Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 Veggie
#38186
Hehe :D , hvala, Miro, za dobre zelje! Sicer ni panike - se ne gre ne za teniske, ne za bone... ( :arrow: provokacija PRESS :lol: )

To bo moja prva tekma v troje - tako da ni kaj pricakovati... razen zabave seveda :!:

Pa lep pozdrav :)
Uporabniški avatar
 miro
#38196
Ampak vseeno Veggie, izplača se potruditi, saj tudi pri meni ni bil motiv dobra uvrstitev, pač pa brezplačna prijava na ljubljanski maraton.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 Veggie
#38197
:clap: :clap: :clap:

Cestitke za uvrstitev! :laola


Bo letos tudi kaj dobrega........ ? :wink:
Uporabniški avatar
 Staša
#38198
Veggie, meni je pa prav všeč, da imaš ambicije in da to tudi poveš! Večina tule nas je resda bolj rekreativcev, svojčas je bilo skoraj "nevarno" napisati na TF kaj ambicioznega (spomni se prvih postov), čeprav sem prepričana, da vsi malce tekmujemo, četudi sami s seboj... Je kul, da na TF napišejo kaj tudi taki, ki niso zgolj rekreativci. Se ob opisu profi treninga neham mal smilit sama sebi, če težko tečem, ker prej ne tekam kot si zastavim... sploh pa... še en vidik... iskanje sponzorstva - če je možnost, zakaj pa ne?!? - verjetno pa ni ravno enostavno...

Jaz bom navijala, da zmagaš, in da to tudi ustrezno iztržiš (medijsko in nagradno). Je pa res, da boš potem morala častit... ;)
Uporabniški avatar
 Veggie
#38200
Stasa

Hehe :)
Thnx :wink:

Jaj, pol pa to tak izpade..... kao ful tekmovanje pa to... :?
Forum je eno, v zivo pa drugo (saj vete ono o psu, ki laja... :oops: ) Pac mi ne znese brez malo provokacije :lol:

Ne vem no, mislim, da je realnost drugacna...... Bojo povedali tisti, ki so me spoznali v zivo...... :oops: :roll:
Uporabniški avatar
 Staša
#38201
Ej, provokacija je kul, zbudi ljudi!!!

Saj je vseeno, v živo ali virtualno, kar tako naprej. Zbujaš zanimanje :)

Mimogrede, povedal je pa že - aleš - je rekel, da se mora pazit, da ne bo kdaj šel stavit s tabo. Je že vsaj trikrat opisal, kako si ga prehitela v NM :)

Čau, grem na kuperja:)
Uporabniški avatar
 Veggie
#38203
Oops :oops: , le kaj se govori naokoli :shock:


Ajd, pa dober tek! :wink:
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#38220
Veggie napisal/-a:ok, zresnimo se....

pravi razlog se skriva v tem.....

....da si je treba kupiti dobre sotekace :wink: :lol: a ne, tomaz? :lol:


Ja res je. :wink: Andraža sem komaj prepričal.... :lol: Veggie je bila malo cenejša, meni se gre pa za samo zmago, ker se me letos držijo četrta mesta (ki so nekako nehvaležna oz. kakor se vzame) in bi rad okusil slast zmage vsaj s pomočjo dobre ekipe :wink: (če jih ne moreš premagat, se jim pridruži :wink: :!: ).
Sicer pa bo treba progo še preteči, tako da...pssssst .
Uporabniški avatar
 mirko1
#38686
a so kje na netu objavljeni rezultati teka trojk na 28 km?
lp,mirko
Uporabniški avatar
 Filipid
#38693
mirko1 napisal/-a:a so kje na netu objavljeni rezultati teka trojk na 28 km?
lp,mirko


Rezultati naj bi bili na tej povezavi. Sam jih Timing še ni dal gor od takrat ko se imeli težave z virusom. Mogoče jih ima kdo od forumovcev shranjene.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA