Draga moja trojka! Z žalostjo v srcu vama sporočam, da ... :cry: , da, šmrc,


:shock: veš kaj slon... tole je bila pa bolj jusufova... ko sem začela brat, se mi je skoraj srce ustavilo... dobr si mi pognal adrenalin... :twisted: sem že mislla, da sm brez veze ceu april letala po hosti, hribčkih in z medvedko.... se matrala in sopihala v klančke...
glej, da se čuvaš do jutri in se vidimo ob uri na dogovorjenem mestu.. pa ne pusti naju predolgo čakat.... ;)
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#180959
dannae napisal/-a:
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!
8) Draga moja trojka! Z žalostjo v srcu vama sporočam, da ... :cry: , da, šmrc,


:shock: veš kaj slon... tole je bila pa bolj jusufova... ko sem začela brat, se mi je skoraj srce ustavilo... dobr si mi pognal adrenalin... :twisted: sem že mislla, da sm brez veze ceu april letala po hosti, hribčkih in z medvedko.... se matrala in sopihala v klančke...
glej, da se čuvaš do jutri in se vidimo ob uri na dogovorjenem mestu.. pa ne pusti naju predolgo čakat.... ;)


Tudi meni je zatrepetalo srce ob misli, da ne bo Slona in bo prišel Jusuf v akcijo. Že 10 dni se regeneriram (beri abstiniram tek) posebej za jutrišnjo priložnost; smrkanje je praktično ukročeno, včeraj sem za to priložnost nabavil nove črne pakjkice istega proizvajalca kot rdeča majčka, ki jo bom imel ob sončnem vremenu. TF kapa je oprana iz zloščena. Samo dvakrat rabljene (na tekmi) superge istega proizvajalca so že v vrečki z sicer nekalibriranim footpodom na sebi - nima zveze z tekačico Sebi (abstinenca je abstinenca). Moj izrabljeni nahrbniček z geli in podobno hidracijsko energetsko informacijsko in drugo kramo je tudi čisto naspidiran. Današnji žur z kolegi s faksa, ki naj bi trajal do jutri do petih, bom skrajšal. Pil bom (... me kar srce boli ... vodo in coco-colo). Ni da ni. Štart pa je že ob 9:00 koma zgodaj.

Slon, sam cifer ne pozabit, da si jih jutri pripnemo. Danae ti pa ne čipa. Se bom tudi sam potrudil, da se prinesem na štart, pol pa nam bo pa ftrgalo. Yupiiiii, se že veselim.
Uporabniški avatar
 dannae
#180963
raziskovalec napisal/-a:Danae ti pa ne čipa.

če pozabim čip, pomeni, da sem pozabla superge... :roll:
bosa čez golovec --> čeprav sem simpatizerka vitezev, pa res ne bi ....
se vidimo. držta se ... pa same dobre novičke želim brat do jutri... a važi, slon?
Uporabniški avatar
 dannae
#180967
Nataša napisal/-a:kaj pa naša trojka, kje smo, kaj smo? smo pripravljeni? smo!

nta... valjda ste pripravljeni! zadnji dan se pa o tem res ne sme dvomit!
se vidimo...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA