področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

#265902
Pozdrav!
primus napisal/-a: ... Že slutim, kaj se skriva za obzorjem; neskončne debate z Razyem - kam mora biti obrnjen rilec, da te ne odnese iz smeri ...

:) Kakor sem že na začetku obljubil poročila o napredku ali preživetju ne bodo izostala. :)
8) Vaditelji so se izkazali za zelo potrpežljive. :) Neverjetno je kako znajo pripravit oranznega slona, da skrije rilec pod vodo za vsaj nekaj sekund in ob tem lahno drsi po vodi. ;) Menda je z roba bazena zabavno opazovat kako se slon spopada z slogom miganja žabe. :P Seveda me vsakič znova opozorijo, da z uhlji ne smem veslat (menda goljufam in tvegam diskvalifikacijo na tekmi). :D
Tako je tole dragi moj primus. Mučenje na celi črti. :) Menda sem si sam želel. ;) In potem še Golada, kjer so zmeraj hitrejši in jih komaj še lovim. Očitno bo treba malo počivat. :D

lp, oranzni slon
#265924
primus napisal/-a:Eh, oranžni, pa kakšno po(u)tapljanje je sedaj to??
Kaj pa neskončna debata o najinih legendarnih 6 sekundah?? Besno treniram celo leto, vržem kost (glej poročilo Berlin 2011) --> ti pa - ne grem se več in čof v vodo...

Že slutim, kaj se skriva za obzorjem; neskončne debate z Razyem - kam mora biti obrnjen rilec, da te ne odnese iz smeri, in s špelo* - kako narest ene poštene intervale v bazenu...

Skratka. Razočaran.

:D :D :D


Evo nič ne komentiram rilca.
Bravo O_Sl kar tako naprej. Uspelo ti bo.
#335020
Pozdrav!

Kaj lahko povem po vsem tem času o plavanju oranznega slona? :) Še vedno mi ne dovolijo mahat z ušesi in držat rilca iz vode. ;)
Vaditelji so po vsem tem času ubrali novo taktiko. :) Sedaj se menjujejo pogosto. :P Nekateri so že tudi povsem obupali in se odselili zelo daleč. :twisted:
Skratka, menda napredujem. Počasi. :)

Lp, oranzni slon
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA