področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 Barb
#47694
Pegaz napisal/-a:Pomislite na to, preden naslednjič nalepite etiketo na sočloveka in nanjo napišete negativno besedo v svojem jeziku.
Mogoče pa je hotel le dobro, na svoj način, le vi ga niste razumeli.


Dule napisal/-a:Spoštujmo vsa mnenja, tudi če se z njimi ne strinjamo in ne žalimo drugega ker ne misli tako kot mi.


Pa zapomnite si tole, ko bo spet kakšna takatema in takrat ne "kuhajte" zamer :!: :twisted:

IMEJMO SE RADI :P
Uporabniški avatar
 Staša
#49616
2MUCH4ME napisal/-a:2MUCH4ME Aljaž:
07.08.2005 - Tek v Zagorju - 11km
27.08.2005 - Tek po Dovžanovi soteski - 8km

2MUCH4ME Anže:
07.08.2005 - Tek v Zagorju - 11km
27.08.2005 - Tek po Dovžanovi soteski - 8km

2MUCH4ME Jana:
07.08.2005 - Tek v Zagorju - 11km
27.08.2005 - Tek po Dovžanovi soteski - 8km

2MUCH4ME Vilko:
07.08.2005 - Tek v Zagorju - 11km
14.08.2005 - Tek štirih srčnih mož, Bohinj - 12 km
15.08.2005 - Kranjskogorska desetka - 10km
21.08.2005 - Celovec - Vrbsko jezero 21,1 km
27.08.2005 - Tek po Dovžanovi soteski - 8km
28.08.2005 - Breg pri Kočevju, 11.tek Veronike Deseniške - 10km


Lep pozdrav od 2MUCH4ME family!!!


SUPER STE!!!

Pa za avatar dam tudi glas!!!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#51230
alan napisal/-a:.... Jaz se nikoli nisem rekel, da grem na trening. Jaz samo grem tec... :wink:

Bravo, Alan. :clap:

Ta misel naj bo moto marsikomu od nas. :idea: :wink:
Uporabniški avatar
 runner
#54433
Fotr napisal/-a:Kaj pa je lepšega kot preteči maraton in na cilju dvigniti roke ter zavpiti "Zmaga!" ter se zgruditi mrtev.


:-)
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#54449
runner napisal/-a:
Fotr napisal/-a:Kaj pa je lepšega kot preteči maraton in na cilju dvigniti roke ter zavpiti "Zmaga!" ter se zgruditi mrtev.


:-)


Pol po vrhu vsega pa še da te lepo na nosilih odnesejo, kot v bolnici Franja :lol: :wink: .Pa še sestra Franja poleg pol ima pa človek vse pri roki!No razen še recimo infuzijo v obliki B-vitamina :wink: !
ČAO na cilju Ljubljanskega maratona, v horizontali, vertikali, konec, koncev saj je vseeno sam da vidiš FINIŠ LINIJO :oops: :lol: 8) !
Uporabniški avatar
 tekačica
#54486
tomaz.zupancic napisal/-a: da vidiš FINIŠ LINIJO :oops: :lol: 8) !

Če jo samo vidiš še ni dovolj... moraš jo preteči :D (kdo se oglaša :D )
Uporabniški avatar
 INOT
#54488
tomaz.zupancic napisal/-a:
runner napisal/-a:
Fotr napisal/-a:Kaj pa je lepšega kot preteči maraton in na cilju dvigniti roke ter zavpiti "Zmaga!" ter se zgruditi mrtev.


:-)


Pol po vrhu vsega pa še da te lepo na nosilih odnesejo, kot v bolnici Franja :lol: :wink: .Pa še sestra Franja poleg pol ima pa človek vse pri roki!No razen še recimo infuzijo v obliki B-vitamina :wink: !
ČAO na cilju Ljubljanskega maratona, v horizontali, vertikali, konec, koncev saj je vseeno sam da vidiš FINIŠ LINIJO :oops: :lol: 8) !


Ne jamraj staruhl :D gorenjski.Saj vem,da maš zjeban hrbet,jaz sem si pa zopet fino prehladil prostato,tak,da kar boli.Al pa se mi je oni kamen noter začel premikat :evil: Samo boli me K....
Greva se razturat v to prekleto močvirje :wink: sestra Franja pa naj pomaga onim,ki so res bolani.Midva ne bova jamrala!!(Pa dobro no,če bo kaka vredu sestra tam na cilju se bom že nardil bogega :wink: )
 laufar
#54489
Barb napisal/-a:

Pa zapomnite si tole, ko bo spet kakšna takatema in takrat ne "kuhajte" zamer :!: :twisted:

IMEJMO SE RADI :P




A še zdaj niste pogruntal, da nas tale Humar nateguje? Ccccc! Beri sobotno prilogo 8.10., naši alpinisti (tisti ta boljši) so Humarja označili kot grobarja slovenskega alpinizma!
Uporabniški avatar
 ales
#54598
Sam tko za zgodovino.. prva objektno orientirana analiza..po ljubljancu. by PEGAZ
Uporabniški avatar
 Vlajko
#54660
Alja, se tudi v tebi skriva pisateljski dar :?: Kar na plano z njim..... :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#59303
Ko smo že pri tekaških začetkih - in če se je kdo kdaj vprašal, od kod je pobudnica zen teka na TF dobila navdih:

Nataša napisal/-a:Tjaša, moja štorija ni nič posebnega. sem pač začela tečt.
mogoče vse izhaja iz ene meni ljube pesmi T.S.Eliota, kjer se sprašuje Do I dare disturb the Universe?

velikokrat sem se spraševala, kaj to navidez preprosto vprašanje pomeni. potem pa sem enkrat sredi noči škripala po snegu po veliki planini nazaj do koče. bilo je kot na luni, nikjer nikogar, samo sneg in tema in zvoki mojih korakov. in v tisti sekundni tišini med dvema korakoma je blo to to!!! Do I dare? zmotit vso to gromozansko samotno tišino?

in pa seveda Do I dare...zmotit moje utečene poti, moja utečena razmišljanja, moje utečene odnose z ljudmi, moje utečene vzorce in predsodke...

in evo...tudi zaradi teka...I dare!!!

tko nekak.


Nataša, moj poklon. :cast:

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 pegaz
#63802
Kako je Car opisal evolucijo tekača rekreativca:
Car napisal/-a::arrow: jah..v tole rubriko je nujno treba zapisati še evolucijo tekača rekreativca...gre nekako takole, v tem vrstnem redu.... :arrow:

30 KORAKOV

1. najprej dojameš, da bi rad laufal :?
2. potem počasi začneš, a odnehaš :oops:
3. ščasoma te ujame teta "slaba vest" :roll:
4. spet začneš laufat :)
5. imaš še kar tiste stare znucane superge od nekdaj, a že imaš priljubljeno traso 8)
6. ker si rad interaktiven, že nekako zaideš na TF :twisted:
7. malce sprovociran ("ne bit tak pusi", itd) se prijaviš na prvi organiziran tek, tja greš še s starimi supergami :D
8. odlaufaš prvi tek, boli te koleno :wink:
9. logični korak: nabaviš spodobne tekaške superge (o tem se prej pozanimaš na TF) in vsaj magistriraš na temo superg :lol:
10. nabaviš drugo trenirko, ker prva ni po "standardih" :--
11. vsemu svetu začneš razlagati, da laufaš in kako je fajn, nasploh si srečen in musklfibrast :ignore:
12. še večji zanesenjaki od tebe ti povedo za tekaški dnevnik :hack:
13. narediš tekaški dnevnik :juhuhu:
14. ,ki je brez veze, če se na roki ne sveti pulzmeter :hack:
15. prijaviš doktorsko disertacijo z naslovm "pulzmeter in njegove funkcije" :FO:
16. potem si ene dva meseca zadovoljen :lol:
17. vmes pridno "postaš" na TF in razglabljaš in laufaš in kopičiš kilometre :lauf:
18. nekako pred tretjim organiziranim tekom se še vedno zaklinjaš, da pajk pa bojsi že ne nosijo, pulzmeter je že stari frend :twisted:
19. teden po tretjem teku še vedno uporabljaš puder in ostale blažilne praške :mrgreen:
20. četrti tek odtečeš v kratkih pajkah, a za dolge si še vedno prepričan, da jih ne potrebuješ...prevladujejo estetsko nesamozavestni zakompleksani razlogi :--
21. razdelitev leta na štiri letne čase zate izgublja pomen, laufaš 8)
22. bližnja okolica prikovana pred TV, gleda na tvoje početje že popolnoma brezbrižno in apatično, presene ti jih samo še kakšen odhod na lauf med sneženjem :bum:
23. med sneženjem vriskaš :bum:
24. kupiš druge superge in v izložbi ogleduješ dolge pajke :wink:
25. bliža se peti organiziran tek, procedura ti je znana, zunaj je še vedno mrzlo :?
26. peti tek odlaufaš v dolgih pajkah :lol:
27. pripombe o "men in tajts" iz bližnje okolice mirno preslišiš, vseeno ti je, ti laufaš - čisti zen... :rol:
28. na TF se začenš pritoževati zaradi organizacijskih spodrsljajev na laufih, zaradi katerih nisi laufal hitreje :hack:
29. začneš se pritoževati zaradi majčk, ki jih prejmeš na tekaških prireditvah (prevelike, premajhne, predrdeče, preveč sponzorjev, pregrde, prelepe, predebele črke, premajhne črke, ni napisa, je napis, skratka razlog najdeš) :twisted:
30. za sabo imaš cca 1000 km v tekaškem dnevniku :P
31. se mi zdi, da si/sem postal rekreativni tekač :wink:

:idea: Car, nimaš kej. :clap:
LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 5rca
#63824
res je car :clap:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#63896
Ero,toleje zame ena najlepših najav teka doslej. :cast:

Pegaz, tvojpoziv vsem tistim, ki "tehtajo" svoje dnevne urnike, zgornjo najavo samo še dopolnjuje. :cast1:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA