področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 Staša
#38016
tomaz.zupancic napisal/-a:"SANJE SO ZATO,
DA NE OBUPAMO!
SANJE SO ZATO,
DA UPAMO!
SANJE SO ZA TO,
DA JIH URESNIČIMO!
SANJE SO SE MI URESNIČILE!"




Tomažev utrinek, ko je prišel skozi cilj ultramaratona v Jordaniji. Lepo. Bravo!
Uporabniški avatar
 ales
#38067
Tale prispevekme je nasmejal, že dolgo nisem prebral tko luštnega in motivirajočega opisa nastopa.

pettr napisal/-a:
No pa sva preživela...po vseh napovedih!
Z Igorjem sva ultra uspešno osvojila 50 in 51 mesto od 53ih v svoji skupini!!

Fino ker se srečaš s tolikimi tekmovalci; Pia živjo, ko tečem brez očal, rabim zelo blizu prit da vem kdo je kdo ))
...Ubil naju je tisti klanc na začetku, a sva preživela. Lahko rečem da sva zelo posnosna nase, saj naju je prvi prehitel šele v 43i minuti. V Vipavi se je to zgodilo bistveno prej...

V glavnem, sva zraven pri vsakem teku, čeravno sva še mlada na vašem forumu; letos se pač gremo zares!

ŠE!!!

Uporabniški avatar
 žine
#39664
fotr je napisal:
Posebno dan upora mi ne paše, boljši je bil ta dan včasih, ko je bil dan vstaje. Je pa že bolje, da človeku kaj vstane kot pa da se mu upira.


Zame, ki sem zrasel (tudi) ob budnicah za prvi maj in ob partizanskih pesmih....je tale reallythebestof :D
Uporabniški avatar
 Barb
#40988
Hudo dobr nauk

Martin napisal/-a:Kaj ti pomaga biti Kenijec, če potem postopaš brez družbe v ciljnem prostoru. Imam srečo, da sem član TF in imam na teku ter na analizi prijatelje okrog sebe. Hvala vam.


Našla pa sem ga tukaj
Uporabniški avatar
 Vlajko
#41099
Barb napisal/-a:.... Poglejte kaj otrok že imam, pa vsi ste :cenz: , imam že z vami velik dela :lol: :wink: :arrow: ampak,ker vas imam rada, to obvladam z levo roko :P :wink:

Tako preprosto in lepo lahko pove le mati, ki resnično ljubi svoje otroke. :clap: :cast1: :wink:
Uporabniški avatar
 Barb
#43332
snezni_tekac napisal/-a:Nisem prisel nabijati in tekmovati zelel sem samo odteci in ritem teka uskladiti z ugotovitami zadnjega leta, da tek ni zato da tekmujes in premagas samega sebe pac pa da najdes stik samim seboj.
pri opisu Petrovo Brdo - Doživetje Maratona štirih občin.
Uporabniški avatar
 Staša
#43785
To pa prinese zrelost?!? :) :) :)

miro napisal/-a:Jaz se bom prepustil vodstvu deklet, one zmeraj tako uredijo , da je prav. Se bomo še brali - čakam komando.
Miro
Uporabniški avatar
 runner
#45872
Nta napisal/-a:...In po tej odločitvi so prišli prvi štorasti, zadihani teki. Prva štorasta, zadihana tekma. Potem družba s tega foruma. Samotni teki. Branje o teku. Nabiranje izkušenj. Učenje od sotekačev. Prve ambicije. Žalost, ko ne napreduješ. Mir, ko ugotoviš, da ne tečeš zaradi rezultatov. Veselje, ko kakšen dober rezultat vseeno rata. Čisto drugačno preživljanje vikendov, na kakšni tekmi v kakšnem lepem kraju. Višanje praga bolečine. ...


Mogoce niste razumeli skriti Ntin namig:

Nta napisal/-a:Kaj se klanjaš, daj me v the best of, krucifiks!
Uporabniški avatar
 pegaz
#45895
Primus se je spet izkazal. Njegova strategija za polnjenje tekočinskih zalog med tekom:
primus napisal/-a:Za vmesno polnjenje bidona ali pa če si sploh brez, imaš pa še vedno možnost pristnih stikov z okoljem. :D Ves prešvican se zapodiš na kakšno dvorišče ali pa za kakšen šank in izdahneš: A lohk mau vode ? Dobiš 100 %. Sicer ne vem, če to ni zato, ker jim povzročaš malo slabe vesti, a zato, ker te imajo mal za prismuknjenega ali pa enostavno zato, ker imaš že jezik do pasu ? :D Bistveno je, da deluje. :D

Aja, Nataša je pa že notri. Hvala, Slavko, mislim, Runner, spasio si mi život! ;)

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 pegaz
#45962
In še enkrat.
primus napisal/-a:Imam občutek, da tale tema postaja že predolga in je kljub najboljšim namenom in naporom nekaterih postala tisto, kar ne bi smela biti. Sploh če se o večini stvari strinjamo.
Je že tako, da je pri dobrih namenih in dejanjih govorjenje pogosto nekolikanj odveč...

Najbolje da zaključimo in se srečamo na naslednjem dobrodelnem teku !
(če bo kdo zadržan, pa vedno lahko prispeva za štartnino)

primus

p.s.: V trgovini mikrointrasport bo pa nekega dne pisalo: zapestnice po 200 sit; prodajni marži se odpovedujemo, stroški poštnine, carine in ostalega pa so naš prispevek za armstrongov sklad. Tako se namreč to dela.

Nimam kaj dodat. Primus par excellence.
LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 pegaz
#46174
Tomaz.zupancic je podal super motivacijski recept za sodelovanje na tekmah:
tomaz.zupancic napisal/-a:Kot novincu ti svetujem, kot so nekoč dejali rimljani:
"VENI, VICI,VIDI!" :lol: :lol:
Klele nimaš kej za razmišljati, samo priti in odteči :lol: :wink: !
...
Torej le pogum v noge, in zjutraj v glavo kaka lepa vspodbudna misel, ki ti da krila pa pojdi, dobri volji naproti!
ČAO!

Če ste se spraševali, kako on zmore vse te tekme in napore: motivacija!
To, Tomaž! :clap:

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#46829
Te, v tako čudovite besede prelite, sanje mladega dekleta pa ne smejo iti v pozabo. :wink:
Uporabniški avatar
 mojcej77
#46858
U, ježeš! :oops:

..mladega dekleta???
umm...ok...sama se mam bl za babo, ampak nej ti bo.
...sanje???
js sm sam čakala na dež, ka je blo ful vroče in sm gledala (gagala) skoz okno pri mojem fantu v Celju...ampak tisti dež je padel bohve kje... :roll:

Vlajko, a si ti ful čustven al kuko? :wink:
...al te sam vročina daje?

lp,

m

pies: povzetek:hvala za kompliment(e) :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#46859
mojcej77 napisal/-a:....Vlajko, a si ti ful čustven al kuko? ...

Ne vem, če glih..... :roll: No, ja, do neke mere, recimo..... :D Dr'gač pa, Staša mi je na eni ana-lizi rekla, da sem tipični matematik. :shock: :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#47499
Takole se pa Vlajko odpravlja na dopust. Strukturirano in urejeno (objektno sprogramirano ;) )
Poslastica za vse nas, katerih hišni ljubljenčki imajo na koncu repa vtikač!

LL, Pegaz :)

Vlajko napisal/-a:..BEGIN
......DATUM_1 := '06.08.2005';
......DATUM_2 := '17.08.2005';
......--
......UNTIL DATUM_1 = '01.09.2005' LOOP
............ Dopustovanje_Razno1;
.............--
.............UNTIL DATUM_2 = '25.08.2005' LOOP
.....................Vrsar;
.....................DATUM_2 := DATUM_2 + 1;
..............END LOOP;
.............--
.............Dopustovanje_Razno2;
.............DATUM_1 := DATUM_1 + 1;
......END LOOP;
..END;

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA