Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
#220177
Želim sestaviti MEŠANO TROJKO (2 moška + 1 ženska).

Tole so lanski rezultati:
http://www.pohod.si/index.asp?s=9&p=2&cat=25

Ciljna razdalja: 12 km

Ciljni čas: od 50 do 53 minut

Ciljni tempo: cca od 4:10 do 4:30 min./km

Ciljna uvrstitev: med prve 3 mešane kratke trojke

No forumašice, je kakšna pripravljena sprejeti ta izziv?
#220188
klatež, seveda lahko ugibaš, vendar uradno drugega moškega sploh še ni. :)

Priznam ton, med moške ne upam :oops:

Saj veš, družimo se lahko tudi potem v gostilni.
#220190
Samo nasvet z vidika trženjske teorije. V primeru, da je ciljna publika samo ozek del populacije je neposredno trženje bolj primerna oblika. :-- :mrgreen: :--
Po domače povedano, Tae, a ne bi kar povprašal tistih 5 ali 10 ali 50 furumašic, ki bi bile dovolj hitre, če bi tekle s teboj v tej večini nehumani hitrosti še posebej po Golovcu(namig - glej rezultate TF desetke in lanskih kratkih trojk)in tako morda ne bi jezil 100, 500 ali 5000 drugih tekačic. :--( :wink: :?
Saj bi ti kaj namignil ali celo polobiral , a iskreno povedasno, nobene tako hitre ne poznam. :--(
#220191
Razy, pri treh sem že probal srečo. Ker je nisem našel, sem se odločil še za javno iskanje. Opravičujem se vsem 100, 500, 5000 tekačicam za jezo, ki sem vam jo povzročil, kot pravi razi, kar nikakor ni bil moj namen.
#220192
Ponudba je mamljiva :D , jaz zaenkrat še zbiram trojko na 28km (želim imeti kolajno :lol: ), tudi, če samo za udeležbo :lol: :lol: :lol: . Tvoja želja po kolajni lahko tudi.........

:wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA