Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 tae
#124231
Čez 1 mesec se bo zgodil tek trojk v Ljubljani. Zaradi obilice dogodkov, se o tem še nič ne piše na forumu. Jaz sem do sedaj tu tekel 2x turistično, zato je čas, da grem letos malo bolj zares (pa še teden pred Radenci je).

Skratka IŠČEM 2 KANDIDATA ZA MOŠKO TROJKO ZA KRAJŠO 12KM RAZDALJO S PLANIRANIM POVPREČNIM TEMPOM NA KM OD 4:00 DO 4:10 MIN./KM (predviden končni čas od 48-50 min.)

ali

2 KANDIDATA ZA MEŠANO TROJKO ZA KRAJŠO 12KM RAZDALJO S PLANIRANIM POVPREČNIM TEMPOM NA KM OD 4:10 DO 4:20 MIN./KM.
(predviden končni čas od 50-52 min.)

Če je kakšen kandidat(ka) za to, naj se mi javi tu javno ali na zs.
Uporabniški avatar
 Damijan
#124232
Tole pa je izziv za Inota :lol: !
Uporabniški avatar
 klatez
#124234
Odgovor sestavo te trojke je skoraj na dlani, a ne Tae? Tae, Inot in Aleš...

Pa še ime trojke: Staviš da...

Pa mogoče Tini za rezervo...
Uporabniški avatar
 Damijan
#124238
klatez napisal/-a:Tae, Inot in Aleš...


Pa mogoče Tini za rezervo...


Sanjsko...

Evo, zdaj pa ne bom več modrovali.
Uporabniški avatar
 tae
#124240
Damijan in klatez, tudi vidva bi super pasalo v to ekipo, vendar je problem ker vaju bolj zanima ta dolga varianta.

Drugače pa vajini predlogi SUPER :laola , ne vem pa kakšne plane imata za takrat INOT in ales.
Uporabniški avatar
 klatez
#124245
tae napisal/-a:Damijan in klatez, tudi vidva bi super pasalo v to ekipo, vendar je problem ker vaju bolj zanima ta dolga varianta...

Sem že tiho... :ignore: :twisted: :wink:
Uporabniški avatar
 tae
#124247
Razen, če vaju vseeno gane ta kratka ? (neke govorice pravijo 28k<2h)
Uporabniški avatar
 Damijan
#124256
tae napisal/-a:neke govorice pravijo 28k<2h


Govorice... drugo leto!
Uporabniški avatar
 tae
#124321
Zgleda, da Aleš in Inot tega nič ne bereta ali pa razmišljata o predlogih. Še malo počakam, potem ju pa kar sam vprašam kako in kaj.
Uporabniški avatar
 ales
#124326
Aleš ima čist druge načrte - bom spet peljal mojo punči na trojke in se šparal za "polovičko" naslednji dan v Umagu..
Uporabniški avatar
 INOT
#124331
Moje trenutne zmožnosti so za 28 km okrog 2 uri.
Za 12 pa se mi zdi Tae malo prehiter zame in ne bi rad bil najšibkejši člen v trojki. Se pa javim za rezervo, če ne najdete nikogar drugega.
Uporabniški avatar
 tae
#124348
ales je torej odpadel, INOT je rezerva, čeprav je tu potrebna ena kalkulacija.

Namreč 28km v dveh urah je enako 14km v eni uri, kar posledično pomeni, da je čisto izvedljivo tudi od 48-50min. za 12 km

Tu ni najšibkejšega člena, je le ekipa, istočasno štart, istočasno cilj in to je to.

Tini,
Obivankenobi,
Kovit,
Zajc,
Vencelj

vas kaj zanima tole ?
 kovit
#124350
tae napisal/-a:ales je torej odpadel, INOT je rezerva, čeprav je tu potrebna ena kalkulacija.

Namreč 28km v dveh urah je enako 14km v eni uri, kar posledično pomeni, da je čisto izvedljivo tudi od 48-50min. za 12 km

Tu ni najšibkejšega člena, je le ekipa, istočasno štart, istočasno cilj in to je to.

Tini,
Obivankenobi,
Kovit,
Zajc,
Vencelj

vas kaj zanima tole ?


hvala za povabilo tae; jest vas pridem samo pozdravit in navijat...si bom takrat lizal rane iz Trsta.
Uporabniški avatar
 tae
#124351
Halo kovit, takrat bo že en teden mimo. :shock:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA