Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
 dragons
#3187
Odzadnjak napisal/-a:Tek trojk je tradicija.
Se kaj razmišlja o "koreniti" spremebi kot je:
a) lažja izvedba - seštevanje časov članov ekipe
b) težja izvedba - štafeta cca. 3 x 10 ali 14 - 10 - 4


Morda je pa to ideja za kakšnega organizatorja oziroma novo prireditev !
Uporabniški avatar
 milkec
#3222
dragons napisal/-a:
Odzadnjak napisal/-a:Tek trojk je tradicija.
Se kaj razmišlja o "koreniti" spremebi kot je:
a) lažja izvedba - seštevanje časov članov ekipe
b) težja izvedba - štafeta cca. 3 x 10 ali 14 - 10 - 4


Morda je pa to ideja za kakšnega organizatorja oziroma novo prireditev !


Tole si mi pa iz jezika pobral, pa se nisem upal sam že prej posredovati!
 Barbara
#3227
Žal vas moram razočarati, ker program Pohoda bo kot sem že odgovarjala ostal takšen kot je ker je edinstven in ga sedaj propagiramo tudi v tujini, kjer so bili vsaj za sedaj odzivi odlični, bomo pa videli v maju kakšna bo udeležba. Lahko pa takšne različice predlagate kakšnemu drugemu organizatorju tekaške prireditve 8) .

LP Barbara
Uporabniški avatar
 Car
#3229
:lol: :lol: :lol: 5rca...hehehehe..to mi deli....ja tale stran s fotkami je prava reklama za filozofijo tega teka..po mojem ga ni potrebno preveč spreminjati....pač kdor tekmuje naj si poišče sebi enakovredne v ekipi.....neizenačenost v ekipi zna biti precej velik psihični napor za tistega, ki želi na trojkah tekmovati...
 dragons
#5035
Ja to nima nič s trojkam . V sklopu vabila na trojke sem zasledil podatek, ki zna jeseni na Ljubljanskem maratonu marsikaterega presenetiti. :cry: Udeleženci teka trojk se lahko do 30.9.2004 brezplačno prijavijo na maraton (42.195 m) :!: :!: :!: Se pravi če boste hoteli zastonj teči bo treba na 42km.
 t
#6527
Ali mi lahko kdo pove, kje bodo (oz. kje so) postavljene okrepčevalnice na teku trojk (za 12 km)?
 dragons
#6530
Mislim da sta dve okrepčevalnice.Prva na Orlah asfaltna cesta ,kjer prideš iz gozda, druga na Golovcu na enem od "počivališču" sprehajalcev.Kaj dost nisem povedal, sorry.Za dvanajstko je kar dobro poskrbljeno.
Uporabniški avatar
 miro
#6545
G. Barbara
Tudi mene zanima , kje in koliko bo okrepčevalnic na progi !!
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 Matevz
#6579
Saj je vedno enako.

Na začetku precej časa nič. Če se prav spomnim je prva šele pri mostu čez obvoznico preden prideš v Polje, potem je pri mostu v Fužinah, pa še enkrat malo pred začetkom vzpona na Urh(še na Litijski), pa na Orlah in na križišču, kjer se PST odcepi od grenbena in gre dol na Dolenjko.

Za pit je ponavadi samo voda (pa še kakšen cukr in limone, kar pa meni ne potegne), zato za daljšo varianto prav pride kakšen gel.
Uporabniški avatar
 miro
#6596
Matevž , hvala za odgovor !
Mene je tako zanimala samo voda.
Lp
Miro
 t
#6712
Ali bi lahko kdo od organizatorjev uradno povedal, kdaj tečejo mešane trojke in ženske, kdaj pa moške!!!!!!
Sem slišala, da prvi dve skupini štartata ob 10, moške trojke pa ob 9.30.
Uporabniški avatar
 5rca
#6721
t napisal/-a:Ali bi lahko kdo od organizatorjev uradno povedal, kdaj tečejo mešane trojke in ženske, kdaj pa moške!!!!!!
Sem slišala, da prvi dve skupini štartata ob 10, moške trojke pa ob 9.30.


dobro si slišala ... sicer pa imaš vse napisano na njihovi uradni strani :lol:

http://www.slo-timing.com/pohod/2004/sl ... vodila.htm
Uporabniški avatar
 Dule
#6732
t napisal/-a:Ali bi lahko kdo od organizatorjev uradno povedal, kdaj tečejo mešane trojke in ženske, kdaj pa moške!!!!!!
Sem slišala, da prvi dve skupini štartata ob 10, moške trojke pa ob 9.30.



Kaj so moške trojke več vredne da nas bodo spustili pol ure prej :?: :roll:

A to so verjetno naredili zato, da ne dobimo kompleksa pred mešanimi trojkami... :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 obi
#6738
Dule napisal/-a:Kaj so moške trojke več vredne da nas bodo spustili pol ure prej :?: :roll:

A to so verjetno naredili zato, da ne dobimo kompleksa pred mešanimi trojkami... :lol: :lol:


To ni zaradi kompleksa. To je zaradi koncentracije :D :D Če gledaš :shock: :shock: eno fajn punco pred sabo pol čist pozabiš na tek in glede na to da je proga čist mokra se lahko še poškoduješ. :D :D :D To je takorekoč varnostni ukrep. :twisted:
Uporabniški avatar
 Dule
#6739
Hvala Obi, sigurno je zaradi tega :wink: .
Meni bi se sigurno kaj zgodil, sem se spomnil Nataše pa Simi v Sežani potem pa tup v steber :lol: . Hvala organizatorju ker misli na našo varnost 8) .
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA