področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 ales
#32152
Ntin pronicljivi opisErotovega načina vodenja foruma:

Nataša napisal/-a:itak ma zmer Ero vse reši z enim od naslednjih stavkov:
"Ni blema"
"če se odločiš, lahko"
in pa
"tukaj je link"

Hja, sej zato je pa on šef in ne jest :(
Uporabniški avatar
 primus
#32159
Nataša napisal/-a:Bom pa kar povedala - zdajle trenutno se zelooooo trudim, da ne bi nič napisala na tole temo tukaj. Res se zloooooo trudim, upam, da se vam kaj smilim, da cenite moje napore, ker vam ne bo treba brat nadaljnjih bedarij izpod mojega nicka...skratka, stiskam zobe!!!

nič ne bom napisala.
mam ful za napisat. pa ne bom.

Ampak tudi ta, prvi del tega istega posta je pomemben ! Tukaj je čutiti neizmerno bolečino, trpljenje, odrekanje... :( :( Primerljivo z .... recimo Franckinim tekom za vozom... :D

Vse skupaj si res zasluži mesto v tej rubriki ! :D

primus
Uporabniški avatar
 pegaz
#32162
primus napisal/-a:Ampak tudi ta, prvi del tega istega posta je pomemben ! Tukaj je čutiti neizmerno bolečino, trpljenje, odrekanje... :( :( Primerljivo z .... recimo Franckinim tekom za vozom... :D
Vse skupaj si res zasluži mesto v tej rubriki ! :D
primus

Ojej, primus, tebi pa res dogaja! In to kljub temu, da strmiš v daljavo z rokami, oprtimi v bok! :) :)
Pa ne moreš ka tako, mimogrede, upast na The Best of TF in potem napisat self-referential post. Ker mamo potem drugi probleme, tvoj post predlagat za na TBOTF, če je že na TBOTF. Dej se mal kontrolirej, no. ;)

(sam punca pa res trpi... kokr francka... )
LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 ales
#33064
Najbolj se čustev ob doživljanju foruma zavemo ravno ob takih in drugačnih vzvalovanjih; en takih zadnje dni so bili ravno odzivi na mal provokativno pisanje laufarja in hribovca. Da bi naše čustvovanje tudi v prihodnje znali ovrednotiti, pegaz predlaga sprotno merjenje:

pegaz napisal/-a:Predlagam, da za provokatorje uvedemo rang lestvico. Recimo podobno kot pri potresih. Za začetek lahko uporabimo zadnjega "kravalmaherja" kot enoto, 1 tenerife. Po potrebi se potem sestane Meroslovska komisija TF in preuči predloge.

Torej, cenjeni kolegi, koliko tenerifov smo namerili v tej hribovski epizodi? :wink:


Celoten prispevek

Več o ozadju pa tule: Tečaj teka na smučeh,..., Worldloppet 05 in 81. Vasaloppet..., Otroška tekmovanja;notri najdete cel kup biserov...
Uporabniški avatar
 ales
#33088
Kakšne čustvene in intelektualne odzive sta nam vzbudila zgoraj omenjena forumovca. Biseri se kar nadaljujejo...

Nataša napisal/-a:Evo, Bor alias George Clooney alias Mirovnik

ampak je res. če nekdo kritizira in pametuje iz anonimnosti, (vsaj mene) zmoti zato, ker je vsak od nas po svoje razkril veliko sebe na tem forumu in tudi to zahteva nekaj poguma, ko odkrito napišeš, da nečesa ne zmoreš, ne veš, ne znaš...in prosiš za nasvet, pohvališ sebe in druge, poveš kaj o sebi...

ne pa bamf na forum in bamf po nekaterih, ki so tukaj že kar nekaj časa in bamf po nekaterih, ki jih zelo spoštujemo in bamf po drugih, ki jih mogoče ne spoštujemo toliko, jih pa imamo po svoje radi in so hočeš-nočeš del foruma ravno s svojo posebnostjo. Laufar oz. hribovc oz. podobni, če ti ni všeč, ne bereš teh posebnežev, pa je. In če si dovolj pronicljiv, kaj kmalu ugotoviš, da je prerekanjem s posebneži, ki živijo v svojih filmih in v osnovi nikomur nič nočejo, izgubljanje energije.


Škoda k moram dons popoldne na Malto, pa bom za par dni odrezan od tovrstnih miselnih konstruktov...ah saj mi jih običajno kdo filtrirane pošilja!
 Nataša
#33223
Pegaz o Chomskem s prefinjeno in inteligentno aluzijo na naše Kekce. Eto, če znaš, znaš. Zadet bistvo :wink:

Pegaz napisal/-a:Mislim, da je to nateg. Chomskega sem poslušal že dvakrat in mislim, da nima kaj novega povedati. Sploh pa, če je tako dober, zakaj hodi v Slovenijo predavat? In kje se ga vidi na lestvicah uvrstitev v zadnjem času? Če bi bil taka svetovna kapaciteta, kot trdi, zakaj ne pride v Cankarjev dom? In sploh, koliko pa stanejo karte. Za dve uri (?) predavanja. Tudi v Sloveniji je dovolj vrhunskih strokovnjakov, ki vam to povejo zastonj in v pol ure. Ko srečam enega od teh strokovnjakov, mu povem.
Uporabniški avatar
 pegaz
#35898
Juretov post s 5. Kraškega maratona, Sežana. Ni mogel bolje zadeti.

Jure napisal/-a:Zadnji štirje kilometri so se vlekli kot jara kača, verjetno pa se bo enako vlekel tudi "Muskelfieber," a to smo hoteli in zdaj imamo.
Uporabniški avatar
 pegaz
#35902
Natašin vpogled v smisel in nevarnosti prevelikega poudarjanja časovnih dosežkov pri zagotavljanju ugleda na TF.
Nataša napisal/-a:
Ker si nisem postavil ciljev, jih tudi dosegel nisem

No, to bi bil tud nekako moja analiza tekaškega dela Sežane. Tam nekje okoli novega leta so bile želje še velike, potem pa so počasi izginjale. Ker mi je pa tek le samo prijeten hobi, se bom letos predvsem trudila, da bo to tudi ostal - brez dodatnih obremenitev (ki jih je na drugih področjih življenja čist zadost :wink:), kako hitro bom tekla. Pa to ne pomeni, da se ne bom potrudla...le stave, rezultati in izboljševanje minutk niso zame. Tko da si od Sežane pa skozi vse leto želim predvsem čimbolj luštnih tekem s poudarkom na analizah, če bo pa vmes še kakšen tekaški napredek padu, pa tudi prav.

Podobno kot Lučkotov post:

Lučko napisal/-a:Včeraj popoldne sem se tudi sam zamislil nad svojimi cilji in svojo tekaško tabelo v kateri beležim vse svoje pretečene kilometre, čas, tempo... Pri pregledovanju le te, si nisem mogel kaj, kot tudi sam zastaviti več vprašanj: zakaj skoraj vsak dan tek, zakaj toliko pretečenih kilometrov, za koga in za kakšen cilj, od kje motivacija za vsakodnevni tek in nenazadnje ali je to zdravo kar počnem??? Gledam svojo tabelo in premišljujem.
...

(sledi ta kontroverzen del, preberite si ga!)

Mah nč, kr cela Tjašina tema cilji-motivatorji spada sem noter! Sori, preveč dobrega je tam noter. Si ne morem kaj.

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#36695
bigfrik napisal/-a:PST ni se nikol odpadu,se pa zna zgodit da odpade dez! :twisted:


:clap: :clap: :clap: :toast: :cast1: :cast1: :cast1:
Uporabniški avatar
 ales
#36892
Snežni tekač; prijavljen 2.4.05. navsezgodaj 8.4.05 ima že 26 sporočil ... povprečje??? Njegov zadnji post v "Zakaj tečemo":

snezni_tekac napisal/-a:
Izkljucno zato da ujamem ritem z naravo in bitji narave.

Kaj je lepsega kot tek v vrocini po travnatem pobocju , telo obvladuje sceno, znojenje, voda pri roki, vse stima, sprijet si s pokrajino eno in sto si...Ni nobenih vmesnikov avta, kolesa, samo noge in telo ter glava ki vpija in se preda samo naslednjemu koraku. Pusti 50. kilomter, 40.kilometer, 10.kilometer gledas samo kilometer pred sabo in uzivas in obvladujes prav njega. Vse je v tebi oz. tvoji glavi....


mi pa na vsakem koraku mislimo na unih 1.19, . . . kam smo pršli . . . tudi mi smo bli enkrat taki, a ne?!
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#36894
Ja Aleš tudi teh eno urco pa 19minutk bomo kmalu dosegli :lol: .Lahk se pa bomo pridružli tistim pod 1h10min :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .Sanja svinja o kukuruz a kuruze nema :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
Jaz pa na vsakem koraku mislim na to da bi naredil še en korak nebroj jih je teh korakov :lol: :lol: .Sam kaj ko pa pol ne morem jih več štet če se gre hitro naprej :lol: , al pa vsaj poskušam in delam na tem :wink: .
ČAO!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#37304
Filipid napisal/-a:SPOŠTOVANE FORUMOVKE, SPOŠTOVANI FORUMOVCI !

Naj vas najprej vse skupaj prav lepo pozdravim. Že kar nekaj časa nisem napisal nobenega posta. Zadnje čase preživljam bolj težke trenutke, tako da sem izgubil vso voljo in motivacijo do teka in do še kaj drugega. Potem pa danes odprem nabiralnik in vidim kuverto na kateri piše tekaški forum in v njej čestitka. Bil sem prav prijetno presenečen. Zato bi se rad na tem mestu zahvalil vsem, ki ste na tem teku mislili name, še prav posebej pa bi se zahvalil vsakemu posebej, ki se je na čestitko podpisal. Največja zahvala pa gre Barb in Dpopu, ki sta čestitko pripravila in hitri pošti s šoferjem Vlajkotom za dostavo. Resnično ste mi polepšali praznovanje. Tudi jaz večkrat pomislim na vas in na trenutke, ki sem jih preživel z vami. Upam, da bodo še prišli trenutki, ko bom lahko v vaši družbi. Zagotovo pa lahko rečem, ko doživiš nekaj takega, da je to nekaj zelo lepega in čustvenega, ki ti seže globoko v srce, ko vidiš da toliko ljudi tam nekje misli nate in da nisi sam v težkih ali slabih trenutkih. To ste drage forumovke in dragi forumovci že velikokrat dokazali, pa ne samo meni tudi ostalim. Še enkrat hvala vsem za lepe misli, želje in pozdrave ter v upanju da se čim prej vidimo na kakšni prireditvi. Naslednji stavek pa posvečam vam vsem skupaj.
...PRIJATELJI so kot zvezde. Ne vidiš jih vedno, a veš da so nekje tam….Za vedno!


Filipid, ni kaj dodati.... :wink:
 Lučko
#37507
Vegie napisal/-a:Ne genetika, ampak delo in vztrajnost! Tekac na daljse proge ne postanes cez noc ali pa da bi se ze rodil kot tak


tomaz NY napisal/-a:Tekač na dolge proge postaneš čez dan , ponoči pa spiš, da se spočiješ za trening naslednji dan.

Mislim, da komentar ni potreben. Bravo obema :clap:

PS
Smo lohka tastar sam tih in se od tamladih učimo :oops: :wink:
 marjan
#37546
Tomaž je napovedal tektonski premik.

tomaz.zupancic napisal/-a:Ma da se Kališče upogne pod nogami!


l.p.
Marjan

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA