Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 ero
#35823
Slika

Spoštovani!

To področje foruma je namenjeno vsem vam, ki se nameravate udeležiti katere izmed prireditev 49. Pohoda Ljubljana 2005.

Pot ob žici - 49. Pohod Ljubljana 2005 :: uradna stran

Stran vam nudi celovite informacije v slovenskem in angleškem jeziku. Poleg vabila in razpisov so tu še opisi prog s profili ter prijavnica. Kmalu bo na voljo tudi sistem za iskanje članov trojk.

Sicer pa to področje foruma že vsebuje lanske debate, kjer lahko najdete odgovor na vaša vprašanja. vabimo vas tudi, da se tisti, ki še iščete sotekače za svoje trojke, tu dogovorite za skupni nastop in potem prijavite na uradni strani.
Nazadnje spremenil ero, dne 18 Mar 2006, 22:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 mare
#36506
No, jaz sem malo pogledal tudi traso. Skica trase ne ustreza naštetim ulicam. Po moje je skica napačna, saj poteka po Ižanki in nato mimo Livade. Lani se je govorilo o tej trasi, ker so mislili, da bo zaprt Karlovški most, zdaj pa je nekdo privlekel te skice. vsaj jaz mislim tako.
 dragons
#37406
Opazil sem zadeve ki so drugačne kot prejšno leto.

Štart teka trojk na 12 km bo pod Urhom ob 9.00 uri.
POZOR: štart na 12 km ni na istem mestu kot lansko leto.
Štart bo razdeljen v dve coni: prva cona moške trojke, druga cona mešane in ženske trojke
Se pravi da se zadeva vrača k skupnem startu kot v preteklosti?


Trojka mora celotno traso (od štarta do cilja) preteči skupaj,nepopolne trojke bodo diskvalificirane
 Lučko
#37407
Zakaj pa tolk komplicirajo glede štarta in glede samega "načina" teka trojk? :roll:
A bo štart pr Boru :shock: :arrow: sam pol pa tud ne bo "samo" 12 km, bo več, a ne :idea: :wink:
Uporabniški avatar
 bigfrik
#37408
Si vidu Lucko,pa je padl unih 50 min v vodo!No ja bova pa pivo namest tortice! :beer:
 SPRINTER400
#37417
Bomo pa mal na gas stopil, tist kilometer nam pa že ne bo jemal poguma(novomeški dvig motivacije).
Uporabniški avatar
 Filipid
#37423
Lučko napisal/-a:Zakaj pa tolk komplicirajo glede štarta in glede samega "načina" teka trojk?


Mislim da je do tega prišlo zaradi hitrega in velikega zoženja proge na Urhu, ko proga zavije v gozd. Se je pač z leti število tekačev krepko povečalo. O tem se je že nekaj govorilo predlani med tekači, da bodo verjetno start prestavili nižje dol. Sam s temi conami pa zgleda, da hočejo narediti podobno kot na maratonu.
Uporabniški avatar
 mare
#37444
Moram popraviti samega sebe. Od mojega zadnjega javljanja so zamenjali skico proge, tako da sedaj ustreza opisu. Proga je pa ne samo malo daljša, ampak precej težja, saj se po 100 m metrih takoj začne zelo strm klanec. Bo pa zato nekaj manj gneče.
Uporabniški avatar
 bigfrik
#37496
SPRINTER400 napisal/-a:Bomo pa mal na gas stopil, tist kilometer nam pa že ne bo jemal poguma(novomeški dvig motivacije).
:bum: :bum: :bum:
 Lučko
#37525
mare napisal/-a:... saj se po 100 m metrih takoj začne zelo strm klanec.

:D :D :D Lani avtobus MPP-ja, ki nas je prevažal ni zmogel tega klanca, je na sredin crknu :oops: :rol:

SPRINTER400 napisal/-a:Bomo pa mal na gas stopil, tist kilometer nam pa že ne bo jemal poguma(novomeški dvig motivacije).

Bigi prijatelj moj :roll: :arrow: težko nama :oops:
 laufar
#37529
Ejga, Lučko, aje že prpa kje edn klanc omenu? :lol:
 Lučko
#37543
laufar napisal/-a:Ejga, Lučko, aje že prpa kje edn klanc omenu? :lol:

JA :oops:
Uporabniški avatar
 5rca
#37555
dragons napisal/-a:Štart teka trojk na 12 km bo pod Urhom ob 9.00 uri.
POZOR: štart na 12 km ni na istem mestu kot lansko leto.


:roll: :shock: :roll:
pa organizatorji vejo, kakšn klanc nas čaka :?: :?: :?: in to takoj na startu :cry: :cry: :cry: briga jih, sej ne tečejo oni :lol:
ehh, kar je, je ... moja trojka prijavljena, pa tut če nas pobere :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 bigfrik
#37617
Lučko napisal/-a:
SPRINTER400 napisal/-a:Bomo pa mal na gas stopil, tist kilometer nam pa že ne bo jemal poguma(novomeški dvig motivacije).

Bigi prijatelj moj :roll: :arrow: težko nama :oops:
Aha! :evil:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA