področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

 Lučko
#27973
kalcek napisal/-a:Lep je dan in bodi še ti z njim.

Ful mi je tole všeč :lol:
Uporabniški avatar
 miro
#28036
Tole je bilo pa tudi meni zelo všeč , sicer ni bilo napisano , je pa bilo povedano na predavanju dr ."ironmanke": Je že tako , da je življenje vedno krivično" , vsaj tako nekako.
Lp
Miro
 Nataša
#28037
miro napisal/-a:Tole je bilo pa tudi meni zelo všeč , sicer ni bilo napisano , je pa bilo povedano na predavanju dr ."ironmanke": Je že tako , da je življenje vedno krivično" , vsaj tako nekako.
Lp
Miro


uh, sam Miro, a ni to tko mal pesimistično oz.fatalistično??
Uporabniški avatar
 miro
#28075
Nataša , veš v kontekstu je bilo slišati bolje.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 Vlajko
#28738
Fotr napisal/-a:To bi bilo kar precej neobjektivno, ker se večina ni dokopala do slaščic, da bi jih poskusili. Kjer sva bila v bližini z Lučkotom, je bila konkurenca nikakršna. Na primer, ko se je odprla škatla s Silvinim pecivom, je bila prazna, še preden je bil pokrov do konca odprt, Manikine kocke so bile v trenutku porazdeljene po vseh mizah, tako, da smo nekateri morali kar nekajkrat okoli vseh miz, okoli tiramisuja so se zbirale osebe z velikimi noži, da se nekateri sploh nismo upali reči za repete, politanke so izginile že, ko mi je Lučko pokazal skozi okno lepo naravo in ko se je moje občudovanje narave vrnilo na pladenj s politankami, je bi ta prazen. Prosim, Nataša, ne me spravljati v take gromozanske dileme, da naj bi se odločal med samimi nebeškimi dobrotami. Tako hrano dobijo angelčki, ki so rojeni 29. februarja v prestopnem letu za svoj stoti rojstni dan, pa še to samo, če je ta dan nedelja ali praznik. Navadni smrtniki naj se pa v anketi odločamo o hrani bogov...nemogoče, odpovej glasovanje, ukini anketo, ali pa naj ima anketa samo eno možnost glasovanja in to najvišjo oceno!


Dileme, če te misli spadajo v to rubriko ali ne, pri meni ni ..Prilagam še link za ponazoritev, v kakšnem kontekstu so te misli nastale:
http://www.sportosplet.net/viewtopic.php?p=28728#28728

Imam kar slabo vest, ker sem to prenesel v "KR NEKI".
Uporabniški avatar
 ales
#30460
Pegazovo umirjeno pisanje ob tokratnem vzvalovanju čustev ob napovedi tekaškega tabora z njegovo luštno definicijo foruma (čist ob bok Matevževi): povezava

pegaz napisal/-a:2. Rodil se je TF, ki je ob trdem in nesebičnem delu ustanoviteljev zaživel, shodil in stekel. V simpatičnem krdelu - virtualnem plemenu - nas je vseh vrst, in vsak si tek, TF in okolje tudi pri najboljši volji predstavlja po svoje.


BTW:rubrika se je pojavila ravno ob enem takem izbruhu poleti. A se sploh kdo(razen Tamy) še spomni zakaj je takrat šlo?!
Uporabniški avatar
 Barb
#30493
Nataša napisal/-a:Če pa že moramo govoriti o tem, kako gre forum "v maloro" (čeprav to sploh ni res) - zame je tekaški forum ena neverjetno fajn zadeva, ki mi je definitivno spremenila življenje na bolje. Z marsikom se res odlično razumem, z večino smo kolegi, seveda pa je tudi normalno, da v tako veliki družbi ljudi srečaš nekoga, ki ti ni preveč simpatičen in se z njim pač ne zaštekaš - vse okej.

Mislim, da vsi dobro vemo, kakšno vrednost ima forum in vse, kar je prinesel in prav je, da to čimvečkrat napišemo in poudarimo, ampak obenem je forum živ organizem, ki ima pač vzpone in padce in tega kar nekako ne znamo sprejet, se mi zdi. Če je kdaj kakšno sušno obdobje glede pisanja, druženja in zafrkavanja, takoj slišim pripombe na temo "lepo je bilo, dokler je trajalo". Hej, kakšno obupavanje!!! In če kdaj pride do nesporazumov (kar je tudi normalno za vsak odnos, zakon, družino, prijateljstvo, službo, državo in tako naprej), se teh različnih mnenj ustrašimo in jih tlačimo v omare, namesto da bi jih predebatirali (pa ne tko kot moj fotr, prosm ) na en kulturen način in razreševali stvari tukaj in ne šušljaje na analizah pod mizami in z eno roko pred usti (okej, pretiravam, ampak tako nekako). Še nekaj bogokletnega bom omenila, kar pa mene moti - toliko se govori po kuloarjih o Barb in Bigfriku, marsikoga poznam, ki bi na veliko trosil mnenja na to temo, za vogalom seveda, njiju pa le redkokdo direktno
vpraša, kaj se dogaja. Smo res taki hinavci??

Povsem se strinjam s tole izjavo,kolegice ministrice
in vas vse lepo pozdravljam.
Še vedno sem tu,ista kot prej. :P :wink:
 Nataša
#30626
primus napisal/-a:Saj nismo zahtevni, a ne, malo se med seboj hvalimo, počohamo za ušesi, pa pod brado, pomahamo z repkom, pa je. Taka luštna ščeneta, tile tekači.


tole mi je blo ful všeč, napisal mi je pa Primus v ZS in z njegovim dovoljenjem objavljam.

:wink:
Uporabniški avatar
 primus
#30667
Ja, res je.
Da pa malo razložim kontekst (čeprav malo opravljanja ne bi škodilo :wink: ), sem Nto malo pohvalil zaradi intervalov, ona pa mene,... eee, hm, zakva že ? aja, verjetno je bla mal vljudna in prijazna. :D :D :D
 Nataša
#30670
prjazna nisem tolk, sem pa iskrena, primus!! :wink:

no zdej pa nehejva, bo še kdo sladkorno dobu k se tuki navdušujeva drug nad drugim v stilu:
N:"ti si tok kul"
P:"ne, TI si kul."
N:"ne, ampak ti si pa RES kul."
P:"ampak kok si šele TI kul."

itd. itd. :wink:
važn da smo kul.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#30676
O dijo porko, ministrstvo za nutrašnje zadeve se je zbudilo, ka pa zdej, a zdej pa namo nč več trobezlal :lol: :lol: :lol: .Ma kej ne bomo še več bomo trosili naše besede naokoli jipijipijipijip.
Ekola Nta se je zbudla, se pravi neki se pripravlja nekaj strahotno velikega :o :lol: 8) .Nta ma da nisi ti "Cosa Nostra" dijo mijo.
Pa majko šefla se probudla audijo mijo, to bojo sedaj strežniki trpeli :lol: :lol: .
Okej malo šale, življenje gre naprej in mi z njim, a ni tako.
Bodite v cvetju! :oops: :lol: :wink:
ČAO!
Uporabniški avatar
 ales
#30729
Ja, pa da nebi slučajno šel tale Lojzetov citat v pozabo:

lojzeP napisal/-a:Aja, bi skoraj pozabil - ga ni rezultata, ki bi ga lahko zamenjal za eno analizo v Brunarici :wink: 8) :roll:


iztrgan iz zapisa letnih pregledov opravljenih aktivnosti. Podpišem!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA