področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 Fotr
#11398
Že nekaj časa ni nobenega glasu (črke) od Bigfrika, nazadnje ga je dajalo koleno. :evil: Je obležal, :cry: je na dopustu :) ali okupiran od Špelce. :oops: Kar nekaj tekov smo skupaj pretekli, pa ga na forumu kar manjka. :shock: Kdo kaj ve? :?:
 Lučko
#11402
Ja pa res :shock: . Bigiiiiiiiiiiiiii kje siiiiiii :?: :shock:
 Nataša
#11404
pa sej on zmer bolj mal piše...pa zato tolk več in hitreje teče!

če koga zanima, kje je Sale - ima poškodovano koleno od fuzbala. sej pravm...tale fuzbal ni za nkamr. Sale, čimprej se pozdravi!!!

pa tud MihaPR je nekam zginu...

mamo kr nekaj izbrisanih...zgleda
 dpop
#11405
Sej res... kje pa je naš "friki"...????

LP Darko

P.S. mogoče ga pa Špela preveč (uspešno) masira :wink:
 Lučko
#11406
A masira :shock: , a mislš :shock: . Mogoče ga pa na RTV Mario masira :shock: . Kva mislš :?: :lol:
 dpop
#11446
Lučko napisal/-a:A masira :shock: , a mislš :shock: . Mogoče ga pa na RTV Mario masira :shock: . Kva mislš :?: :lol:


Matr, si ti žleht.. :wink: Kja pa če bo "njegova" Špela tole
prebrala... le kaj si bo mislila (o nas :wink: )

LP Darko

P.S. kar se pa Maria tiče, to Nataša obvlada... ona je
njegova "fenica".... tko da bi bila najboljši "sors" informacij
Uporabniški avatar
 nada
#11452
Nataša, jaz sem v soboto srečala Saleta, je spet začel po malem teči in je še vedno večno nasmejan :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 milkec
#11454
hja čedalje manj ljudi od stare garde, vedno več novih! Se naj veselimo ali žalostimo?

Bigfrik je moj boter (na malem maratonu, da ne bo pomote), tako sem se že tudi jaz začel spraševati, da ga od Sežane še nisem videl. Sale, hja tega tudi ni na spregled, pa recimo Mihata....

Kje ste vsi?
Uporabniški avatar
 Bajsi
#11507
Helou!
Bigfrik je ravnokar prijavljen!
A se bos kaj oglasil, al ne?!
A pa si že regeneriran? Da bova midva kakšno najino dvajestko končno skupej sestavila? Že dolgo je tega....
Uporabniški avatar
 špela
#11546
Bigfrik se je še prehiter regeneriru, je že spet čist v tek padu. Bi bla kr mal vesela če bi ga še mal Mario zmasiru, me že mal roke bolijo.
Uporabniški avatar
 bigfrik
#11553
Evo me :-- :!: Sem res bolj len za pisat,ampak prnesem not ko je treba cvekat je pa zelo lepo da me pogresate.Sej skoz berem sam mal povrsno.Regeneracija je ze kar uspesna,koleno pa vsak dan boljse,tko da me ze mika it na kako tekmo tko da upam da se kmal vidmo,ce ne na tekmi pa lahko tud na pivu :toast:.Masaza pomaga,sam tale gornji komentar,hm, :evil: :evil: :evil: ,se bom mogu zgleda z Natalijo zment :? ,ups se mal hecam :oops: :oops: :oops: ,Mario najbrz nima casa :roll: :roll: .Bajsi za tisto dvajsetko bo pa se za pocakat,cist tok fajn pa le se nisem,drugac bi prsu ze na Bubin tek.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#11564
Lepo te je zopet prebirati bi se temu reklo.Ja stvar je taka lahko bi te BARBR pobrala ali kdo iz Ljubljanskega konca in bi nam v Nedeljo delal družbo na maratonu Predvor - Železna Kapla.No seveda če bi bil za to.Pa da ne pozabim s seboj bi vzel lepšo polovico.Saj slabš itak ni, če se ne motim, kakor si zadnjič omenil.Ja izredno dobra besedna zveza bi se temu reklo.Kratko in jedrnato si to povedal in pa seveda spoštljivo do nje.Ne bom pozabil, ko sem vaju prišel spotoma iskati.Sem si rekel kakšen je big frik, ker te še nisem nikoli videl.Potem pa vidim tam nekega človeka tako visokega, da sem mislil: lejga Tomaž tale gre pa na trening k Union Olimpiji.Ne saj se samo malo hecam.Resnično pa sem si rekel, evo to je on in njegova Julija(Špela).Če si za drušno se lahko domenimo pa boš me malce spremljal in dodajal pijačo med tekom.Mogoče te bo pa naslednje leto še tebe kaj zamikalo iti.No ja nikoli se ne ve, življenje je dolgo kajne.
Regeneriraj se hitro kar se da.Jaz sem pripravljen na nove izzive, kaj pa ti.
Uporabniški avatar
 bigfrik
#11572
Zal ne bo slo,ker bom priden :?: :?: :?: ,no ja sluzbo imam,drugac bi itak najbrz kej teku....

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA